999 rezultate për

vendi

Kompania e fluturimeve ngatërron destinacion, i dërgon udhëtarët në vendin e gabuar Burdha Air ka dërguar pasagjerët në qytetin e gabuar të Nepalit. Një fluturim brenda Nepalit ka dërguar pasagjerët në
Është ndarë me Patrisin? Tuna largohet nga vendi dhe është shumë e lumtur (FOTO LAJM) Së fundmi në media është përfolur se Patrisi dhe Tuna i kanë dhënë fund martesës. Këngëtarja ka hequr mbiemrin e Patrisi
Merret vendimi për 5 policët e arrestuar pas hetimeve nga SHÇBA Gjykata e Korçës ka lënë në burg 5 efektivët e policisë të komisariatit të Maliqit, të akuzuar për veprën penale shpërdo
352 viktima në 24 orë nga COVID-19 në Itali Italia ka raportuar 352 viktima si pasojë e koronavirusit sot. Sipas agjencisë së lajmeve italiane, ANSA, vendi rapo
Kina, vendi i përhapjes së virusit. Çfarë po ndodh atje? Ina Bino Në dhjetor të vitit 2019 në Kinë u përhap virusi COVID-19. Wuhani ishte qendra e këtij virusi të r
Vrau qiradhënësin me kallashnikov, merret vendimi për vrasësin Gjykata e Beratit ka lënë në burg Vangjel Polovinën, autorin e vrasjes së Ajet Gunelit dy ditë më parë. 44-vjeçari ka pr
Momenti special në Kuvend! Gjuzi ndalon Presidentet e Kosovës dhe i bën një dhuratë (VIDEO) Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ishte në Tiranë për një vizitë zyrtare ku zhvilloi takime me krerët më të lartë të sh
Iu bashkua ISIS-it kur ishte 15 vjeçe, vendimi që ka marrë Zvicra për vajzën shqiptare Në vitin 2014, vajza nga Winterthuri kishte udhëtuar me vëllain e saj atëherë 16-vjeçar në territorin e milicisë terrori
Zlatan mbetet Zlatan: Unë nuk do ta lejoja Messin të merrte penalltinë vendimtare Zlatan Ibrahimovic ka treguar formë të mirë me Milanin këtë vit, duke arritur të shënojë 10 gola në Serie A. Suedezi
OSBE për zgjedhjen e Altin Binajt: U hodh një hap i rëndësishëm Prezenca e OSBE në Tiranë ka reaguar për zgjedhjen e Altin Binaj nga Kuvendi si anëtar të pestë të Gjykatës Kushtetuese.
Votohet në Kuvend kandidati për Gjykatën Kushtetuese Është votuar me 96 vota pro në Kuvend kandidatura e Altin Binajt për në Gjykatën Kushtetuese. Votimi i Binajt nga Kuv
Dyshime për makinën 5 mijë euro, KPK merr vendimin për gjyqtarin Kalaja Është konfirmuar në detyrë Florjan Kalaja, gjyqtar pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Vlorë/aktualisht deleguar pranë Gj
Anxhelina Hadërgjonajn nuk e mban vendi, Kim Kardashian i publikoi këngën në Instagram (FOTO LAJM) Anxhelina ka përfunduar në Instagram-in e Kim Kardashian dhe gjeni se për çfarë? Ylli i “Keepiing Up With The Kardash
Votimi i anëtarit për Kushtetuese dhe dekreti për buxhetin, dy pikat e "nxehta" që diskuton sot Kuvendi Kuvendi mblidhet sot në seancë plenare, ku do të diskutojë disa projektligje të rëndësishme. Kështu, Kuvendi do të shqyr
Pas takimit të agjentit të Calhanoglu dhe Maldinit nuk është arritur marrëveshja për rinovim Ka zgjatur rreth 4 orë takimi i menaxherit të turkut Calhanoglu, Gordon Stepic dhe dy drejtuesve të Milanit, Federico Ma
Interi fiton supersfidën ndaj Napolit dhe ngjitet në vendin e 2 (VIDEO) Inter ka fituar minimalisht 1:0 ndaj Napolit. Golin e vetëm në këtë sfidë e ka shënuar Romelu Lukaku, 19 minuta para
Ish-ministri: Më vjen turp kur mendoj se për çfarë i kemi rënë në qafë Fatos Nanos "Bah çfarë rrokullisje! Pushteti i mbyllur, i kalbur e i degjeneruar ruan me fanatizëm ekstrem emrat që ka aty pranë..."
"Mjaft më me vrasje", Dom Gjergj Meta: Sistemi i drejtësisë ende larg atij të një vendi europian Ipeshkvi i Dioqezës së Rrëshenit, Dom Gjergj Meta ka reaguar pas përgjakjes së Rrëshenit me vrasjen e Anton Kelit mbrëmj
"As nëna ime nuk e kupton", legjenda e Kolumbisë sulmon VAR-in Ish-mesfushori i Kolumbisë sulmin VAR: As nëna ime nuk e kupton, arbitrat u kthyen në kllounë VAR vazhdon të ketë shu
Sërish një familje, Mozzik dhe Loredana marrin vendimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Pak javë më pare, çifti i njohur, Mozzik dhe Loredana konfirmuan lajmet se ata janë ribashkuar pas shumë muajsh të ndarë