999 rezultate për

vendimin

Apeli merr vendimin, Milaim Zeka do të hetohet për mashtrim Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismës, Milaim Zeka, bashkë me Ilir Krasniqin e Edmond Kërliun, do të gjykoh
Gjykata merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Ministrisë së Drejtësisë Gjykata Penale e Tiranës mori sot vendimin për ish-Sekretaren e Përgjithshme të Ministrisë së Drejtesisë, Juliana Hoxha
Krimet e Rënda marrin vendimin për burrin që vrau gruan në Vlorë Todi Lera 53-vjeçari qëvrau bashkëshorten e tij dy ditë më parë, është njohur para pak minutash me masën “arrest me burg
Kaloi Vetting-un, por IKP ankimon vendimin për prokurorin Cani Komisioneri Publik ka ankimuar vendimin e KPK-së, për prokurorin, Besnik Cani. Kujtojmë se Cani u emërua në dëtyrë
Apeli i Krimeve të Rënda merr vendimin për dy anëtarët e bandës së Shijakut Apeli i Krimeve të Rënda ka marrë vendimin për të lënë në burg, dy anëtarët e grupit të Shijakut, Hekuran Hoxha dhe Hajr
Qeveria vendos të hapë ambasadë në Selanik Në mbledhjen e sotme Qeveria ka marrë vendimin për hapjen e ambasadës së Republikës së Maqedonisë së Veriut me seli në A
"Do të vendos pas stërvitjes se a do të luajë Messi kundër Real Madridit" Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se vendimin për ta futur në lojë Lionel Messin në ndeshjen gjysmëfinal
U shkatërruan tre familje, bashkëshorti merr vendimin drastik ndaj Elidës Shokoi gjithë Shqipërinë ngjarja e rëndë në Zall-Bastar ku një 34 vjecar u vra pasi kishte një lidhje me një grua të mar
U largua pa mbaruar ndeshja, Juventus merr vendimin për Dybalan Juventusi barazoi me Parmën të shtunën në mbrëmje dhe barazoi me rezultatin 3-3. Në stol ishte argjentinasi, Paulo D
Përdhunuan të miturën në Kavajë, gjykata merr vendimin për 8 adoleshentët Një ngjarje e rëndë është raportuar nga ish-kryeministri Sali Berisha ditën e djeshme ku thoshte se një vajzë e mitur ës
Interi merr vendimin për të ardhmen e Vrsaljko Sime Vrsaljko me shumë mundësi nuk do të blihet nga interi në fund të këtij sezoni. Kroati u afrua gjatë merkatos së
U kapën me 5 kg heroinë, gjykata merr vendimin për tre të arrestuarit Gjykata e Durrësit vendosi të lërë në burg tre nga katër personat e arrestuar nën operacionin “Vollga” në Tiranë. Të
Lamtumirë Facebook? Merkel merr vendimin e papritur Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka marrë një vendim të papritur për sa i përket gjigandit të rrjeteve sociale, "Faceb
Bota në prag të konfliktit bërthamore, pas Rusisë dhe SHBA-të marrin vendimin ekstrem Sekretari amerikan i shtetit, Mike Pompeo, ka bërë të ditur përmes një deklarate para gazetarëve se Shtetet e Bashkuara
E masakruan për operacionet plastike, trashëgimtarja e Top-it merr vendimin drastik Lori Hoxha ka treguar sot arsyen se pse sfidën që pushtoi rrjetin për 10 year challenge, nuk e ka bërë edhe ajo. “Nu
Interi merr vendimin për të ardhmen e Perisic Ivan Perisic ka karkuar largimin nga skuadra e Interit, madje ai në ndeshjet e fundi ka përfunduar në stol, shkruan Albe
Gjykata merr vendimin për futbollistin e Liverpoolit Gjykata në Kroaci ka vendosur t’i tërheqë akuzat për dëshmi të rreme ndaj mbrojtësit të Liverpoolit dhe Kroacisë, Dejan
Sfida ndaj Milanit në Kupë, Ancelotti merr vendimin për Elseid Hysajn Ditën e nesërme Milani dhe Napoli luajnë ditën e nesërme, sfidën mes tyre për raundin çerekfinal të Kupës së Italisë. Në
Konkurrenca bllokon vendimin e dentistëve: Gjobë kush rrit çmimet Pezullohet vendimi i Urdhrit të Stomatologut për rritjen me vendim të përgjithshëm çmimet e shërbimeve në të gjithë vend
Sot vendoset për ankesën e Jankullovskës Në Gjykatën e Apelit sot duhet të mbahet seancë për ankesën i ish-ministres së Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska