999 rezultate për

vendin

Pamje të frikshme nga Greqia: Shihni çfarë la pas cikloni i fuqishëm që goditi vendin (FOTO LAJM) Një ciklon i fuqishëm përfshiu shtetin fqinj Greqinë duke shkaktuar dëme të mëdha në Kefalonia, Ithaca dhe Zukynthos.
Meta i prerë: Hapni listat 100%, mjaft e degraduat Kuvendin kështu! Presidenti Ilir Meta me anë të një mesazhi në rrjetet sociale bën thirrje që të hapen listat 100 për qind. Kreu i sht
Vrasjet pushtojnë vendin, FNSH dhe RENEA vënë në pranga 9 persona Policia e Shtetit dhe FNSH ka arrestuar 9 persona dhe proceduar 10 të tjerë me qëllim mbajtjen në kontroll të situatës k
Gjuzi: Kam bërë 9 mëkate e kam prekur 83 zemra, vendin e kam në Parajsë Deputeti dhe kreu i partisë Konservatore Kujtim Gjuzi, së fundmi në rrjetin social Facebook ka shpërndarë një sondazh me
Habit Kujtim Gjuzi: E kam vendin në Parajsë, ja sa mëkate kam kryer deri më sot (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi është një ndër deputetët më të njohur në Kuvendin e Shqipërisë, kjo për shkak të deklaratave të forta në Ku
Ligji antishpifje, KE kërkon nga Kuvendi të mos votohet "Nxis Kuvendin që të heqë dorë nga ky projekt ligj..." Këshilli i Europës ka reaguar me një deklaratë për ligjin për
Ne vendin intim, tatuazhi i fundit i Dafinës duket mjaft i dhimbshëm (FOTO LAJM) Siç dihet tashmë Dafina Zeqiri është e fiksuar pas tatuazheve. Këngëtarja ka pikturuar disa zona të trupit dhe nuk ndale
VV-AAK, biseda joformale për të çuar vendin në zgjedhje (VIDEO) Mungesa e mbështetjes nga partnerët e koalicionit për kandidaturën e Ramush Haradinajt për president, është rrethanë e c
"Miss Shqipëria 2016" pushton ekranet greke, i "merr vendin" ikonës së Skai (FOTO LAJM) "Miss Shqipëria 2016", bukuroshja shtatlartë Kristiana Skura e rritur jashtë Shqipërisë erdhi dhe fitoi kurorën në emisi
Arriti marrëveshjen me Milanin, Ibra: Ka ardhur koha ta rikthejmë skuadrën atje ku e ka vendin Zlatan Ibrahimovic është ulur në Aeroportin Linate të shtunën mbrëma, për të nënshkruar kontratën e re me Milanin. "D
Policia rrugore në aksion, vetëm sot janë vendosur 1171 gjoba në të gjithë vendin Policia Rrugore ka konstatuar 1171 shkelës gjatë orëve të fundit në vendin tonë. Nga statistikat, vihet re se 540 shofer
Ekzekutim mafioz, vritet me armë zjarri në vendin e punës shqiptari në Greqi Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Greqi. Mediat greke bëjnë me dije se një shtetas shqiptar, 58 vjeça
Covid-19, Biden gati ta izolojë vendin sërish Në intervistën e tij të parë pasi mori kandidimin për president, Joe Biden tha se është i gatshëm ta izolojë sërish vend
Artan Hoxha: Grekët shtypin shqiptarët pa shtet, kur Turqia u tregon vendin qurraviten te NATO Gazetari i njohur Artan Hoxha ka reaguar lidhur me situatën kaotike të shkaktuar prej ditësh në Kakavijë. Me anë të n
29 vjeçari humb jetën në vendin e punës, arrestohet pronari Një tragjedi ka ndodhur ditën e djeshme në Tropojë, ku një 29 vjeçar ka humbur jetën teksa ka qenë duke rregulluar një m
Komentuesi i kujton realitetin kryeministrit: Nuk kam asnjë të ardhme në vendin tim Një qytetar i ka komentuar në profilin e tij kryeministrit Rama. Ai i kujton Ramës se Shqipëria është një vend i beku
"Miss Shqipëria 2016" pushton ekranet greke, i "merr vendin" ikonës së Skai (FOTO LAJM) "Miss Shqipëria 2016", bukuroshja shtatlartë Kristiana Skura e rritur jashtë Shqipërisë erdhi dhe fitoi kurorën në emisi
Këto janë profesionet që bëjnë "lekun letër" në vendin tonë Kushdo që kërkon të vazhdojë arsimin e lartë, apo të mësojë për një profesion të caktuar, në finale ka si qëllim të arri
Vetëm 9 të shëruar gjatë orëve të fundit, si u zgjerua harta e COVID-19 në vendin tonë Gjatë orëve të fundit, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 58 vjeçare nga Kurbini dhe n
Nard Ndoka: Po të ishte Berisha në vend të Bashës do t'a kishte djegur Kuvendin Ish-deputeti Nard Ndoka ishte i ftuar në emisionin “Pasdite me Xhaxhiun” ku foli për votimin e ndryshimeve kushtetuese n