999 rezultate për

vendin

MAQEDONI/ Qeveria merr vendime, këto janë masat e reja për gjithë vendin Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka sjellë masa të reja që do të vlejnë në tërë teritorin e Republikës së Maqedonisë së Ve
Meta thirrje urgjente autoriteteve: Lejojini shqiptarët të hynë në vendin e tyre Dhjetëra shqiptarë janë aktualisht të bllokuar në pikën kufitare mes Shqipërisë dhe Greqisë pasi policia shqiptare nuk i
Masat që uhet të merrni nëse humbisni vendin e punës Duke marrë parasysh që izolimi vazhdon dhe gjendja e ekonomisë është në rënie, një pjesë e mirë e njerëzve kanë filluar
Rrëzimi i qeverisë së Albin Kurtit, Veton Surroi: Çfarë e pret vendin në ditët në vijim Shkrimtari dhe publicisti Veton Surroi, ka bërë një rikapitulim të asaj që ndodhi të mërkurën, kur në Kuvend u votua moc
Maqedonia e Veriut ngre 14 pika testimi në gjithë vendin për koronavirusin Për të mbajtur nën kontroll epideminë e shkaktuar nga koronavirusi, Maqedonia e Veriut ka ngritur 14 pika testimi në të
Edhe pse me vonesë, Albin Kurti mbërrin në Kuvend Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka arritur në Kuvendin ku tashmë ka nisur seanca për ta rrëzuar qeverinë së tij.
COVID-19 në Britani, Boris Johnson izolon të gjithë vendin Kryeministri i Britanisë, Boris Johnson vendosi të gjithë vendin në izolim këtë të hënë si masë parandaluese për përhapj
Reshje shiu në të gjithë vendin, parashikimi i motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje shiu thuajse në t
Rritet numri i të prekurve me Covid-19 në vendin tonë Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot se ka shkuar në 64 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë. Ditë
VENDIMI/ Deri me 3 prill restorantet dhe baret në të gjithë vendin do të jenë mbyllur Deri me 3 prill restorantet dhe baret në të gjithë vendin do të jenë mbyllur Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manasti
KLGJ merr vendimin drastik, mbyllen gjykatat në të gjithë vendin për shkak të koronavirusit Këshilli i Lartë Gjyqësor ka vendosur të pezullojë veprimatrinë e shërbimeve gjyqësore për shkak të përhapjes së koronav
Slloveni - Shqipëri ndryshon vendin, por jo datën Kombëtarja shqiptare e futbollit kishte planifikuar të zhvillonte dy ndeshje miqësore gjatë këtij muaji, një në San Mari
Vranësira në gjithë vendin, si pritet të nisë java Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin një mot të vranët në
Sot vranësira në të gjithë vendin, si pritet të jetë moti gjatë fundjavës Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin një mot të vranët në
Ka humbur vendin e titullarit te City, Stones gati të bashkohet sërish me Mikel Artetan Qendërmbrojtësi anglez i Manchester City-t, John Stones me shumë gjasa do të largohet nga "citizens" në fund të sezonit.
"Nuk e dua koronavirusin tuaj në vendin tim", dhunohet studenti kinez në Londër (FOTO LAJM) Frika nga koronavirusi ka bërë që një 23-vjeçar nga Singapori me origjinë kineze që studion në Londër, të sulmohet nga s
Reshje shiu në të gjithë vendin, mos harroni çadrën Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot vendi do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të
Reshje shiu në të gjithë vendin, si do të ndryshojnë temperaturat sot Si do të vijojë moti për ditën e mërkurë 4 mars? Deri në orët e para të mëngjesit vijon moti i vranët shoqëruar me re
Zëri Amerikës: Dy rastet kur Meta mund të shpërndajë Kuvendin Presidenti Iir Meta paralajmëroi sot se do të firmosë shpërndarjen e parlamentit nëse shumica sipas tij nuk tërhiqet nga
Meta zbulon datën kur do të shpërndajë Kuvendin: Do të hyj brenda në Kuvend! "Nëse grushti i shtetit, organizata mafioze ndërkombëtare, nuk e merr seriozisht këtë dekret, unë e jap fjalën, në emër