999 rezultate për

vendin

Super Bale, shënon pas 7 vitesh dhe ngjit Tottenham në vendin e 2 (VIDEO) Gareth Bale është kthyer të gëzojë dhe e ka bërë në Premier League pas 7 vitesh mungesë, që kur rrjeta e fundit ndodhi n
Alibeaj për vrasjen e 50 vjeçarit: Këmbanë mortore, krimi ka kapluar vendin Ish-deputeti demokrat, Enkelejd Alibeaj ka komentuar vrasjen e 50-vjeçarit sot në Fier duke e quajtur një kambanë mortor
75 vite OKB, Basha: Do punojmë që Kosova të marrë vendin që i takon Në Ditën Ndërkombëtare të OKB-së, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha se shpreh urimin që gjithashtu Republ
Tregon tatuazhin në vendin intim, mbesa e biznesmenit shqiptar rrëmben vëmendjen (FOTO LAJM) CEO i disa kompanive headhunters në mbarë botën, biznesmeni i fuqishëm shqiptarë ka bërë bujë pasi ka pranuar hapur bin
"Memo" tenton të flasë shqip, çfarë thotë për vendin tonë (VIDEO) “Mrekullia në qelinë e 7-të” është një ndër filmat më të ndjekur të momentit, madje edhe gjatë karantinës, përfshirë kët
Shira dhe rrufe, moti i keq pushton vendin Moti i keq nuk do t’i ndahet vendit tonë, të paktën deri nesër. Siç raportojnë mediat e rajonit, rryma ajri që vijnë
I zuri vendin e punës Xhemit, Arbana thumbon hapur Eneda Tarifën Eneda Tarifa është rikthyer si prezantuese këtë sezon të ri të “Portokallisë”, duke i zënë kështu vendin Xhemi Shehut, e
Qejflinj apo me halle? Këto janë qytetet më pijedashëse dhe duhanpirëse në vendin tonë Zbuloni qytetet më pijedashëse dhe duhanpirëse të Shpenzimet për pije alkoolike dhe duhan të familjeve shqiptare kanë a
Moti ndryshon faqe: Reshje shiu, breshër dhe përmbytje në gjithë vendin Gjatë ditës së sotme, por edhe nesër do të ketë reshje shiu dhe breshëri në gjithë territorin, të cilat do të shoqërohen
Pas 20 vjetësh mësuese, humbet vendin e punës për lapsusin e drejtoreshës Lindita Topulli mësuese filloreje ankohet se drejtoria e shkollës dhe zyra arsimore e kanë larguar padrejtësisht nga pro
Tërmeti që shkundi vendin mbrëmë, gjatë natës u regjistruan 42 pasgoditje Ministria e Mbrojtjes ka dhënë informacion zyrtar për tërmetin që u regjistrua gjatë natës në vend. Sipas Ministrisë
Bora Zemani i zuri vendin në Top Channel, ku do ta shihni tani Eno Popin (VIDEO) Një nga lëvizjet më të diskutuara nga ekrani i Top Channel këtë sezoni të ri televiziv është ajo e Eno Popit, të cilin i
LISTA/ Reja fton 5 debutues, i tregon "vendin" pjesemarrësve ne martesën e Roshit (FOTO LAJM) 29 futbollistë ka thirrur trajneri i Shqipërisë Edoardo Reja për ndeshjet e kombëtares kuqezi në muajin në tetor. Ashtu
Nxënësja ekselente fiton bursën në Turqi, por zyrtari i Arsimit e njofton se "ia kanë zënë vendin" Një nxënëse ekselente nga Shkodra, Evina Komi është përzgjedhur nga Ministria e Arsimit, për një bursë në Universitetin
3 viktima dhe 131 të infektuar me COVID-19 në gjithë vendin Ministria e Shëndetësisë raporton se në 24 orët e fundit janë konfirmuar pozitivë me Covid-19, 131 persona në të gjithë
Zuri vendin e Koeman, De Boer beson se Holanda aktuale është më e mirë sesa ajo e 2010-ës Frank De Boer nuk ka kursyer lëvdatat për skuadrën kombëtare të Holandës. De Boer është emëruar si kryetrajner i Hola
Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, dërgohet në spital një person Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Elbasan-Librazhd në vendin e quajtur “Kthesa e Murrashit”. Mësohet
Pamje të frikshme nga Greqia: Shihni çfarë la pas cikloni i fuqishëm që goditi vendin (FOTO LAJM) Një ciklon i fuqishëm përfshiu shtetin fqinj Greqinë duke shkaktuar dëme të mëdha në Kefalonia, Ithaca dhe Zukynthos.
Meta i prerë: Hapni listat 100%, mjaft e degraduat Kuvendin kështu! Presidenti Ilir Meta me anë të një mesazhi në rrjetet sociale bën thirrje që të hapen listat 100 për qind. Kreu i sht
Vrasjet pushtojnë vendin, FNSH dhe RENEA vënë në pranga 9 persona Policia e Shtetit dhe FNSH ka arrestuar 9 persona dhe proceduar 10 të tjerë me qëllim mbajtjen në kontroll të situatës k