999 rezultate për

vendos

Dalin rezultatet e para të zgjedhjeve në veri Koalicioni i OJQ-ve Demokracia në Veprim (DnV), i cili ka vëzhguar tërë procesin zgjedhor për kryetar në komunat Mitrovi
KQZ: Në zgjedhjet e sotme pati më shumë votues sesa në ato të tetorit Zyrtarë të Komisionit Qendror Zgjedhor kanë vlerësuar të qetë dhe pa probleme ecurinë e sotme të zgjedhjeve të jashtëzak
Caktohet trupa e re gjykuese që do të vendosë fatin e Emiljano Shullazit Procesi për Emiljano Shullazin dhe 4 të pandehurit e tjerë në Gjykatën e Apelit për Krime të Rënda do të rinisë me një t
Deri të mërkurën duhet të vendoset për fatin e mandatit të Gruevskit Pika për marrjen e mandatit të deputetit në arrati, Nikolla Gruevski duhet të shqyrtohet deri të mërkurën e ardhshme, ku
Kandidati i Vetëvendosjes shprehet optimist Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për Mitrovicën e Veriut, Erden Atiq, pasi ka votuar është shprehur se procesi i votimi
Qeveria italiane vendos prishjen e lagjes së famshme ku u frymëzua "Gomorrah" (FOTO LAJM) Rezidenca në formën e velës, e cila inspiroi Roberto Savianon të shkruante "Gomorra-n", e cila më pas u bë film dhe një
Deputeti i Vetëvendosjes: Të kërkojmë vota te pozita për ta rrëzuar Haradinajn Rexhep Selimi, deputet i Vetëvendosjes, në një bisedë për Gazetën Express thotë se votat e opozitës nuk janë të mjaftues
Finalja e Europa League do të vendosë të ardhmen e Lacazette Alexandre Lacazette mund të largohet nga Arsenali nëse skuadra lodineze humbet finalen e Europa League ndaj Chelsea-t e
SHBA vendos drejtësi, zyrtarët e korruptuar dhe me akuza nuk do të marrin viza Nëpërmjet një njoftimi për media ambasada e Shteteve të bashkuara të Amerikës ka bërë me dije se personat që janë të për
Opozita e pavendosur për protestën e 25 majit Kreu i Partisë Demokratike,Lulzim Basha, ka pasur një të mërkurë të ngjeshur me takime. Paradite herët ai ka zhvillua
Sot vendoset e ardhmja e Allegrit, takim me Agnellin Sot ose më së shumti të enjten, do të jetë dita e takimit të shumëpritur mes Andrea Agnelli dhe Massimiliano Allegri për
Hahn qetëson shqiptarët: Holanda nuk vendos vizat, negociatat para verës Komisioneri për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, tha në një intervistë për Radion Evropa e Lirë se pret që B
Metodat e gabuara të gjyshërve që vendosin në rrezik shëndetin e fëmijës Gjyshërit thonë së fëmijët e fëmijëve janë mjalti i mjaltit. Edhe pse i duan jashtëzakonisht shumë niprit e mbesat, meto
Hazard: Tashmë kam vendosur për të ardhmen, klube e di Hazard ka thënë se është vendosur gjithçka sa i përket të ardhmes, por s’ka treguar nëse do të qëndrojë në Chelsea apo d
Më në fund Rama vendos kandidatin për Bashkinë e Selenicës PS ka zyrtarizuar kandidatin për bashkinë e Selenicës. Në garën e 30 qershorit për këtë bashki do të kandidojë Pëllumb B
Aguero vendos ekulibrat për Manchester Cit-y (VIDEO) Vetëm 1 minutë ka zgjatur avantazhi i Brighton, pasi Manchester City ka barazuar rezultain me Sergio Agueron në minutën
Mbaron mbledhja e PD, mesohet çfarë u vendos Zbulohen diskutimet e kryedemokratit Basha në mbledhjen që po zhvillon në selinë e PD-së. Sipas burimeve do të ketë orga
Zhvendoset protesta Një lëizje ka ndodhur gjatë protestës që po mbahet nga pozita para ndërtesës së kryeministrisë. Mësohet se protestues
Beyonce dhe Jay-Z në ndeshje basketbolli, vëmendja zhvendoset të çifti (FOTO LAJM) Ata shumë rrallë mund të shijojnë një dalje së bashku duke qenë se të dy janë yje të njohura botërore. Por, së fundi
Bayern bllokohet në transfertë, titulli vendoset në javën e fundit (VIDEO) Bayern Munich nuk ka mundur dot të shpallet kampion në javën e parafundit. Skuadra e Kovac barazoi 0-0 në transfertë