999 rezultate për

vera

Pesë mënyra në të cilat aloe vera është e magjishme për lëkurën tuaj Është e shkëlqyeshme për kurën e lëkurës dhe të sëmundjeve të ndryshme, prandaj përfundimisht do të duhej të vendosni
Shohin personazhin e Disney, reagimi i vajzave ju shkrin së qeshuri (VIDEO) Gjatë një udhëtimi në Haëaii dy vajza të vogla u lumturuan pa masë kur panë një burrë që i ngjante personazhit të prefer
Zbulohet kleçka në Whatsapp, mesazhet në grup mund të hakohen Mesazhet e grupeve në Whatsapp janë më të lehta për t'u hakuar. Sipas ekspertëve, për shkak të një të mete të siguris
“Vera pa kthim” rikthen në kinema Anila Bishën bashkë me vajzën e saj (VIDEO) Me një karrierë prej mbi 20 vitesh, sot Anila Bisha është një ndër aktoret më të njohura nga publiku shqiptar. Në të gji
Aloe vera, bima e përfitimeve mjekësore Aloe vera është një nga bimët që ka më shumë përfitime mjekësore në gjithë botën. Përdorimi i saj fillon që në kohërat a
Kjo është nëna “super hot” e Rita Orës Megjithëse është 51 vjeçare, Vera Sahatçiu është tejet seksi. Sikurse Rita edhe nëna e saj, Vera bënë bujë me postim
Rita Ora zbulon talentin e ri, tani provon edhe grimieren (FOTO LAJM) Rita Ora është një person shumë i lidhur me familjen. Kurse, nëna e saj Vera, është shumë aktive në rrjetet sociale.
Nexhmije Hoxhën e vizitojnë në shtëpi, fjalët e saj pasi u shpall e vdekur Ditën e sotme në media u përhap lajmi i pavërtetë se gruaja e ish-diktatorit Enver Hoxha ka ndërruar jetë. Lajmi u përha
Nga dushi drejt e në Instagram! Nëna e saj kopjon Ritën (FOTO LAJM) Muajin e kaluar u mbajt eventi ‘MTV EMA Awards’ të cilin e drejtoi këngëtarja shqiptare Rita Ora. Atë natë Rita kisht
Ish-banorja e Big Brother: Kur të rritem dua të bëhem si Vera Grabocka! “Dance With Me 4” është drejt fundit dhe personazhet pjesëmarrëse në këtë spektakël tashmë kanë filluar të afeksionohen
Mënyrat më të mira për të larguar rrudhat Kanë filluar të të dalin ato rrudhat poshtë dhe në anë të syve? Mos i merr inat se me pak punë mund t`i fshish. Ato që t
Ana e errët e Aloe Verës, nuk është aq magjike siç kujtonim Bima e Aloe Verës njihet për vetitë e saj mrekullibërëse, por ajo që ndoshta nuk na është thënë është ana e errët e saj.
Do habiteni se për çfarë mund ta përdorni tjetër Aloe Verën veç bukurisë Ndryshe Aloe është konsideruar si bima e jetës dhe në fakt me të drejtë sepse benefitet që ka janë në çdo fushë dhe në ç
Icardi nga vera e ardhshme lojtar i Realit të Madridit Nëse javën e kaluar u përfolë për një transferim të mundshem të Neymarit në Real Madridit, këtë javë është ylli i Interi
Si të largoni rrudhat me maske me aloe vera dhe pastë dhëmbësh Kanë filluar të të dalin ato rrudhat poshtë dhe në anë të syve? Mos i merr inat se me pak punë mund t`i zbehësh. Ato
U përfol për largimin e saj nga Klani, Vera dhe Alketa sjellin bashkëpunimin më të ri Tv Klan do të sjellë sërish një projekt të ri shumë interesant. Me produksionin e Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiut,
E papritur, Vera Grabocka konfirmon largimin e Alketa Vejsiut nga Tv Klan (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes Alketa Vejsiut dhe Vera Grabockës dihet prej të gjithëve se është shumë e ngrohtë. Por ka qenë pikër
Alketa dhe Vera Grabocka mike për kokë, nuk ndahen nga njëra-tjetra (FOTO LAJM) Afërsia mes Vera Graboskës dhe Alketa Vejsiut sigurisht është e padiskutueshme. Ato janë parë shpesh në shoqërinë e n
Kërcënuan prokurorin me vdekje, babai kërkon drejtësi për djalin 2-vjeçar Ditën e sotme u arrestua Pranvera Buzi, nëna e një fëmijë 2-vjeç i cili humbi jetën pas një aksidenti automobilistik.
Kërcënuan prokurorin me vjekje, arrestohet nëna e 2-vjeçarit që vdiq në aksident Pas një aksidenti të ndodhur në vitin 2012, Luftar dhe Pranvera Buzi humbën fëmijën e tyre 2-vjeçar. Në vitin 2012 nj