999 rezultate për

vend

Tërmeti godet vendin tonë, ku ishte epiqendra dhe sa i fortë Një lëkundje tërmeti është regjistruar para pak çastesh në qytetin e Durrësit me magnitudë 3.8 të shkallës Rihter. Lë
LVV në zgjedhje pa Albin Kurtin Lëvizja Vetëvendosje do të garojë me 5 kandidatë më pak për deputetë në zgjedhjet e 14 shkurtit -përfshirë kryetarin e p
Vetëm me një peshqir, metoda japoneze për bel të hollë (VIDEO) Një mjek japonez i quajtu Toshiki Fukutsuji ka zhvilluar një metodë unike për të mbajtur në formë zonën e belit dhe bark
AAK zëvendëson tre kandidatët që kishin probleme me ligjin, kush janë emrat e rinj Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) pas mos certifikimit të listës nga ana e KQZ-së, ka marrë vendim që t’i zëvendëso
Vendet me më shumë gjasa për t'u infektuar me koronavirus Një pjesë e vogël e vendeve ku njerëzit shkojnë shpesh, përbën një shumicë të madhe të infeksioneve të koronavirusit në
Përgjimet e Ndraghetas, Rama: Muhabete e dëngla nga ata që duan t'ia bëjnë nënën këtij vendi Kryeministri Edi Rama në daljen e sotme për media ka folur për herë të parë rreth përgjimeve të fundit të antimafias ita
Detaje nga zhdukja e biznesmenit Pecorelli: Javë vendimtare për rezultatet e ADN-së Kjo mund të jetë java vendimtare për të hedhur dritë mbi zhdukjen në Shqipëri të sipërmarrësit dhe ish-arbitrit Davide P
Zëvendësojeni trajtimin mujor të fytyrës tek estetistja me një përbërës të thjeshtë Trajtimet mujore të fytyrës janë të nevojshme për një lëkurë të relaksuar, të hidratuar dhe të pastër. Ne dimë si ta zë
Vendi me njerëzit më të lumtur në botë fsheh një sekret që na duhet të gjithëve Danimarka është në vend të parë të klasifikimit të popujve më të lumtur. Po cila është arsyeja? Çfarë ka Danimarka që ne
Një femër gjendet e vdekur në Kosovë Një femër është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në rrugën "Hajdar Shala" në Prizren. Në vendin e ngjarjes kanë
HOROSKOPI/ Kujdes me vendimet e rëndësishme, kjo shenjë të ndjekë intuitën Dashi Kjo ditë do të jetë e mbushur plot tensione, të cilat do arrini që ti përballoni qetësisht. Jeni në kërkim të g
Kohë pandemie, shkon në 79.9% borxhi publik në vend Për 9 mujorin e 2020-s, Shqipëria e ka rritur borxhin publik me 13.6 pikë përqindje, (pp) duke e çuar atë në 79.9% të Pr
Trajneri i ri i Tiranës? Presidenti Refik Halili flet hapur Presidenti i Tiranës, Refik Halili ka folur për trajnerin e ri. Gjatë një interviste për Supersport, Halili theksoi s
Ndërron jetë papritur në vendin e punës fadromisti 58-vjeçar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Një 58-vjeçar i identifikuar si Skënder Polisi me profesion fadromist në
Shpërthen në flakë mjeti në Elbasan Një automjet është përfshirë nga flakët në aksin rrugor ish-Metalurgjik-Elbasan. Paraprakisht raportohet vetëm për dë
BE vendos kufizime të reja, çfarë duhet të keni me vete para se të niseni Komisioni Evropian propozoi një paketë të re masash për kufizimin e udhëtimeve, me qëllim frenimin e përhapjes së një ll
Luan Daci kërkon pafajësinë, çfarë vendimi mori gjykata Ish-anëtari i KPA-së Luan Daci kërkon pafajsi në Apel. Në seancën e sotme Daci dhe avokatët e tij paraqitën konkluzionet
Gattuso pranë shkarkimit, Napoli e ka gati zëvendësuesin Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, është pranë shkarkimit nga klubi pas rezultateve jo të mira këtë sezon. Sipas të
Përplasi për vdekje këmbësorin dhe ja mbathi nga vendngjarja, kapet 22 vjeçari Policia e Pogradecit ka mundur të arrestojë një 22-vjeçar i cili përplasi për vdekje një këmbësor gjatë ditës së djeshme
Lewa vendos dy rekorde, "arratiset" Bayern (VIDEO) Bayern Munchen shkëlqen dhe kthehet te goleadat, por skena fitohet nga Robert Leëandoëski, që është lojtari i parë në hi