999 rezultate për

vendi

Puthi në buzë një vajzë tjetër, vendimi i Silvanës s'do i pëlqejë aspak Saimirit (FOTO LAJM) Puthja e Saimirit me Suelën, ngjalli shumë debate në puntatën e së hënës. Silvana, e cila ishte e para që mori puthje ng
Pas "bombave" dhe sulmeve për "Përputhen", Shqipja merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Pas përjashtimit nga “Përputhen”, Shqipe Hysenaj ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të deklaratave që ka bërë për
Kuvendi zgjedh kryetaren e re të ILDKPKI-së Kuvendi voton Evgjeni Basharin si kryetare e ILDKPKI. Ajo ka mbajtur më parë detyrën e Sekretares së Përgjithshme të
Pensioni për familjen Rasha, ministrja Denaj flet nga Kuvendi Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj ka mbajtur fjalën e saj sot në Kuvend, ku ndër të tjera foli lidhur me A
Rastet me covidin e ri, Kosova merr vendimin për fluturimet me Britaninë Pas rasteve me covidin e ri në Britani, Kosova ka pezulluar linjat ajrore me të. Kështu bëhet e ditur nga Ministria e Sh
ZYRTARE/ Ndryshohet komplet vendimi i parë, Kolegji i Garancisë vendos në favor të Napolit Napoli ka fituar çështjen e ndeshjes së humbur 3-0 në tavolinë kundër Juventusit. Në seancën e fundit të zhvilluar n
Dha dorëheqjen para se t'i ushtrohej Vettingut, Bendo mbetet jashtë drejtësisë për 15 vite olegji i Posaçëm i Apelimit vendosi sot që të lerë në fuqi vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për përjasht
A do të ketë një koalicion me Vjosa Osmanin? Hoti shmang pyetjen Kryeministri i Kosovës, qeveria e të cilit u rrëzua nga një vendim i Gjykatës Kushtetuese, ka dalë në një konferencë sht
Shkarkimi i Qeverisë, Hoti pranon vendimin e Kushtetueses Pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese, Avullah Hoti tha se e pranon dhe do ta respektojë vendimin e saj. “Jeni në dije
Ky është vendi më i mirë në botë për cilësinë e jetës (FOTO LAJM) As Britania e Madhe apo SHBA-ja, nuk janë në dhjetëshen e parë, ndërsa Norvegjia ka qëndruar në vendin e parë për disa v
Manjola Nallbani largohet nga gara e "Festivalit", zbulohet çfarë qëndron pas këtij vendimi Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani është tërhequr nga gara e Festivalit të Këngës në RTSH, i cili do të çel siparin m
Vetëvendosja: Vendimi i Kushtetueses nuk ia ndalon Kurtit të garojë në zgjedhje Lëvizja Vetëvendosje thotë se vendimi i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, lidhur me ndalimin e personave të dënuar që të
COVID-19 infekton edhe vendin e fundit të paprekur të planetit Koronavirusi ka infektuar një bazë kërkimore kiliane në Antarktidë, që do të thotë që sëmundja tani është përhapur në çd
Pacolli: Kemi nevojë për pjekuri dhe respekt për vendimin e sotëm për të shkuar në janar në zgjedhje Kreu i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka reaguar pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese për votën e deputetit Etem
Vjen reagimi i parë nga VV pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese (VIDEO) Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës, Arbërie Nagavci ka komentuar vendimin e Gjykatës Kushtetuese për votën e deputetit E
Kosova shkon në zgjedhje, plas festa në Prishtinë Pasi Gjykata Kushtetuese vendosi që vendi të shkojë në zgjedhje shumë qytetarë e simpatizant iu kanë gëzuar këtij vendim
Zyrtarizohet vendimi i Kushtetueses, Kosova shkon në zgjedhje (FOTO LAJM) Gjykata Kushtetuese ka dalur me vendim zyrtar për çështjen e votës së Etem Arifit për zgjedhjen e Qeverisë Hoti. Nga
U kap me ID të falsifikuara, jepet vendimi për dy lezhjanët 3 ditë më parë dy shtetas janë vënë në prangë pasi u kapën me ID të falsifikuara. Gjykata e Lezhës ka dhënë "Arrest m
Bien meteorë në Greqi, çfarë thonë dëshmitarët që ishin në vendin e ngjarjes Një rënie meteori është regjistruar rreth orës 14:30 deri në 15:00, mesditën e së Premtes, 18 Dhjetor, në zonën më të ma
Shqipëria, vendi më i varfër i Europës me çmimin më të lartë të naftës COVID apo jo Shqipëria si një nga vendet e varfra në botë vazhdon të renditet ndër vendet me çmimim të lartë të karburan