Breshëri automatiku në Tiranë
999 rezultate për

vendime

Webb zbulon dy lojtarët që asnjëherë nuk kënaqeshin me vendimet e tij Ish-gjyqtari i Premier Ligës dhe FIFA-së, Hoëard Ëebb ka zbuluar dy lojtarët që nuk ishin të kënaqur asnjëherë me vendim
Flet Mavraj: S’shtë çudi, ndaj Spanjës mund të pësojmë si Kosova me Kroacinë Mërgim Mavraj shquhet për modestinë e tij dhe këtë nuk e humb edhe kur sapo ka dalë nga një fitore, e cila e ka dërguar
Nga Ibra te Toure, ja 10 armiqtë e Guardiolës (FOTO LAJM) Motivacioni mbetet gjithmonë i njëjtë: Trajneri nuk e shpjegon zgjedhjen e tij, me të nuk mund të kesh dialog". Kjo ësht
Ymeri: Thaçi do të luftohet deri në gjunjëzim Lideri i Vetëvendosjes, Visar Ymeri, ka deklaruar se largimi i Hashim Thaçit nga pushteti bëhet vetëm duke luftuar vendi
Iku koha kur merreshin vendime për Kosovën në interesa personale Kryetari i "NISMA" për Kosovën, Fatmir Limaj, në kuaëdër të demarkacionit, përmes një statusi në "Facebook" u ka shkruar
Përfundon mbledhja e qeverisë së Maqedonisë, ja vendimet që u morën Ka përfunduar mbledhja e qeverisë së Maqedonisë, ku është diskutuar për situatën e tanishme në rajonin perëndimor dhe at
Dënim kolektiv për grevistët në gjykata Administrata gjyqësore, e cila u fut në grevë dhe kërkoi kompensime për paga, tani do të marrin pagë më të vogël për 40
Koxias: Çamët nuk i dëbuam, u larguan me dëshirën e tyre nga Greqia Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Koxias, i ftuar në "5 pyetje nga Babaramo" në televizionin "Report Tv", është shpreh
Pranga drejtorit që merrte 1 mln lekë dhe perde për të ekzekutuar vendimet Në lidhje me akuzën e "korrupsionit pasiv", policia ka arrestuar drejtorin e IMTV-së pranë Bashkisë Lushnje, shtetasin L
Ja qëndrimet e partive për vendimet e Gjykatës Kushtetuese Pasi Gjykata Kushtetuese doli me vendim përfundimtar për ndërprerjen e aktiviteteve dhe veprimtarive të KSHZ-së për orga
LSDM: Vendimet e Gjykatës Kushtetuese i shkruan Gruevski LSDM nëpërmjet një njoftimi dërguar mediave thotë që vendimet e Gjykatës Kushtetuese i shkruan vet Nikolla Gruevski. Sip
Duka kërkon falje për vendimet e De Biasit Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka ka bërë publike një deklaratë në orët e mbrëmjes së të hënës n
Deskoska: Vendimi i sotëm i Gjykatës Kushtetuese dëshmi se vendimet i merr Gruevski Anëtarja e Këshillit Ekzekutiv të LSDM-së,Renata Deskoska në konferencën për shtyp, deklaroi se vendimi i sotëm i Gjykat
Mustafa: Po udhëheq Qeverinë e vendimeve të mëdha Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka publikuar një listë me arritjet e vendit, duke e quajtur qeverinë që ai drejton
Komisioni i Disiplinës shpall vendimet për dhunën gjatë fundjavës Komisioni i Disiplinës në federatën Shqiptare të futbollit ka shpallur vendimet për ngjarjet e kësaj fundjave në Kategor
Veseli: Vendimet e fundit nga BE ndikuan pozitivisht në vend Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli takoi një delegacion nga Këshilli Gjerman për Marrëdhënie të Jashtme, të kr
Petro Koçi: As vendimet e gjyqësorit s'janë aksidente teknologjike Petro Koçi, aktualisht zv/ministër i Mbrojtjes, ka reaguar përmes një postimi në rrjetin social Facebook lidhur me një d
VMRO-DPMNE akuzon PSP-në për vendime selektive VMRO- DPMNE ka adresuar akuza ndaj Prokuroisë speciale se anon politikisht, sjell vendime selektive si dhe nuk është tra
BE: 72 për qind e kërkesave për azil janë pranuar Vendet anëtare të BE-së kanë njohur 333.350 azilkërkues vitin e kaluar. Kjo do të thotë një rritje prej 72 për qind krah
Naumov: Qeveria i shfuqizon vetëm vendimet e ministrave të LSDM-së Zëvendësministri i Financave nga radhët e LSDM-SË, Kire Naumov ka thënë: “Qeveria Kalimtare për organizimin dhe zbatimin