999 rezultate për

vendasit

Harry Kane dëmtohet në kavilje, lë menjëherë fushën (VIDEO) Kapiteni dhe sulmuesi kryesor i Tottenham pësoi një dëmtin jo të lehtë në fillimin e pjesës e dytë pikërisht në momentin
Super goli i javës vjen nga ylli i Udineses (VIDEO) Një super gol është shënuar pak minuta më parë në ndeshjen Udinese-Empoli. Është argjentinasi Rodrigo De Paul i cili
Derbin e legjendave Liverpool-Milan e fitojnë vendasit, Pirlo shënon perlë (VIDEO) Ka përfunduar ndeshja e legjendave mes Liverpulit dhe Milanit, e cila është luajtur në "Anfield Road", për motiv bamirës
Lenjani jep dy asiste, por ndeshja ndërpritet nga flakadanët e tifozërisë Nuk ngurroi të shprehë habinë në rrjetet sociale, për mungesën e ftesës nga ana e Panuccit për ndeshjet e Shqipërisë në
Ranieri rikthehet me fitore te Roma (VIDEO) Roma ka fituar 2-1 ndaj Empolit në rikthimin e Claudio Ranieri-t. Me këtë rezultat, “Ujqërit” kanë shkuar në kuotën e 47
Nuk shkon më shumë se barazim 1-1 ndeshja Fiorentina - Lazio (VIDEO) Ndeshja mes Fiorentina-s dhe Lazio-s është mbyllur në barazim 1-1. Nuk ka nisur mirë ndeshja për vendasit, të cilët
Luftëtari befason Tiranën (VIDEO) Tirana është befasuar në Selman Stërmasi teksa Luftëtari ka kalaur në shtëpi. Ishte Aleksi ai që ndëshkoi vendasit në
Dortmund shuplakë Hannoverit (VIDEO) Borusia e Dortmundit po e tregon veten ne kampionatin gjerman duke mbajtur vendin e parë. Verdhezinjtë shkatërruan 5-1 n
VAR anullon penalltinë, shikoni rastin që po çmend Anglinë (VIDEO) Teknologjia VAR ka nisur të përdoret edhe në Angli, në ndeshjet e Kupës, dhe gjithashtu do të jetë edhe në disa prej nde
Solskjaer debuton me fitoren, United shkatërron Cardiffin (VIDEO) Siç duket shkarkimi i Jose Mourinhos nga posti i trajnerit e ka pasur ndikimin e vet të menjëhershëm, pasi Manchester Un
Përgjumet Barcelona, Vallecano barazon rezultatin (VIDEO) Vallecano ka barazuar rezultatin ndaj Barcelonës në "Campo de Futbol de Vallecas". Ai që ka shënuar pë vendasit ësht
Dy gola avantazh s’mjaftojnë, Chievo bën të pamundurën Roma dhe Chievo i kanë ndarë pikët në ndeshjen e zhvilluar të dielën në stadiumin “Olimpico” në kuadër të Serie A-së.
Liga e Kombeve, Ukraina e Shevchenkos mposht edhe Sllovakinë Tre ditë më parë, Ukraina fitoi në Çeki 1-2, ndërsa ka siguruar edhe fitoren e dytë në po kaq ndeshje në Nations League.
Teuta mposht minimalisht Kamzën në Niko Dovana Teuta mposhti Kamzën me rezultatin 1-0 në takimin e fundit të javës së 3-të të Kategorisë Superiore. Goli i sulmuesit Am
Mposht Burnleyn në transfertë, Manchester United i rikthehet fitores në Premier League (VIDEO) Manchester United më në fund është rikthyer te fitorja në kampionat, pasi mposhti Burnleyn me rezultatin e pastër 0-2 në
E bardhë dhe plot qime, krijesa misterioze frikëson rusët (VIDEO) Një krijesë misterioze ka dalë në breg në lindje të Rusisë duke alarmuar jo pak banorët. Në videon e publikuar në rrj
E bardhë dhe plot qime, krijesa misterioze frikëson rusët (VIDEO) Një krijesë misterioze ka dalë në breg në lindje të Rusisë duke alarmuar jo pak banorët. Në videon e publikuar në rrj
Çfarë po ndodh? 5 gola në 30 minuta në Torpedo-Kukësi Një ndeshje e çmendur po zhvillohet në Gjeorgji ku në vetëm 30 minuta lojë janë shënuar plot 5 gola. Katër janë shënu
Arabët e krimbur në para ndërtojnë qytet në Bosnjë, vendasit kthehen në shërbëtorë (VIDEO) Ky qytet ka gjuhë “zyrtare” arabishten, e ku vendasit mund të hyjnë në të vetëm nëse punojnë si shërbyes. Vendas të z
Kombëtarja e Shpresave turpërohet nga Sllovakia, vendasit i japin leksione (VIDEO) Kombëtarja e Shqipërisë U21 është mposhtur thellë në takimin e dytë në grup me Sllovakinë, me rezultatin e përgjitshëm 4