999 rezultate për

vendasit

Befasohet Tottenham, Norwich në avantazh (VIDEO) Tottenham është befasuar në transfertë nga Norwich teksa vendasit kanë kaluar në avantazh në minutën e 18 me mesfushorin
Kukësi-Skënderbeu, vendasit barazojë rezultatin (VIDEO) Kukësi ka gjetur golin e barazimit në 1-1 ndaj Skënderbeut. Në minutën e 60 Abazaj ka luajtur mirë në zonë duke krij
Man City barazon rezultatin ndaj Liester (VIDEO) Golit të Vardy i është përgjigjur ish-shoku u skuadrës Mahrez. Vendasit arritën të barazojnë rezultatin në minutën e
Tirana-Flamurtari, vendasit në avantazh (VIDEO) Tirana ka zhbllokuar rezultatin përballë Flamurtarit. Është Idriz Batha ai i cili me anë të një 11 metërshi dërgoi topin
Rashica nuk i bën dot ballë Bayernit spektakolar (VIDEO) Bayern Munich e ka shkatërruar Werder Bremenin, duke e mposhtur 6-1 në ‘Allianz Arena’ Philippe Coutinho ka shkëlqyer
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Mallorcas (VIDEO) Pas fitores së Realit ndaj Espanyol në mesditë, Barcelona ska ndërmend të lëshojë pikë në "Camp Nou" ndaj Mallorca. V
7 ndeshje pa fitore, Arsenali turpërohet në shtëpi nga Brighton (VIDEO) Arsenali është mposhtur 2-1 ndaj Brighton dhe ka zbritur në vend të 10-të të renditjes me vetëm 19 pikë në 15 ndeshje.
Mourinho dorëzohet përballë Manchester United, Tottenham regjistron humbjen e parë me portugezin në stol (VIDEO) Kryendeshja mes Manchester United dhe Tottenhem përfundoi me fitoren e “djajve të kuq” në shifrat 2-1. Dy golat e Ma
Arsenal e mbyll në disavantazh pjesën e parë ndaj Norwich (VIDEO) Edhe pse me trajner të ri pas shkarkimit të Emery, Arsenal duket i njëjti. Pas golit të barazimit me Aubameyang u men
Arsenali befasohet nga Southampton (VIDEO) Southampton ka kaluar në epërsi pas 9 minutave lojë në ‘Emirates’ Ishte sulmuesi Dany Ings ai që shënoi për 0-1 në mi
Shpërthen "Allianz Arena", Bayerni zhbllokon rezultatin (VIDEO) Bayerni ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Dortmund. Për vendasit ka shënuar i përhershmi Lewandowski në minu
Çmenduria nuk ka të mbaruar, Liverpool 5-5 Arsenal (VIDEO) Nuk kanë të mbaruar golat në sfidën mes Liverpoolit dhe Arsenal, at'here ku u duk se gjithcka po shkonte drejt fundit me
Barcelona zhbllokon rezultatin në 'Camp Nou' (VIDEO) Barcelon ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt rezultatin përballë Valladolid në 'Camp Nou'. Golin për vendasit e ka
Mbyllen në barazim pjesët e para në dy ndeshjet e Superiores Eshtë mbullur në barazim pa gola pjesa e parë në super ndeshjen Partizani-Kukesi. Vendasit e kërkuan më me ngulm goli
Arsenal barazon rezultatin përballë Guimaraes (VIDEO) Goli i miqve befasoi Arsenalin dhe bëri që në Emirates të pllakosë heshtja. Vendasit kanë reaguar shpejt duke barazua
Inter-Dormund, formacionet zyrtare: Vendasit kërkojnë fitoren e parë në Champions Interi dhe Dortmundi do të luajnë në ndeshjen e tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Kjo pritet të jetë
Shpërthen 'Old Trafford', Man United zhbllokon ndeshjen ndaj Liverpool (VIDEO) Manchester United ka zhbllokuar ndeshjen përballë Liverpool. Një top i fituart nga McTomminay në mesfushë nxorri në k
Fantastik Nainggolan, a është goli i vitit në Seria A? (VIDEO) Radja Nainggolan vazhdon të shkëlqejë me Cagliarin. Ai ndeshje pas ndeshje tenton t’i tregojë Interit se çfarë ka hum
E larguan si dështak, Silva përshëndet Milanin me gol (VIDEO) Andre Silva duket se e ka gjetur ritmin pas transferimit tek Eintracht Frankfurt. Silva ishte protagonist për ekipin e t
Chelsea ngushton rezultatin përballë Liverpool (VIDEO) Chelsea ka arritur të ngushtojë rezultatin përballë Liverpool në minutën e me mesfushorin Ngolo Kante në minuten e 71'.