999 rezultate për

vera

Lot e dhimbje, vajza i lutet nënës live te kthehet me babain pas divorcit Dëshira për të bashkuar prindërit dhe për t’i parë të lumtur me njëri-tjetrin e kishte nxitur Ariolën që në program të f
I dhanë fund martesës 34-vjeçare, vajza i lutet nënës që të kthehet me babain “Dua të të bëj të lumtur” i Arbana Osmanit risolli në ekran një histori të mëparshme. Dëshira për të bashkuar prindërit
Më në fund po vjen pranvera! Ky është moti për sot Në të gjithë vendin, moti paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare, më të shpeshta në Veri dhe zonat Lindore.
Hoti: Pranvera e dhimbshme në Rahovec Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, duke përkujtuar masakrat e kryera nga forca
Conti lë pas dëmtimin, luan 60 minuta me të rinjtë e Milanit Andrea Conti është më afër se kurrë në rikthimin e tij tek Milani pasi ka luajtur një orë për skuadrën e Primavera.
U jepte drogë të rinjve, çfarë iu gjet në çantë Pranverës "gangstere" Janë zbardhur detaje të reja nga aksioni i policisë në Fier ku u arrestuar dy pronarë të një lokali dhe një grua, 27-vje
Shisnin kokainë në party, në pranga 3 pronarët dhe 1 vajzë Policia ka vënë në pranga 3 persona në Fier të akuzuar për shpërndarje të drogërave të forta. Burime zyrtare nga pol
Ermali feston ditëlindjen në një ditë me Vera Grabockën, ky është urimi i tij special Aktori dhe moderatori Ermal Mamamaqi sot fetaoi ditëlindjen. Por moderatori e paska ditëlindjen në të njëjtën ditë m
Vera Grabocka feston ditëlindjen, Alketa e uron kështu (FOTO LAJM) Vera Grabocka femra shqiptare që ka nënshkruar historinë e suksesit në televizion. Regjisorja sot feston ditëlindjen
Njihuni me nipërit e Vera Grabockës dhe Timo Fllokos (FOTO LAJM) Pavarësisht se kanë shumë vite të lidhur Timo Flloko dhe Vera Grabocka janë akoma shumë të lidhur me njëri tjetrin dhe d
Nis pranvera, "lëshohen nga zinxhirët" të rinjtë amerikanë (FOTO LAJM) Qindra studentë amerikanë kanë festuar në mënyrë të cmendur ardhjen e pranverës në Las Olas Beach në Fort Lauderdale.
Tragjedi në Itali, shqiptari mbytet në kanal pasi po ikte nga qentë Sqarohet shkaku i fatkeqësisë së vdekjes së shqiptarit në kanalin Vera në L’Aquila: Edmond Preka ka rënë në ujë për t’i
Timo Flloko: Vera nuk gabon kurrë! Timo Flloko është një nga aktorët dhe shkrimtarët më të dashur dhe të njohur shqiptar. Sot ai ishte i ftuar në emisi
Histori rrëqethëse, strehoi në shtëpi 20-vjeçaren por ajo i mori burrin Rubrika "Ka një mesazh për ty" te "E diela shqiptare" vijoi me historinë e jetës së Verës, protagoniste edhe në pjesën e
Xheli i aloe vera përshpejton rritjen e flokëve Xheli i Aloe Vera ka veti kuruese dhe është baza e shumë produkteve kozmetike. I pasur me vitamina, antioksidantë dhe
Motra milionere, vëllai i Rita Orës punon kamarier (FOTO LAJM) Përveç këngëtarës Rita Ora, një vëmendje të madhe ka marr edhe motra e saj Elena e cila shpesh është pjesë e mediave roz
Mami Vera, shembulli që ndjek Rita Ora Rita Ora është një nga këngëtaret më të famshme në botë për momentin dhe ka miliona ndjekës që mundohen ta imitojnë, por
Pranvera do të sjell ndryshime në qeverinë e Zaev Kryeministri Zoran Zaev, paralajmëroi se në pranverë do të ketë ndryshime, madje është e mundshme që edhe Qeveria të rik
Vera Grabocka grua me fat, Timo Flloko i dedikon fjalët më të bukura Vera Grabocka, një nga regjisoret më të njohura shqiptare është treguar gjithmonë e rezervuar sa iu përket postime me fa
Burri ra në dashuri, korçarja ndahet nga burri pas 30 vitesh martesë Sipas statistikave të INSTAT-it, në 100 martesa, 24 përfundojnë me divorc. Mosha mesatare e të divorcuarve është 30 vjeç