999 rezultate për

vendimin

Pasi u bë prind për herë të parë, Gjiko merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Me ardhjen e verës, të gjithë duam të djegim kilet e tepërta e të dukemi sa më në formë. Gjiko e ka marr shumë serioz
Gjykata merr vendimin për të miturin që rrahun gruan rome në Ferizaj Gjykata e Ferizajt ka dhënë masëne e sigurisë "1 muaj paraburgim" për të miturin që rrahu dje në këtë qytet gruan rome d
Rusi "non grata" në Kosovë, OKB kundërshton ashpër vendimin Mikhail Krasnoshchenkov, shtetas rus, pjesëtar i UNMIK-ut në Kosovë, u shpall të premten si person i padëshiruar nga qev
Zyrtare: Interi merr vendimin për Spalletin Revolucioni i skuadrave milaneze duket se nis nga pankina. Pas Gennaro Gattusos që u largua me konsensus të plotë nga Mi
Klement Balili apelon vendimin e Gjykatës: Nuk keni prova Klement Balili, i njohur ndryshe si Eskobari i Ballkanit, ka apeluar vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë për Krimet
Audi merr vendimin: Dy modelet që nuk do të prodhohen kurrë më Audi”, prodhuesi gjigant i automjeteve luksoze ka njoftuar ndalimin e prodhimit të modeleve TT dhe R8. Kjo, sipas dre
Bayern Munich merr vendimin për të ardhmen e Kovac Bayern Munich fitoi dje Kupën e Gjermanisë duke mundur 3-0 në finalen Leipzig, shkruan Albeu.com. Pas triumfit në Kup
Zyrtare: PSG merr vendimin për të ardhmen e Tuchel Pavarësisht zërave të shumta në merkato, PSG ka preferuar t’i besojë stolin trajnerit aktual Tomas Tuhel. Nëpërmjet n
Apeli merr vendimin për Bajrin, sa vite u dënua Gjykata e Apelit në Shkodër ka lënë në fuqi dënimin me 8 vite e 9 muaj e 12 ditë burgim për Ilir allias Safet Rustemin t
Presidenti merr vendimin, ja kur mbahen zgjedhjet në Austri Presidenti i Austrisë, Alexandër Van Belen, bëri të ditur se pas bisedimeve me kancelarin me Sebastian Kurz për mbajtjen
"Spiuni" Crouch zbulon vendimin e Bale te Real Madrid Sulmuesi i Burnley, Peter Crouch, më shumë në cilësinë e ish-futbollistit të Tottenham, ka zbuluar një sekret në lidhje
Barcelona merr vendimin për të ardhmen e Valverdes Pavarësisht zhgënjimit prej eliminimit nga Liga e Kampionëve, Barcelona ka vendosur të konfirmojë trajnerin Ernesto Valv
Facebook merr vendimin ekstrem Pas sulmeve terroriste kundër dy xhamive në Zelandën e Re, të transmetuar ‘live’ në Facebook, kompania ka vendosur të ma
PD bojkoton zgjedhjet, flet kryebashkiaku që socialistët donin ta "shkulnin" Dje ishte edhe afati i fundit i përcaktuar në Kodin Zgjedhor për regjistrimin e kandidatëve në zgjedhjet vendore të 30 q
UEFA shpjegon vendimin për ndarjen e biletave në finalen e Europa Legue UEFA ka mbrojtur vendimin e saj për këtë ndarjen e biletave për tifozët e klubeve angleze Chelsea dhe Arsenal, që do mar
"Tirona Fanatics" merr vendimin ekstrem në derbin ndaj Partizanit Një lajm i papritur vjen nga grupimi i tifozëve të Tiranës. Tirona Fanatics ka bojkotuar derbin ndaj Partizanit. Lajmi v
Kërkohet nga të gjithë, Benfica merr vendimin për Joao Felix Lajme të këqija për Juventusin dhe për të gjithë skuadrat e mëdha që janë të interesuara për talentin portugez Joao Feli
Gjykata jep vendimin për Klevis Balliun UPDATE-Gjykata ka dhënë masën e sigurisë "detyrim paraqitje për ish-deputetin demokrat Klevis Balliu, ndërkohë që më par
Dënimi me 3 ndeshje në Champions, PSG apelon vendimin për Neymar Paris Saint-Germain ka apeluar vendimin për Neymar. Brazilani u pezullua me 3 ndeshe në Champions nga UEFA, për sjell
Shqiptarë dhe zvicerjanë marrin vendimin e papritur për çiftin që Loredana u mori 900 mijë franga Një numër i madh zvicerjanësh janë organizuar duke mbledhur para për çiftin Petra dhe Hans që sipas portalit "20min.ch"