999 rezultate për

vendin

Koronavirusi "shkund" bizneset, çfarë po ndodh në vendin tonë Ndonëse Shqipëria nuk ka ende asnjë rast të konfirmuar me koronavirus, bizneset vendase kanë filluar të ndiejnë pasojat
Dy të arrestuar nga kontrolli i serave, Policia e Shtetit aksion në të gjithë vendin Një operacion policor masiv është ndërmarrë në të gjithë vendin, për kontrollin e serave, tuneleve, ish-reparteve ushtar
Debatet mbi vendin e karantinës, Manastirliu : Kemi vlerësuar disa struktura! E ftuar në emisionin Përballë të gazetarit Lutfi Dervishi, ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu tha se debati mbi
Adrola Dushi në një lidhje me kandidatin për deputet në Kuvendin e Kosovës? (FOTO LAJM) Lart e poshtë po flitet se prej disa kohësh, bukuroshja shqiptare Adrola Dushi po shijon një romancë të re, të cilën ka
Rama guxon: Na jepni vendin e Britanisë në BE Në konferencën e donatorëve, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama krahas falënderimeve dhe lutjeve për ndihmë, Rama risoll
"Shqipëria do të ngrihet nga hiri i tërmetit", BE premton 100 milion euro për vendin tonë Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen ka premtuar shumën prej 100 milion euro nga buxheti i Bashkimit
3 gabime që do t’ju kushtojnë vendin e punës Nëse dëshironi të vazhdoni të jeni në pozicionin aktual të punës ka disa rregulla që duhet t’i keni parasysh patjetër. S
Deputeti sulmon hapur Gramoz Ruçin: Të të vijë turp, komunist! Një debat i fortë po zhvillohet në Kuvendin e Shqipërisë mes kryetarit Gramoz Ruçi dhe deputetit Ralf Gjoni. Teksa ky
Reshje shiu në të gjithë vendin, mos harroni çadrën Dita e sotme do të karakterizohet nga vranësira dhe reshje shiu. Mesdita dhe kryesisht pasditja sjellin kalime vranësira
Kontrolle të befasishme "blindave" dhe makinave luksoze, çfarë ndodhi mbrëmë në gjithë vendin Policia ka vijuar mbrëmë në orët e vona të natës kontrollet në të gjithë rrugët e Shqipërisë për elementë kriminalë duke
OFL postblloqe në gjithë vendin, në mbrëmje kontrolle të shumta në Shkodër Policia e Shkodrës ka vijuar mbrëmjen e sotme kontrolle të rrepta ndaj mjeteve luksoze. Forcat e FNSH dhe Forcat e r
Policia aksion në gjithë vendin, shoqërohen 134 persona Si rezultat i një operacioni të gjerë të policisë, me qëllim goditjen e paligjshmërisë dhe sekuestrimin e armëve të zjar
U shkarkua, Arben Malaj padit Kuvendin në Gjykatën Administrative Ish-anëtari i Këshillit Mbikëqyrës në Bankën e Shqipërisë, Arben Malaj, ka paditur sot Kuvendin në Gjykatën Administrati
Temperaturat shkojnë nën zero, reshje shiu e dëbore në gjithë vendin Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash ku pasdite vranësirat do të shtohen duke sje
Paralajmërimi i ekspertit turk: Një tërmet 7.2 ballë do godasë vendin Profesori i shkencës së tokës, Prof. Dr.Naci Gorur, i cili parashikoi tre muaj përpara tërmetin që goditi më 24 janar pj
Kurti flet për akuzat e opozitës sot në Kuvendin e Kosovës I sapozgjedhur Kryeministër i Kosvës me 86 vota pro, Albin Kurti ka folur për kritikat e opozitës sot në Kuvendin e Koso
Tentativat për të copëtuar Shqipërinë, si e shpëtoi SHBA tre herë vendin e shqiponjave (VIDEO) Shtetet e Bashkuara të Amerikës patën një rol kryesor në pengimin e ndarjes për të disatën herë të territoreve shqiptare
Dopieta e Lukakut i jep fitoren Interit dhe e rikthen në vendin e dytë (VIDEO) Interi rikthehet te fitorja në kampionat pas tre barazimeve. Zikaltërit mposhtën me rezultatin 0-2 Udinesen. Të d
Udinese-Inter, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" kërkojnë të rikthehen në vendin e dytë Fitorja e thellë e Lazios ndaj SPAL ka zbritur Interin në vendin e dytë. Zikaltërit kanë mundësi të rikthehen përsëri pa
U largua nga emisioni, këngëtarja e njohur i zë vendin Fjoralba Ponarit (VIDEO) Pak javë më parë Fjoralba Ponari njoftoi mes lotësh largimin nga programi "Ora e Tiranës", për shkak të angazhhimeve të