999 rezultate për

vendin

VENDIMI/ Deri me 3 prill restorantet dhe baret në të gjithë vendin do të jenë mbyllur Deri me 3 prill restorantet dhe baret në të gjithë vendin do të jenë mbyllur Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manasti
KLGJ merr vendimin drastik, mbyllen gjykatat në të gjithë vendin për shkak të koronavirusit Këshilli i Lartë Gjyqësor ka vendosur të pezullojë veprimatrinë e shërbimeve gjyqësore për shkak të përhapjes së koronav
Slloveni - Shqipëri ndryshon vendin, por jo datën Kombëtarja shqiptare e futbollit kishte planifikuar të zhvillonte dy ndeshje miqësore gjatë këtij muaji, një në San Mari
Vranësira në gjithë vendin, si pritet të nisë java Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin një mot të vranët në
Sot vranësira në të gjithë vendin, si pritet të jetë moti gjatë fundjavës Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin një mot të vranët në
Ka humbur vendin e titullarit te City, Stones gati të bashkohet sërish me Mikel Artetan Qendërmbrojtësi anglez i Manchester City-t, John Stones me shumë gjasa do të largohet nga "citizens" në fund të sezonit.
"Nuk e dua koronavirusin tuaj në vendin tim", dhunohet studenti kinez në Londër (FOTO LAJM) Frika nga koronavirusi ka bërë që një 23-vjeçar nga Singapori me origjinë kineze që studion në Londër, të sulmohet nga s
Reshje shiu në të gjithë vendin, mos harroni çadrën Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot vendi do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të
Reshje shiu në të gjithë vendin, si do të ndryshojnë temperaturat sot Si do të vijojë moti për ditën e mërkurë 4 mars? Deri në orët e para të mëngjesit vijon moti i vranët shoqëruar me re
Zëri Amerikës: Dy rastet kur Meta mund të shpërndajë Kuvendin Presidenti Iir Meta paralajmëroi sot se do të firmosë shpërndarjen e parlamentit nëse shumica sipas tij nuk tërhiqet nga
Meta zbulon datën kur do të shpërndajë Kuvendin: Do të hyj brenda në Kuvend! "Nëse grushti i shtetit, organizata mafioze ndërkombëtare, nuk e merr seriozisht këtë dekret, unë e jap fjalën, në emër
Koronavirusi "shkund" bizneset, çfarë po ndodh në vendin tonë Ndonëse Shqipëria nuk ka ende asnjë rast të konfirmuar me koronavirus, bizneset vendase kanë filluar të ndiejnë pasojat
Dy të arrestuar nga kontrolli i serave, Policia e Shtetit aksion në të gjithë vendin Një operacion policor masiv është ndërmarrë në të gjithë vendin, për kontrollin e serave, tuneleve, ish-reparteve ushtar
Debatet mbi vendin e karantinës, Manastirliu : Kemi vlerësuar disa struktura! E ftuar në emisionin Përballë të gazetarit Lutfi Dervishi, ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu tha se debati mbi
Adrola Dushi në një lidhje me kandidatin për deputet në Kuvendin e Kosovës? (FOTO LAJM) Lart e poshtë po flitet se prej disa kohësh, bukuroshja shqiptare Adrola Dushi po shijon një romancë të re, të cilën ka
Rama guxon: Na jepni vendin e Britanisë në BE Në konferencën e donatorëve, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama krahas falënderimeve dhe lutjeve për ndihmë, Rama risoll
"Shqipëria do të ngrihet nga hiri i tërmetit", BE premton 100 milion euro për vendin tonë Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen ka premtuar shumën prej 100 milion euro nga buxheti i Bashkimit
3 gabime që do t’ju kushtojnë vendin e punës Nëse dëshironi të vazhdoni të jeni në pozicionin aktual të punës ka disa rregulla që duhet t’i keni parasysh patjetër. S
Deputeti sulmon hapur Gramoz Ruçin: Të të vijë turp, komunist! Një debat i fortë po zhvillohet në Kuvendin e Shqipërisë mes kryetarit Gramoz Ruçi dhe deputetit Ralf Gjoni. Teksa ky
Reshje shiu në të gjithë vendin, mos harroni çadrën Dita e sotme do të karakterizohet nga vranësira dhe reshje shiu. Mesdita dhe kryesisht pasditja sjellin kalime vranësira