999 rezultate për

vendimin

U eleminua nga Europa League, De Laurentis merr vendimin për të ardhmen e Ancelottit Nuk ka dyshim për Carlo Ancelottin. Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, është i kënaqur me punën e teknikut dhe
Krimet e Rënda marrin vendimin për të ndaluarit e grabitjes së Rinasit Ditën e sotme është dhënë masa e sigurisë për 3 të arrestuarit që dyshohet se kanë marrë pjesë në grabitjen e Rinasit.
Apeli rikthen në gjykim rastin "Almiri" Gjykata e Apelit ka dërguar lëndën e Almir Aliut për referim në Prokurorinë e Lartë. Organi i lartë i akuzës në kolegjiu
Pas kapjes të personit që urinoi te dera e Ramës, Holanda merr një vendim befasues Pas arrestimit të personit që urinoi në derën e Kryeministrisë, ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani shkruan me ironi
Reagimi i dytë i LSI për vendimin e Holandës: Rama ta zgjidhë këtë punë Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha e cilëson si një ngjarje të jashtëzakonshme dhe të paprecedent vendimin e Hola
Prekën të gjithë, Facebook merr vendimin drastik Facebook dëshiron që përdoruesit të komunikojnë përmes platformës kryesore, dhe gjithashtu që aplikacionet të mos funksi
4 ditë larg gjyqit, Skënderbeu pret me ankth vendimin e CAS Vetëm 4 ose 5 ditë na ndajnë nga gjyqi i madh në CAS. Enigmat duket se po marrin fund, të paktën referuar edhe vetë letr
Marvin e vranë për një karikues, gjykata jep vendimin për katër të rinjtë Gjykata dha sot vendimin për katë të akuzuarit për vrasjen e 22 vjeçarit Marvi Mihali në verën e vitit 2017. Gjykata
Episodi me Romagnolin, Gjykata Sportive merr vendimin për Mandzukic (VIDEO) Ndeshja mes Juventusit dhe Milanit prodhoi një seri rastesh për moviolë. Një prej tyre ishte dhe ai i minutës së 87-të k
Emery merr vendimin për të ardhmen e Ozil te Arsenali Unai Emery nuk ka ndërmend të lejojë Ozil të largohet nga Arsenali në fund të sezonit: "Mesut është duke punuar dhe d
Gjici nuk duron më, merr vendimin ekstrem ndaj Ndreut pas humbjes Trajneri i Kukësit, Ramazan Ndreu, e mori skuadrën verilindore në një moment mjaft të keq, sepse në dy ndeshje ka ardhur
Barcelona merr vendimin për Boateng Kevin Prince Boateng i cili iu bashkua Barcelonës në formë huazimi nga Sassuolo nuk do të blihet nga Barcelona. 32-v
Binjakët habisin botën me vendimin e tyre, pse nuk duan të ndahen (FOTO LAJM) Dyshja nga fshati Khenda të Indisë, u bënë të njohur në botë pasi videoja e tyre duke u larë u shpërnda në vitin 2014.
Krimet e Rënda marrin vendimin për burrin që mbyti gruan në Patos, dënohet edhe mjeku Gjykata për Krime të Rënda ditën e sotme ka vendosur që të dënojnë me me 35 vite burg Namik Velajn. Velaj akuzohet p
Vendimet e Disiplinës, reagon ashpër klubi i Tiranës Komisioni i Disiplinës dënoi Tiranën me 4 ndeshje pa spektatorë dhe sulmuesin bardheblu Michael Ngo’o me 5 takime, për s
Zidane merr vendimin për të ardhmen e Bales tek Real Madridi Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane ka folur rreth të ardhmes së sulmuesit Gareth Bale, i cili këtë sezon ka shprehu
Icardi i përjashtuar, Wanda Nara "mban zi" (FOTO LAJM) Luciano Spalletti nuk e grumbulloi partnerin e saj për sfidën me Lazion, edhe pse Icardi prej disa ditësh po stërvitet m
Gjykata jep vendimin e “hekurt” për 7 të arrestuarit e protestës Gjykata e Tiranës ka marrë vendimin për 7 protestuesit e arrestuar dy ditë më parë. Gjatë seancës, prokurori, Erjon
“Dukesh kot fare”, këngëtarja shqiptare merr vendimin pas talljeve të shumta Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është shumë aktive në rrjete sociale mirëpo po merr shumë mesazhe e kome
Ministri holandez: Sa keq që u dogjën mandatet Ministri i Drejtësisë dhe Sigurisë së Mbretërisë së Holandës Ferdinand Grapperhaus gjatë vizitës në Shqipëri dhe takimev