999 rezultate për

vendasit

Bylis-Kukësi, vendasit barazojnë rezultatin (VIDEO) Emocione po dhuron sfida ndërmjet Bylisit dhe Kukësit. Skuadra vendase ka barazuar rezultatin 1-1 me anë të një penallti
Shpërthejnë Mane dhe Salah, Liverpooli "blindon" kreun (VIDEO) Liverpooli ka fituar me rezultatin 3-1 kundër Newcastle me anë të dygolëshit të Manesë dhe rrjetës së Salahs. Klopp duhe
Gabim në mbrojtje, Franca na shënon dhe të dytin (VIDEO) Franca na ka ndëshkuar sërish. Një vendosje jo e mire e Kombëtares në mbrojtje na ka kushtuar shumë teksa vendasit kanë
Inter-Empoli, formacionet zyrtare: Vendasit luajnë për Champions miqtë për mbijetesë Interi dhe Empoli kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e fundit të sezonit 2018/19 në Serie A. Nera
Inter-Chievo, formacionet zyrtare: Vendasit kërkojnë ti kthehen fitores Interi do të jetë sonte nikoqir i Chievos, skuadrës tashmë të rënë nga Serie A, Chievos, në përpjekje për ta siguruar po
Reali pëson një tjetër humbje në transfertë (VIDEO) Reali ka pësuar tjetër humbje në stol me Zidanin. Los Blancos janë mposhtur 3-1 nga Real Sociedat në Anoeta, në të ci
Mbyllen pjesët e para, Barcelona po fiton, Reali në barazim dhe -1 lojtar Janë mbyllur pjesët e para në të gjitha ndeshjet e La Ligas, të vlefshme për xhiron e 37-të. Barcelona është duke dom
Liverpool-Barcelona, formacionet zyrtare: Vendasit në kërkim të "mrekullisë", Shaqiri titullar Liverpool pret Barcelonën në Enfield në sfidën e kthimet e vlefshme për gjysmëgfinalet e Ligës së Kampionëve. Ndeshja
Lazio-Atalanta, vendasit e nisin me gol (VIDEO) Lazio e ka nisur mirë sfidën në Olimpico përballë Atalantës duke kaluar në avantazh që në mintën e 3 me mesfushorin Paro
PSG ka harruar të fitojë, mposhtet edhe nga Montpellier (VIDEO) Paris Saint-Germain është mposhtur 3-2 me përmbysje nga Montpellier në ndeshjen e javës së 34-t të Ligue 1. Ishte nj
Tottenham – Ajax, formacionet zyrtare: Vendasit me plot mungesa Tottenham Hotspur luan ndeshjen e parë përballë Ajax në shtëpinë e tyre. Spursat arritën deri në këtë fazë të garës
Nurnberg ndal Bayernin, rindez shpresat e Dortmund (VIDEO) Nurnberg ndal Bayernin Bayern Munich ka barazuar 1-1 në fushën e Nurnberg, skuadra që mban vendin e parafundit të Bundes
Mbrojtja i jep fitoren Barcelonës përballë Sociedad (VIDEO) Barcelona ka fituar 2-1 ndaj Real Sociedad në sfidën e javës së 33-të të La Liga-s. Si rrallëherë, Lionel Messi nuk
Sociedad barazon rezultatin, Barcelona i përgjigjet pas 2 minutash (VIDEO) Real Sociedad ka arritur të barazojë rezultatin përballë Barcelonës në minutën e 62’ me Juanmi duke befasuar skuadrën e
Formacionet zyrtare: Manchester City-Tottenham, vendasit kërkojnë përmbysjen Manchester City e mirëpret Tottenhamin në Etihad Stadium sonte në orën 21:00, në përpjekje për ta arritur gjysmëfinalen
Empoli i bën nder Milanit, ndal Atalantan (VIDEO) Empoli, skuadra ku luan lojtari i përfaqësueses shqiptare Frederic Veseli, ka barazuar 0-0 ndaj Atalanta-s në transfertë
Spal përmbys Juventusin, shtyhet festa e titullit (VIDEO) Juventus ka pësuar humbjen e dytë në këtë sezon të Serisë A. Ajo që duhej të ishte ndeshja e festës për titullin e tetë
Spal përmbys Juventusin (VIDEO) Spal përmbys Juventusin (VIDEO) Spali ka përmbysur në shtëpi Juventusin duke realizuar golin e 2. Bardhezinjtë e
Ajax shpërdoron raste, Juventus i vjedh barazimin (VIDEO) Skuadra Holandeze e Ajax vazhdon të bëjë paraqitje fantasktike si në kampionat ashtu edhe në Champions. Pas dy ndesh
Harry Kane dëmtohet në kavilje, lë menjëherë fushën (VIDEO) Kapiteni dhe sulmuesi kryesor i Tottenham pësoi një dëmtin jo të lehtë në fillimin e pjesës e dytë pikërisht në momentin