999 rezultate për

vera

Nis vera e vërtetë, temperaturat rriten ndjeshëm javën në vijim Ndryshimet e motit tashmë duken krejt të zakonta. Pas disa ditëve me diell përvëlues, fundjava ul temperaturat dhe sjel
Përziej xhelin e aloe verës me këta 3 përbërës për të trajtuar çdo probleme të lëkurës Arritja e një ngjyre rrezatuese dhe të njëjtrajtshme është hapi i parë për të patur një lëkurë të bukur që shkëlqen. Ky
Zyrtarja e BE-së kërkon liberalizimin, po kur? Drejtoresha për Ballkanin Perëndimor në Drejtorinë e Përgjithshme për Fqinjësi dhe Negociata për Zgjerim në Komisionin E
Erdhi vera: Si të mbajmë gjithnjë aromë të mirë Një aromë e mirë është një nga dëshirat më të mëdhaja që ka secili. Dhe në fakt shkenca ka zbuluar se janë disa fak
Erdhi vera, si të veproni nëse ju pickon gjarpri Me nxehjen e motit edhe gjarpërinjtë fillojnë të dalin më shumë, e posaçërisht në vendet më rurale ku ka pyje ose vende
Luks e ngjyra, shihni si ka ardhur vera në Kuvendin e Shqipërisë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në Kuvendine Shqipërisë u mbjat seanca e radhës parlamentare e cila faktikisht nuk ishte aspak një sean
Valbona Selimllari bën dedikimin prekës për Vera Grabockën (FOTO LAJM) Ajo është ndër fytyrat më të dashura të ekranit. Valbona Selimllarin vazdimisht e kemi parë në ekran, në reklama, në
Vera po afron! Si të kujdeseni për lëkurën Nxehtësia, ndotja e ajrit dhe shumë faktorë të tjerë i japin lëkurës tuaj një pamje shumë të lodhur gjatë verës. Por për
Timo Flloko në lot teksa Vera Grabocka reciton poezinë e tij (VIDEO) Timo Flloko është një nga aktorët dhe shkrimtarët më të dashur dhe të njohur shqiptar. Së fundmi ai organizoi një event
E padëgjuar: Diabeti mund të shërohet me aloe vera Bima Aloe Vera dhe pjepri i hidhur janë identifikuar si bimë që kanë efekt kurues. Studimet e reja tregojnë se të dyj
Vera Grabocka ia shpreh ndjenjat Timo Fllokos (FOTO LAJM) Nuk ka asnjë dyshim, që Vera Grabocka dhe Timo Flloko janë dy nga personalitetet më të suksesshme të artit shqiptar.
Vajza e Vera Grabockës dhe Timo Fllokos përlot me dedikimin emocionues Në një ditë të shënuar për të atin, ku promovimi i librit të tij të dytë, "Kërcim në bosh", 10 vite pas "Rob i manive",
Kalamajtë nxjerrin bllof Vera Grabockën: Harrova pyetjen që më thanë Sonte është spektakli “Në kurthin e Piter Pan” ku të vegjëlit u bëjnë pyetje personave të njohur publik. Por duket se
Maska praktike për të hequr rrudhat, mos e lini pa bërë Kanë filluar të të dalin ato rrudhat poshtë dhe në anë të syve? Mos i merr inat se me pak punë mund t`i fshish. Ato që t
Timo Flloko zbulon "sekretin" e Vera Grabockës Pavarësisht se kanë shumë vite të lidhur Timo Flloko dhe Vera Grabocka janë akoma shumë të lidhur me njëri tjetrin dhe d
Po vjen vera, shtohen peshkaqenët: Kapet "tigri" 102 kg në Durrës (VIDEO) Një tjetër peshkaqen i rrezikshëm ka rënë në rrjetat e peshkatarëve durrsakë. Mëngjesin e sotëm, peshkaqeni tigër që
Pamje të rralla, si dukej Vera Grabocka 19 vite më parë (FOTO LAJM) Vera Grabocka është padyshim një figurë shumë e suksesshme e Televizionit Shqiptar. Regjisorja dhe producentja e njo
Po vjen vera, ja dieta ku mund të hiqni 10 kg për 14 ditë Është një nga dietat më të popullarizuara në botë, për shkak se është vlerësuar se në mënyrë të shëndetshme mund t’ju nd
Gjendet një tjetër zgjidhje, aloe vera shëron diabetin Bima Aloe Vera dhe pjepri i hidhur janë identifikuar si bimë që kanë efekt kurues. Studimet e reja tregojnë se të dyj
Bale ka mbaruar punë me Realin, vera i jep divorcin Mediumi spanjoll Diario AS i ka kushtuar pak vëmendje Gareth Bale, i cili nuk luajti asnjë minutë me fitoren 3-0 ndaj Ju