999 rezultate për

vendi

Man United turpërohet në shtëpi nga skuadra e vendit të fundit (VIDEO) Man United është shtangur n ë kampionat nga vendi i fundit në Premier Ligë, Shefilld Junajtid. Këta të fundit kanë trium
Vendimi i ri! Qeveria hap mbi 700 vende pune para zgjedhjeve Ditwn e sotme qeveria ka zhvilluar një mbledhje ku miratoi disa vendime nga Këshilli i ministrave, ndër të cilat edhe pë
Shkollat në Angli mbeten të mbyllura, data kur pritet të hapen Shkollat në Britaninë e Madhe do të vijojnë të jenë të mbyllura deri më 8 mars. Kështu është parashikuar nga autorite
Arjola Demiri i tregon të gjitha: Vendi më i çudithëm ku kam bërë dashuri (FOTO LAJM) Arjola Demiri ka qenë e ftuara e rradhës në "After Party" nga Luana Vjollca. Arjola i është përgjigjur edhe pyetjeve nga
Kushtetuesja merr vendimin e parë pas 3 vitesh Gjykata Kushtetuese mori dje vendimin e parë në seancën plenare, duke rrëzuar kërkesën e gjyqtarëve penalistë për Kodin
Bota numëron 100 milion të infektuar, ky është vendi më i prekur Numri i rasteve të konfirmuara me koronavirus në botë kaloi 100 milionë, në kohën kur vendet po përpiqen të frenojnë var
Gjykata ndryshon vendimin e dënimit për 30 vjeçaren shqiptare që theri vogëlushen Një gruaje që çau fytin e një vajze shtatë vjeçare, duke i marrë jetën, i është rritur afati minimal pasi gjykatësi tha
Konfirmohet, VV do t’i drejtohet Gjykatës Supreme për vendimin e PZAP-së Zyrtari ligjor i Lëvizjes Vetëvendosje, Berim Sallahu, ka komentuar vendimin e Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtre
Pas 3 vitesh, Gjykata Kushtetuese merr vendimin e parë me "dorë të hekurt" Gjykata Kushtetuese ka rinisur punën pas 3 vitesh me dorë të hekurt. Sot është marrë vendimi i parë pas 3 vitesh, dhe
Reagon VV pas vendimit të PZAP-së: Do të jemi me Albin Kurtin në zgjedhje, do bëjmë ankesë Nga Lëvizja Vetëvendosje kanë reaguar pas vendimit të PZAP-së, e cila mori vendim që ky subjekt politik të garoj me 5 d
Tërmeti godet vendin tonë, ku ishte epiqendra dhe sa i fortë Një lëkundje tërmeti është regjistruar para pak çastesh në qytetin e Durrësit me magnitudë 3.8 të shkallës Rihter. Lë
LVV në zgjedhje pa Albin Kurtin Lëvizja Vetëvendosje do të garojë me 5 kandidatë më pak për deputetë në zgjedhjet e 14 shkurtit -përfshirë kryetarin e p
Përgjimet e Ndraghetas, Rama: Muhabete e dëngla nga ata që duan t'ia bëjnë nënën këtij vendi Kryeministri Edi Rama në daljen e sotme për media ka folur për herë të parë rreth përgjimeve të fundit të antimafias ita
Detaje nga zhdukja e biznesmenit Pecorelli: Javë vendimtare për rezultatet e ADN-së Kjo mund të jetë java vendimtare për të hedhur dritë mbi zhdukjen në Shqipëri të sipërmarrësit dhe ish-arbitrit Davide P
Vendi me njerëzit më të lumtur në botë fsheh një sekret që na duhet të gjithëve Danimarka është në vend të parë të klasifikimit të popujve më të lumtur. Po cila është arsyeja? Çfarë ka Danimarka që ne
Një femër gjendet e vdekur në Kosovë Një femër është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në rrugën "Hajdar Shala" në Prizren. Në vendin e ngjarjes kanë
HOROSKOPI/ Kujdes me vendimet e rëndësishme, kjo shenjë të ndjekë intuitën Dashi Kjo ditë do të jetë e mbushur plot tensione, të cilat do arrini që ti përballoni qetësisht. Jeni në kërkim të g
Ndërron jetë papritur në vendin e punës fadromisti 58-vjeçar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Një 58-vjeçar i identifikuar si Skënder Polisi me profesion fadromist në
Luan Daci kërkon pafajësinë, çfarë vendimi mori gjykata Ish-anëtari i KPA-së Luan Daci kërkon pafajsi në Apel. Në seancën e sotme Daci dhe avokatët e tij paraqitën konkluzionet
Kryeministri italian merr vendimin e papritur për dy kompanitë prodhuese të vaksinave antiCOVID Kryeministri italian Giuseppe Conte thotë se një vonesë në furnizimin e vaksinave të koronavirusit nga Pfizer dhe AstraZ