999 rezultate për

vendin

Kultivonte kanabis dhe kishte blinduar vendin me armë, si u arrestua 36 vjeçari (VIDEO) Policia e Kolonjës ka finalizuar me sukses operacionin antikanabis të koduar "Radovicka", duke arrestuar një person.
"Dy lumenjtë" e kuq dhe bardheblu nuk do të ndajnë dot qytetin", derbi i kryeqytetit i lë vendin atij të tamponëve Nga gazetari Altin Sulçe: A e bëri ai tamponin? Pyeti i frikësuar një futbollist për lojtarin x të Partizanit… Më
Opozita bojkoton Kuvendin, Murrizi i vendosur për të mos votuar Opozita parlamentare ka bojkotuar sërish Kuvendin, në shenje revolte, duke paralajmëruar se nuk do të votojnë Reformën Z
Heq dorë nga seriali më i ri, "Sarp" do t'i rrëmbejë vendin "Ertugrul"? (FOTO LAJM) Prej disa muajsh po përgatitet një serial turk që pritet të ketë një sukses të madh me historinë e tij. Bëhet fjalë
Rrëfehet Alketa Vejsiu: Ja pse më shajnë dhe më ofendojnë në vendin tim! (FOTO LAJM) "Unë vazhdoj të marr mesazhe jashtëzakonisht fyese që përpiqen të më poshtërojnë mua si femër, për fytyrën dhe fizikun t
Meta nxjerr foton e para 30 viteve: Koha për kthimin e shqiptarëve në vendin e tyre Presidenti i vendit, Ilir Meta ka publikuar një foto të shkrepur 30 vite më parë, ku shihen qytetarë shqiptarë brenda am
Gazetarja e thotë hapur: Si më ka ndihmuar pamja për të siguruar vendin e punës (FOTO LAJM) Në "Ftesë në 5" me Bieta Sulon ishte e ftuar gazetarja Sidorela Gjoni. Teksa po flisnin për eksperiencat e tyre në te
Merr fund epoka Messi-CR7? Renditja e 10 futbollistëve në garën për "Topin e Artë" ka befasi me vendin e parë Topi i Artë këtë sezon do të ketë surpriza të këndshme. Sulmuesi i Bayern Munichut, Robert Lewandowski, kryeson rendi
I nxehti përvëlues prek vendin, nesër temperaturat do të shkojnë deri në 35°C Vala e të nxehtit ka mbërthyer edhe Shqipërinë. Për nesër nuk priten reshje në të gjitha qarqet. TEMPERATURAT Nesë
"Të dua shumë", Rudina Dembacaj bën tatuazh në vendin e dhimbshëm (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka vendosur t’i dedikojë babait të saj një tatuazh. “Tatto dedikuar ty babi, të
Makina del nga rruga, dy aksidente brenda pak minutash në vendin tonë Dy paksidente automobilistike kanë ndodhur brenda pak minutash, por fatmirësisht pa dëme në njerëz. Njëri prej tyre k
Trajneri i Romës shpreson ende për vendin e katërt Sa i përket titullit të kampionit, Roma nuk është pjesë e ekuacionit tash e disa xhiro, por synimi i tyre mbetet një ven
Në 2 vjetorin e martesës, Afërdit dhe Jakub zgjedhin vendin special (FOTO LAJM) Dy vite më parë, Afërdita Dreshaj kurorëzoi dashurinë me sportistin çek Jakub Kindl në një ceremoni madhështore në Miami
Rudina Hajdari "xhindos" Ruçin, Rama braktis Kuvendin: Kemi 700 viktima pa fajtor! Me të përfunduar fjalën kryeministri Rama, fjalën e ka kërkuar deputetja Rudina Hajdari e cila bëri një akuzë të rëndë p
Shkencëtarët zbulojnë vendin ku mund të ketë ndryshuar historia e njerëzimit (FOTO LAJM) Ndodhet në një nga skajet më të largëta të planetit, që pak njerëz kanë vizituar dhe ende më pak kanë jetuar, por ndosht
Ka humbur vendin e titullarit, Hysaj kërkon largimin nga Napoli Mbrojtësi i Napolit, Elseid Hysaj i ka komunikuar skuadrës së tij që këtë verë dëshiron largimin pasi është lodhur duke
Dortmund "blindon" vendin e dytë, mposht Leipzig (VIDEO) Skuadra nga ‘Signal Iduna Park’ ka siguruar vendin e dytë në renditjen tabelare, pas fitores në fushën e RB Leipzig.
Pasi i mori drejtimin e grupit, Murrizi kërkon vendin e Hajdarit në Komisionin e Reformës? Pas shkarkimit nga kreu i grupit parlamentar opozitar Rudina Hajdarin, deputeti Myslym Murrizi kërkon dhe zëvendësimin e
Ministri turk tregon vendin ku do zhvillohet finalja e Champions Të shumta kanë qenë dyshimet ditët e fundit, për sa i përket finalet së Ligës së Kampionëve, e cila në fillim të sezonit
Zuri vendin e Dvoranit: Kush është gjyqtarja e njohur që la në burg Fatos Nanon Ditën e sotme me 6 vota pro dhe 3 kundër KLGJ ka vendosur përfundimin e mandatit të Dvoranit. Kryesimin e KED e merr