999 rezultate për

vendimin

"Spiuni" Crouch zbulon vendimin e Bale te Real Madrid Sulmuesi i Burnley, Peter Crouch, më shumë në cilësinë e ish-futbollistit të Tottenham, ka zbuluar një sekret në lidhje
Barcelona merr vendimin për të ardhmen e Valverdes Pavarësisht zhgënjimit prej eliminimit nga Liga e Kampionëve, Barcelona ka vendosur të konfirmojë trajnerin Ernesto Valv
Facebook merr vendimin ekstrem Pas sulmeve terroriste kundër dy xhamive në Zelandën e Re, të transmetuar ‘live’ në Facebook, kompania ka vendosur të ma
PD bojkoton zgjedhjet, flet kryebashkiaku që socialistët donin ta "shkulnin" Dje ishte edhe afati i fundit i përcaktuar në Kodin Zgjedhor për regjistrimin e kandidatëve në zgjedhjet vendore të 30 q
UEFA shpjegon vendimin për ndarjen e biletave në finalen e Europa Legue UEFA ka mbrojtur vendimin e saj për këtë ndarjen e biletave për tifozët e klubeve angleze Chelsea dhe Arsenal, që do mar
"Tirona Fanatics" merr vendimin ekstrem në derbin ndaj Partizanit Një lajm i papritur vjen nga grupimi i tifozëve të Tiranës. Tirona Fanatics ka bojkotuar derbin ndaj Partizanit. Lajmi v
Kërkohet nga të gjithë, Benfica merr vendimin për Joao Felix Lajme të këqija për Juventusin dhe për të gjithë skuadrat e mëdha që janë të interesuara për talentin portugez Joao Feli
Gjykata jep vendimin për Klevis Balliun UPDATE-Gjykata ka dhënë masën e sigurisë "detyrim paraqitje për ish-deputetin demokrat Klevis Balliu, ndërkohë që më par
Dënimi me 3 ndeshje në Champions, PSG apelon vendimin për Neymar Paris Saint-Germain ka apeluar vendimin për Neymar. Brazilani u pezullua me 3 ndeshe në Champions nga UEFA, për sjell
Shqiptarë dhe zvicerjanë marrin vendimin e papritur për çiftin që Loredana u mori 900 mijë franga Një numër i madh zvicerjanësh janë organizuar duke mbledhur para për çiftin Petra dhe Hans që sipas portalit "20min.ch"
Bllokimi i merkatos, Komisioni i Apelit merr vendimin drastik ndaj Chelsea-t Një lajm mjaft i rëndë vjen për klubin e Chelseat teksa Komisioni i Apelimit ka lënë në fuqi dënimin e bllokimit të merk
Gjermania e quan të pakuptueshëm vendimin për Stambollin Bashkimi Evropian dhe disa nga shtetet kryesore të këtij blloku e kanë kritikuar ashpër vendimin e bordit të zgjedhjeve
E ardhmja e Hysajt te Napoli, menaxheri njofton klubin për vendimin E ardhmja e Elseid Hysajt me shumë gjasa do të jetë larg Napolit. Me mbërritjen e Anchelottit në krye të napoletanëve,
Gjykata jep vendimin e vrasësit e kushërinjve në Laç Ashtu siç pritej, gjykata ka dhënë masën e sigurisë "Arrest me burg" për Markel, Manuel dhe Vincens Bushi me akuzën e vr
Qeveria merr vendimin, ndalohet peshkimi në liqenin e Ohrit dhe Prespës Ministria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi ka miratuar një urdhër që ndalon peshkimin në Liqenin e Ohrit dhe
Real Madrid merr vendimin për të ardhmen e James Rodriguez James do të kthehet në Real Madrid për t'u shitur. Është ky lajmi më i fundit që vjen nga prestigjozja Mundo Deportivo k
Vjen vendimi i papritur pas skandalit të seksit në veturën qeveritare Në mbledhjen e sotme Qeveria e Kosovës ka miratuar propozim-vendimin me të cilin urdhërohen të gjithë zyrtarët e Qeveris
Kylie Jenner merr vendimin drastik ndaj Jordyn pas tradhtisë së bujshme (FOTO LAJM) U shkruajt gjatë në media përsa i përket tradhëtisë së mikes së ngushtë së klanit Kardashian, Jordyn Woods. Kujtojmë
Gjykata merr vendimin për të dyshuarit e ekzekutimit të vëllezërve Bilali Gjykata e Shkodrës ka lwnw nw burg Arsen Stojkun dhe Mislim Ramën, të akuzuar si autor për vrasjen e dy vëllezërve Bilal
Muç Nano: PD po shkon drejt vdekjes, nesër vendimin tjetër për të nisur një… Publicisti i njohur Mustafa Nano e cilëson veprim të çmendur dhe të poshtër për opozitarizmin djegien e mandateve nga de