999 rezultate për

vendin

Shira në të gjithë vendin, si do të mbajnë temperaturat Dita e sotme në vendin tonë moti parashikohet të jetë i vranët dhe me reshje shiu në pjesën më të madhe të territorit.
Rikthehen reshjet, si do të jetë moti në të gjithë vendin Ditën e sotme në vendin tonë priten reshje mesatare në të gjthë territorin. Në qarqet Elbasan dhe Vlorë priten reshje
E humbën për pak, ky është formacioni i lojtarëve që dolën në vendin e 2 në garën për Topin e Artë Tashmë është e ditur se Topi i Artë është çmimi më i madh individual që mund të fitojë një lojtar. France Football ës
Reshje shiu në gjithë vendin, si pritet të nisë java Ditën e sotme priten reshje priten reshje të dobëta në të gjthë territorin. Temperaturat: Temperaturat minimale dh
"Duhet t’u lësh vendin të rinjve", Kresha paralajmëron largimin nga skena Tashmë edhe pak muaj dhe reperi shqiptar Mc Kresha do të bëhet baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Erzina, është
Si do të na duhet të sillemi tani në vendin e punës Edhe pse një pjesë e mirë e bizneseve do të vijojnë të mbeten të mbyllura deri në një moment të dytë, të gjithë punonjës
Lleshaj në vendin e ambasadorit e Majko i heshtur në podiumin ministerial, si duket Kuvendi sot (FOTO LAJM) Ka nisur seanca plenare,e para që pas shfaqjes së pandemisë së koronavirusit në vend me fjalët e kryeparlamentarit, Gram
Covid-19, sa shqiptarë kanë humbur vendin e punës? “Ministri i Koronavirusit”, Arben Ahmetaj, i ftuar në emisionin “Opinion” mbremjen e djeshme ka deklaruar se 40 mijë shq
RËNDITJA/ Akademitë që kanë prodhuar më shumë lojtarë për top 5 ligat, Reali zë vendin e 4 (FOTO LAJM) Real Madrid, me akademinë e tyre Castilla, zënë vendin e katërt, duke qëndruar pas Ajaxit, Benficas dhe Salzburgut.
Didier Drogba ndihmoi për të ndaluar luftën civile në vendin e tij Ishte data 8 tetor e vitit 2005. Matematika e kualifikimit për Kupën e Botës “Gjermania 2006” ishte e thjeshtë. Një f
Filipçe: Koronavirusi mund të ketë qenë prezent shumë më herët në vendin tonë Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës së sotme ka konfirmuar lajmin që Alsat publikoi më herët lidhur
MAQEDONI/ Qeveria merr vendime, këto janë masat e reja për gjithë vendin Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka sjellë masa të reja që do të vlejnë në tërë teritorin e Republikës së Maqedonisë së Ve
Meta thirrje urgjente autoriteteve: Lejojini shqiptarët të hynë në vendin e tyre Dhjetëra shqiptarë janë aktualisht të bllokuar në pikën kufitare mes Shqipërisë dhe Greqisë pasi policia shqiptare nuk i
Masat që uhet të merrni nëse humbisni vendin e punës Duke marrë parasysh që izolimi vazhdon dhe gjendja e ekonomisë është në rënie, një pjesë e mirë e njerëzve kanë filluar
Rrëzimi i qeverisë së Albin Kurtit, Veton Surroi: Çfarë e pret vendin në ditët në vijim Shkrimtari dhe publicisti Veton Surroi, ka bërë një rikapitulim të asaj që ndodhi të mërkurën, kur në Kuvend u votua moc
Maqedonia e Veriut ngre 14 pika testimi në gjithë vendin për koronavirusin Për të mbajtur nën kontroll epideminë e shkaktuar nga koronavirusi, Maqedonia e Veriut ka ngritur 14 pika testimi në të
Edhe pse me vonesë, Albin Kurti mbërrin në Kuvend Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka arritur në Kuvendin ku tashmë ka nisur seanca për ta rrëzuar qeverinë së tij.
COVID-19 në Britani, Boris Johnson izolon të gjithë vendin Kryeministri i Britanisë, Boris Johnson vendosi të gjithë vendin në izolim këtë të hënë si masë parandaluese për përhapj
Reshje shiu në të gjithë vendin, parashikimi i motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje shiu thuajse në t
Rritet numri i të prekurve me Covid-19 në vendin tonë Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot se ka shkuar në 64 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë. Ditë