999 rezultate për

vendosura

Gjermania dhe Franca të vendosura për mbrojtjen e euros Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe presidenti francez Francois Hollande në një komunikate të përbashkët për shtyp kan
10 vjet burg për dashurinë Skenar që mund ta keni parë nëpër telenovela por që për protagonistët nuk ka qenë fund i gëzuar. Dy të rinj, të dashurua
KFOR heq barrikadat e vendosura nga serbët Ushtarët amerikanë të KFOR-it kanë hequr disa barrikada të vendosura nga serbët gjatë natës së kaluar duke zhbllokuar rr
Vrasja në Gostivar mund të jetë e incizuar Për verifikimin dhe zbardhjen e rastit që përfundoi tragjikisht dhe me vrasje të dyfishtë, pas një sërë dilemash të ngri
Mirel: Çështja e pronësisë 1 nga 12 prioritetet e vendosura nga KE Drejtori për Ballkanin Perëndimor në KE, Pierr Mirel gjatë një konference të dhënë për mediat u shpreh se cështja e pron
Malmstrom: Mos abuzoni me liberalizimin Komisionerja evropiane Sesilja Malmstrom ndodhet në Tiranë, disa ditë pas vendimit të Bashkimit Evropian për të liberali
PS: Do kontestojme rezultatin ne QV-te e vendosura ne ambjente private Partia Socialiste do të kontestojë rezultatin e zgjedhjeve në Qendrat e Votimit të vendosura në
Kosovë, hiqen kamerat e vendosura në veri Iniciativa e mekanizmave vendorë e ndërkombëtarë për vendosjen e kamerave në veri të
Numri i forcave të huaja të vendosura në Irak Në listën e shteteve të cilat kanë trupat e veta në Irak kryesojnë Shtetet e Bashkuara me 155 mijë dhe Britania me 8500.