999 rezultate për

vendimin

UEFA merr vendimin fantastik, ndryshojnë përfitimet e kombëtareve të Ligës së Kombeve Kur kanë mbetur për tu zhvilluar fazat gjysëmfinale të kompeticionit më të ri të saj, Liga e Kombeve, UEFA ka njoftuar s
Gjermania: Jemi dakord për shtyrjen e zgjedhjeve, pranoni vendimin e Metës Nënkryetari i grupit parlamentar të Unionit Kristiandemokrat dhe Kristiansocial në parlamentin gjerman (Bundestag) Johan
Basha reagon pas anulimit të zgjedhjeve nga Meta: Sukses i yni Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha e konsideroi sukses të opozitës vendimin e Presidentit Ilir Meta për të anu
Meta anuloi zgjedhjet, Kryemadhi thotë se e ka marrë malli ta shohë Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar pas vendimit të presidentit të vendit Ilir Meta për të shtyrë zgjedhjet l
Zyrtare: Orges Shehi largohet nga Skënderbeu Orges Shehi nuk është më trajner i Skënderbeut dhe vendimin e ka komunikuar sot, në emisionin "Kuq e Zi" në Supersport,
Iu bllokua merkato, Chelsea apelon vendim në CAS Chelsea ka apeluar zyrtarisht në Gjykatën e Arbitrazhit për Sport (CAS) lidhur me ndalimin e transferimeve të imponuar n
Në pritje të CAS-it, UEFA shtyn vendimin për Milanin UEFA ka analizuar shkeljet e Fair Play-t Financiar nga ana e Milanit, por ka vendosur të shtyjë vendimin final, në pritj
Hapja e negociatave, gazeta austriake: ‘De Facto’, BE ka marrë vendimin për Shqipërinë Gazeta kryesore austriake "Die Presse" njofton sot se është marrë de facto vendimi i Bashkimit Evropian për të mos hapur
Pasi u bë prind për herë të parë, Gjiko merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Me ardhjen e verës, të gjithë duam të djegim kilet e tepërta e të dukemi sa më në formë. Gjiko e ka marr shumë serioz
Gjykata merr vendimin për të miturin që rrahun gruan rome në Ferizaj Gjykata e Ferizajt ka dhënë masëne e sigurisë "1 muaj paraburgim" për të miturin që rrahu dje në këtë qytet gruan rome d
Rusi "non grata" në Kosovë, OKB kundërshton ashpër vendimin Mikhail Krasnoshchenkov, shtetas rus, pjesëtar i UNMIK-ut në Kosovë, u shpall të premten si person i padëshiruar nga qev
Zyrtare: Interi merr vendimin për Spalletin Revolucioni i skuadrave milaneze duket se nis nga pankina. Pas Gennaro Gattusos që u largua me konsensus të plotë nga Mi
Klement Balili apelon vendimin e Gjykatës: Nuk keni prova Klement Balili, i njohur ndryshe si Eskobari i Ballkanit, ka apeluar vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë për Krimet
Audi merr vendimin: Dy modelet që nuk do të prodhohen kurrë më Audi”, prodhuesi gjigant i automjeteve luksoze ka njoftuar ndalimin e prodhimit të modeleve TT dhe R8. Kjo, sipas dre
Bayern Munich merr vendimin për të ardhmen e Kovac Bayern Munich fitoi dje Kupën e Gjermanisë duke mundur 3-0 në finalen Leipzig, shkruan Albeu.com. Pas triumfit në Kup
Zyrtare: PSG merr vendimin për të ardhmen e Tuchel Pavarësisht zërave të shumta në merkato, PSG ka preferuar t’i besojë stolin trajnerit aktual Tomas Tuhel. Nëpërmjet n
Apeli merr vendimin për Bajrin, sa vite u dënua Gjykata e Apelit në Shkodër ka lënë në fuqi dënimin me 8 vite e 9 muaj e 12 ditë burgim për Ilir allias Safet Rustemin t
Presidenti merr vendimin, ja kur mbahen zgjedhjet në Austri Presidenti i Austrisë, Alexandër Van Belen, bëri të ditur se pas bisedimeve me kancelarin me Sebastian Kurz për mbajtjen
"Spiuni" Crouch zbulon vendimin e Bale te Real Madrid Sulmuesi i Burnley, Peter Crouch, më shumë në cilësinë e ish-futbollistit të Tottenham, ka zbuluar një sekret në lidhje
Barcelona merr vendimin për të ardhmen e Valverdes Pavarësisht zhgënjimit prej eliminimit nga Liga e Kampionëve, Barcelona ka vendosur të konfirmojë trajnerin Ernesto Valv