999 rezultate për

vendim

U dhunuan lojtarët e Skënderbeut, merret vendimi për ndeshjen Edhe pse u dhunuan 3 futbollistët e Skënderbeut, takimi në stadiumin ‘Redi Maloku’ do të luhet. Është vetë trajneri
Lamtumirë Facebook? Merkel merr vendimin e papritur Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka marrë një vendim të papritur për sa i përket gjigandit të rrjeteve sociale, "Faceb
Sot, vendimi për mandatin e Dimovskit Ish funksionarit të Ministrisë së Bujqësisë së Maqedonisë, Lupço Dimovski pjesë e të dyshuarve për keqpërdorime në Minis
Rindizet lufta mes klanit të Gashit dhe atij të Kasamit për "Besën" Procesi gjyqësor për atë se kujt i takon Lëvizja Besa do të nisë nga fillimi. Gjykata Apelit ka pranuar ankesën e kr
Nis greva pa afat nga pedagogët e Shkencave Sociale Pedagogët e Fakultetit të Shkencave Sociale ashtu siç kishin paralajmwruar, kanw nisur grevwn pa afat. Vendimi wshtw
Bota në prag të konfliktit bërthamore, pas Rusisë dhe SHBA-të marrin vendimin ekstrem Sekretari amerikan i shtetit, Mike Pompeo, ka bërë të ditur përmes një deklarate para gazetarëve se Shtetet e Bashkuara
Mesut Ozil refuzon PSG PSG është duke kërkuar një zëvendësim afatshkurtër për të mbuluar lëndimin e Neymar, derisa kjo ka bërë që ata ta kërkoj
Këtë javë do ketë zhvillime dramatike! Haradinaj bën paralajmërimin e fortë Ramush Haradinaj është i pari që flet pas pas takimit të mbajtur me ambasadorin amerikan, presidentin e vendit e liderët
Orë vendimtare për Abazaj, një tjetër klub belg shfaq interes për të Orë vendimtare për Kristal Abazaj. Shqiptari nuk po luan tek Anderlecht dhe me shumë mundësi ai do të largohet. Po ra
Kaluan 2 orë, e gjithë Kosova pret takimin e PAN Po vazhdon takimi mes katër partnerëve të koalicionin qeverisëës, Ramush Haradinajt, Kadri Veselit, Fatmir Limajt e Behg
Mblidhet koalicioni PAN, orë vendimtare për Kosovën Ka nisur takimi mes tre liderëve të koalicionit qeverisës ose si njihet koalicioni PAN. Kryeministri Ramush Haradinaj
Deputeti i AAK-së i "jep mësim" PDK-së: Taksa të bëhet e përjetshme Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Shkumbin Demaliaj, ka kërkuar që vendimi
E masakruan për operacionet plastike, trashëgimtarja e Top-it merr vendimin drastik Lori Hoxha ka treguar sot arsyen se pse sfidën që pushtoi rrjetin për 10 year challenge, nuk e ka bërë edhe ajo. “Nu
Interi merr vendimin për të ardhmen e Perisic Ivan Perisic ka karkuar largimin nga skuadra e Interit, madje ai në ndeshjet e fundi ka përfunduar në stol, shkruan Albe
Shtyhet vendimi për Donika Prelën, çpo ndodh? Komisioni i Pavarur i Kualifikimit njoftoi sot se ka shtyrë shpalljen e vendimit për Donika Prelën, drejtuese e Prokuror
Gjykata merr vendimin për futbollistin e Liverpoolit Gjykata në Kroaci ka vendosur t’i tërheqë akuzat për dëshmi të rreme ndaj mbrojtësit të Liverpoolit dhe Kroacisë, Dejan
Sfida ndaj Milanit në Kupë, Ancelotti merr vendimin për Elseid Hysajn Ditën e nesërme Milani dhe Napoli luajnë ditën e nesërme, sfidën mes tyre për raundin çerekfinal të Kupës së Italisë. Në
Konkurrenca bllokon vendimin e dentistëve: Gjobë kush rrit çmimet Pezullohet vendimi i Urdhrit të Stomatologut për rritjen me vendim të përgjithshëm çmimet e shërbimeve në të gjithë vend
Sot vendoset për ankesën e Jankullovskës Në Gjykatën e Apelit sot duhet të mbahet seancë për ankesën i ish-ministres së Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska
Një drejtoreshë në Tetovë del kundër vendimit të gjykatës Arieta Veliu ka më shumë e 5 vite që endet nëpër gjykata, pasi që padrejtësisht është larguar nga puna. Në vitin 2014, n