999 rezultate për

vendos

Fitoi lotarinë amerikane, por mashtroi me diplomën, i vendosen prangat sapo del nga ambasada e SHBA Ata që kanë fituar lotarinë gjenden pak hapa larg realizimit të ëndrrës amerikane, por jo ata qytetarë që mashtrojnë dhe
8 ditë nga hedhja e shortit, priten "përplajse titanësh" në Ligën e Kampioneve (FOTO LAJM) Shorti për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve 2019/20 do të hidhet më 29 gusht në Monaco. Gjithsej 32 ekipe
Befason Ronaldo: Mund t'i jap fund futbollit vitin tjetër (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka dhe 3 vite kontratë me Juventusin, ku dhe ka deklaruar me pare se do ti japë fund karrierës në futb
Pas grabitjeve në Rinas vendoset një gjerman në krye të aeroportit Constantini do të udhëheqë ekipin menaxhues të TIA-s, duke mbikëqyrur strategjinë e zhvillimit të kompanisë dhe biznesit
Përse furça e dhëmbëve duhet lagur para se të vendoset pasta Higjiena dentare është shumë e rëndësishme për shëndetin e një njeriu. Jo më kot thonë se sëmundjet nisin nga dhëmbët.
"Erdogani i çon miliardat dhe fabrikat në Serbi, kurse memorialet në Shqipëri" (FOTO LAJM) Presidenti turk, Recep Tayip Erdogan do të zhvillojë një vizitë në Serbi më datë 29 gusht. Lajmin e ka dhënë portali i n
Meghan ndryshon traditën mbretërore, vendos rregullin e ri Dukesha e Sussex, Meghan Markle, si aktiviste për të drejtat e kafshëve, i ka ndaluar familjes mbretërore që të shkojë p
Largoni të gjitha gurëzat nga dhëmbët për vetëm një minutë Ne të gjithë duam të mbajmë higjienën e gojës dhe të kemi dhëmbët më të bukur dhe më të bardhë. Prandaj, ne shpesh bl
Serbët heqin flamurin e Kosovës nga Kalaja e Artanës Flamuri shtetëror i Republikës së Kosovës është hequr nga Kalaja e Artanës. Këtë e ka bërë të ditur edhe vetë kryetar
Nëna vendos kamera në dhomën e gjumit, në mëngjes zbulon gjithçka (VIDEO) Një nënë e rë vendosi kamera me infrared në dhomën e gjumit për të filmuar gjatë natës së çfarë ndodhte me të dhe dy fëm
Bale e James? Zidane vendos përfundimisht Trajneri francez llogarit për sezonin e ardhshëm në futbollistin uellsian dhe atë kolumbian Gareth Bale dhe James Rod
Mediat serbe: Trumpi ka vendosur datën finale të marrëveshjes Kosovë-Serbi elegrafi serb shkruan se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka caktuar gushtin e vitit të ardhshëm si a
Vendosni sapunin nën çarçaf para gjumit, efekti do t'iu mahnisë Edhe pse kjo zgjidhje është një mister mjekësor, shumë pohojnë se në këtë mënyrë eliminohet ndjenja e pakëndshme gjatë g
Përdorni këto aroma për të rënë rehat nga mushkonjat Gjatë verës të gjithë duam të kalojmë më shumë kohë në ajër të pastër, të ecim në park dhe të shijojmë gjelbërimin dhe l
22-vjeçares i vendoset kafka e parë plastike, e bërë me printer 3D (FOTO LAJM) Një 22-vjeçare nga Holanda, që vuan nga një sëmundje kronike e çrregullimit të kockave, ka parë t’i shtohet trashësia e
Aromat që mund të largojnë mushkonjat gjatë verës Gjatë verës të gjithë duam të kalojmë më shumë kohë në ajër të pastër, të ecim në park dhe të shijojmë gjelbërimin dhe l
"Dashke sherr", pyetja që vendosi Ilva Taren në pozitë të vështirë (FOTO LAJM) Gazetarja shumë e dashur për publikun, Ilva Tare ka vendosur t'i përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram të cilët is
85 milionë euro dhe kartonin e yllit të ekipit, PSG i vendos fatin Neymar Duket se e ardhmja e Neymar është larg francezëve të PSG. Klubi ka nisur negociatat me RMD vetëm që të mos ia shesë k
Vendoset, Xhaka kapiten i Arsenal Granit Xhaka do të jetë kapiteni i parë i Arsenalit, për këtë sezonë këtë e konfirmoi edhe trajneri Unai Emery. “Për
Kjo është arsyeja interesante pse unaza e martesës vendoset në gishtin e katërt Kur shohim dikë me një unazë në gishtin e tyre të katërt në dorën e djathtë vëmë bast që nuk është i martuar. Megjith