999 rezultate për

vendin

Japonia do t’i paguajë njerëzit të vizitojnë vendin për të rritur turizmin pas krizës së Coronavirusit Një plan i ri i guximshëm do të subvencionojë udhëtimet për në Japoni, në përpjekje për të parë rritur përsëri numrin e
Budina thirrje nga Durrësi qytetarëve: Ngrijeni kokën se Meta do të shpërndajë Kuvendin "Ky parlament është i paligjshëm. Duhet të shpërndahet. Presidenti e tha, meqenëse populli do të ngrihet i gjithi, Presi
Basha: Ky është triumfi i parë i një rruge që do e shpëtojë vendin nga Edi Rama Mëngjesin e sotëm, kryedemokrati Lulzim Basha ka ndarë në Facebook foto nga protesta teksa shkruan se: Opozita ka një që
Frikë për vendin e titullarit? Suarez: Nëse do të isha Lautaro, nuk do të largohesha nga Inter Martinez raportohet se po ndiqet nga Barcelona pasi shënoi 16 gola në 31 ndeshje këtë sezon me Interin. Fituesi i Top
Tërmet i fuqishëm godet detin Mesdhe, lëkundjet u ndjenë edhe në vendin tonë Një tërmet i fuqishëm ka rënë në Detin Mesdhe pak pas mesnate. Lëkudjet ishin me magnitudë 6.2 të shkallës rihter. Të
59 sera gati për kultivim kanabisi, Policia e Shtetit minitoron me dron vendin (VIDEO) Policia ka nisur një operacion për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike në vend. Mesohet se kontrolli esht
Mustafa: Qytetari nuk vendos se kush do të qeveris me vendin, Kosovës i duhet një qeveri e re Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, në një debat në TV 21, ka thënë se Kosovës i duhet një qeveri e
"Çmendet" moti në Kukës: Dëbora zbardh vendin në mes të pranverës (VIDEO) Sot më datë 6 maji është Dita e Shën Gjergjit e cila festohet për t’a përjetuar ndaljen e Dimrit dhe ardhjen e stinës s
Zaev: Nuk besoj se Kushtetuesja do ta rikthejë Kuvendin “Do të presim. Deri në takimin e liderëve do të kemi vendim nga Gjykata Kushtetuese. Por unë nuk besoj se Gjykata Kushte
Rritje e varfërisë, gjysma e të punësuarësve rrezikon të humbasë vendin e punës Për shkak të masave drastike kundër përhapjes së virusit të Coronës ekonomia botërore ka shënuar humbje të mëdha dhe pot
RËNDITJA/ Vlera e klubeve angleze, Tottenham në vendin e parë (FOTO LAJM) Tottenhemi është klubi me vlerën financiare më të madhe në Ligë Premier, sipas studimit të ekspertit të financave të fut
Meta thirrje qeverisë: Të garanohen kushte të sigurta në vendin e punës për çdo sektor Presidenti Ilir Meta në Ditën Ndërkombëtare të Sigurisë dhe Shëndetit në Punë i ka bërë thirrje Qeverisë për të garantua
Xhaferi: Kuvendin mund ta rikthejë vetëm populli I ftuar në TV21 Kreu i Kuvendit Talat Xhaferi ka folur për iniciativën e LSDM-së e të firmosur nga 35 deputetë të të gji
11-shja më e mirë në historinë e United, Ferguson zbulon lojtarin që e ka vendin e padiskutueshëm Ish-trajneri i Mançester Junajtid, Sër Aleks Ferguson ka zbuluar se mbrojtësi Denis Iruin është lojtari i vetëm që do të
Reshjet dhe vranësirat pushtojnë vendin, çadrën me vete kur të dilni për pazar Moti me vranësira dhe reshje shiu do të mbizotërojë edhe në orët e paraditës. Por, sipas Meteoalb, gjatë pasdites dhe
Shira në të gjithë vendin, si do të mbajnë temperaturat Dita e sotme në vendin tonë moti parashikohet të jetë i vranët dhe me reshje shiu në pjesën më të madhe të territorit.
Rikthehen reshjet, si do të jetë moti në të gjithë vendin Ditën e sotme në vendin tonë priten reshje mesatare në të gjthë territorin. Në qarqet Elbasan dhe Vlorë priten reshje
E humbën për pak, ky është formacioni i lojtarëve që dolën në vendin e 2 në garën për Topin e Artë Tashmë është e ditur se Topi i Artë është çmimi më i madh individual që mund të fitojë një lojtar. France Football ës
Reshje shiu në gjithë vendin, si pritet të nisë java Ditën e sotme priten reshje priten reshje të dobëta në të gjthë territorin. Temperaturat: Temperaturat minimale dh
"Duhet t’u lësh vendin të rinjve", Kresha paralajmëron largimin nga skena Tashmë edhe pak muaj dhe reperi shqiptar Mc Kresha do të bëhet baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Erzina, është