999 rezultate për

vendim

Pedagogu Himçi në spital, Gjykata jep vendimin Gjykata ka caktuar masën e sigurisë 'arrest me burg' me 10 ditë, për Denis Himçin pedagogun që kërkonte favore seksuale
Prokuroria e do në burg: Do apelojmë vendimin për Tahirin Prokuroria për Krime të Rënda ka reaguar pas vendimit të dhënë një ditë më parë nga gjykata, ndaj ish- ministrit të bren
VENDIMI/ Si u rrëzuan akuzat për Tahirin: Argumenti i gjyqtarëve Pas më shumë se 10 orë në dhomën e këshillimit, Gjykata për Krime të Rënda dënoi me 5 vite burg ish-ministrin e Brendshë
Si reagoi Soreca kur u pyet për Tahirin Ambasadori i BE Luigi Soreca nuk ka dhënë një koment sot kur u pyet nga mediat për vendimin e gjykatës së Krimeve të Rën
Mediat e huaja me sytë nga Tirana, çfarë shkruajnë pas vendimit të Gjykatës për Saimir Tahirin (FOTO LAJM) Pas më shumë se 10 orë në dhomën e këshillimit, Gjykata për Krime të Rënda dënoi me 5 vite burg ish-ministrin e Brendshë
Vendimi i Gjykatës për Tahirin, shpërthejnë memet në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Rrjeti ka shpërthyer në meme pas vendimit të Gjykatës për Saimir Tahirin. Ish-ministri u dënua vetëm për shpërdorim dety
Dënimi i Tahirit, reagon Basha: Vendim i turpshëm Menjëherë pas vendimit të Gjykatës për Saimir Tahirin i cili u dënua vetëm për 'shpërdorim dëtyre' ka reaguar lideri i
Nuk do bëjë asnjë ditë burg, vendimi do apelohet nga Tahiri Pavarësisht dënimit me 3.5 vite burg për shpërdorim detyre Saimir Tahiri nuk do të bëjë asnjë ditë burg, sepse edhe ky d
Tahiri reagon pas vendimit: Gjykata më tha se nuk jam kriminel e as trafikant “Gjykata më tha se nuk jam kriminel, nuk jam trafikant, por meqë disa kushërinj të mi kanë përdorur emrin tim kam shpërd
Vendimi për Tahirin: Pritjes po i vjen fundi, trupi gjykues i drejtohet sallës Trupi gjykues ka marrë vendimin për Saimir Tahirin, ish-ministër i Brendshëm. Gjykatësit e Krimeve të Rënda kanë dalë ng
Avokati i Tahirit tregon çfarë pret nga Gjykata dhe arsyen pse po vonohet vendimi Avokati i ish-ministrit të Brendshëm ka komentuar në emisionin "Open" në Top Channel vonesën e Gjykatës së Krimeve të Rë
I ulur në shkallët e Gjykatës Tahiri pret me ankth vendimin (FOTO LAJM) Kanë kaluar katër orë që kur trupi gjykues në Gjykatën e Krimeve të Rënda duhet të jepte vendimin për Saimir Tahirin, is
Kaluan tre orë dhe ende s’ka vendim për Tahirin, dalin pamjet, çfarë po ndodh me prokurorët (FOTO LAJM) Vendimi për Saimir Tahirin ishte parashikuar të jepej në orën 16:00, por ndërkohë që kanë kaluar më shumë se tre orë tru
Pse po vonon shpallja e vendimit për Tahirin? Kanë kaluar më tepër se 80 minuta që nga momenti kur Gjykata e Krimeve të Rënda duhej të shpallte vendimin për Saimir Ta
Tahiri mbërrin në gjykatë për vendimin (VIDEO) Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka mbërritur rreth 30 minuta më parë në ambientet e Prokurorisë së Krimeve të Rën
I morën jetën 29 vjeçarit në Dibër, gjykata merr vendimin për 3 të ndaluarit Tre ditë më parë, një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Dibrës ku si pasojë e një sherri mbeti ndërroi jetë 29 vjeç
Haradinaj jep një datë për liberalizimin e vizave Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka deklaruar se në qeverisjen e tij të ard
Me lot në sy, si po e pret Tahiri vendimin e gjykatës Ish-ministri Saimir Tahiri ishte thuajse në lot në sallën e gjyqit. Kështu u shpreh gazetarja Klodiana Lala teksa po int
DW: Maqedonia hap negociatat, Shqipëria jo Maqedonisë do ti hapen negociatat, ndërsa Shqipërisë jo. Ky është vendimi i dhënë nga grupi parlamentar më i madh në
NEGOCIATAT/ Gjermania shpall datën, kur do të jepet vendimi për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut Hapja e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut është një prej tematikave më të nxehta gjatë kohëve të fundit.