999 rezultate për

vend

Vendi me njerëzit më të lumtur në botë fsheh një sekret që na duhet të gjithëve Danimarka është në vend të parë të klasifikimit të popujve më të lumtur. Po cila është arsyeja? Çfarë ka Danimarka që ne
Një femër gjendet e vdekur në Kosovë Një femër është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në rrugën "Hajdar Shala" në Prizren. Në vendin e ngjarjes kanë
HOROSKOPI/ Kujdes me vendimet e rëndësishme, kjo shenjë të ndjekë intuitën Dashi Kjo ditë do të jetë e mbushur plot tensione, të cilat do arrini që ti përballoni qetësisht. Jeni në kërkim të g
Kohë pandemie, shkon në 79.9% borxhi publik në vend Për 9 mujorin e 2020-s, Shqipëria e ka rritur borxhin publik me 13.6 pikë përqindje, (pp) duke e çuar atë në 79.9% të Pr
Trajneri i ri i Tiranës? Presidenti Refik Halili flet hapur Presidenti i Tiranës, Refik Halili ka folur për trajnerin e ri. Gjatë një interviste për Supersport, Halili theksoi s
Ndërron jetë papritur në vendin e punës fadromisti 58-vjeçar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Një 58-vjeçar i identifikuar si Skënder Polisi me profesion fadromist në
Shpërthen në flakë mjeti në Elbasan Një automjet është përfshirë nga flakët në aksin rrugor ish-Metalurgjik-Elbasan. Paraprakisht raportohet vetëm për dë
BE vendos kufizime të reja, çfarë duhet të keni me vete para se të niseni Komisioni Evropian propozoi një paketë të re masash për kufizimin e udhëtimeve, me qëllim frenimin e përhapjes së një ll
Luan Daci kërkon pafajësinë, çfarë vendimi mori gjykata Ish-anëtari i KPA-së Luan Daci kërkon pafajsi në Apel. Në seancën e sotme Daci dhe avokatët e tij paraqitën konkluzionet
Gattuso pranë shkarkimit, Napoli e ka gati zëvendësuesin Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, është pranë shkarkimit nga klubi pas rezultateve jo të mira këtë sezon. Sipas të
Përplasi për vdekje këmbësorin dhe ja mbathi nga vendngjarja, kapet 22 vjeçari Policia e Pogradecit ka mundur të arrestojë një 22-vjeçar i cili përplasi për vdekje një këmbësor gjatë ditës së djeshme
Lewa vendos dy rekorde, "arratiset" Bayern (VIDEO) Bayern Munchen shkëlqen dhe kthehet te goleadat, por skena fitohet nga Robert Leëandoëski, që është lojtari i parë në hi
Juventusi dyfishon rezultatin përballë Bolognas (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazin minimal të "Zonjës së vjetër", vendasit kanë arritur të shënojnë edhe golin e
Pjesë e listës KÇK, ndahet parakohe nga jeta gjykatësi i shkallës së parë Tiranë Gjyqtari i Gjykatës së Shkallës së Parë në Tiranë, Martin Deda ka ndëruar jetë. Lajmin e ka dhënë avokati Idajet Beqiri,
Kryeministri italian merr vendimin e papritur për dy kompanitë prodhuese të vaksinave antiCOVID Kryeministri italian Giuseppe Conte thotë se një vonesë në furnizimin e vaksinave të koronavirusit nga Pfizer dhe AstraZ
Mos harroni çadrat, reshje të denduara në gjithë vendin Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i paqëndrueshëm duke sjellë reshje në të gjithë territorin. Në zonat veri-p
Do të mungojë në derbi, Conte: Gjyqtari më përjashtoi pasi nuk u pajtova me vendimin e tij Interi nuk mundi të mposhtë Udinesen në kuadër të xhiros së 19-të të Serie A. Në fundin e ndeshjes, gjyqtari përjasht
Gerrard mund të jetë zëvendësuesi ideal i Klopp, po vazhdon me rekorde në Skoci (FOTO LAJM) Steven Gerrard dhe skuadra e tij, Rangers po vazhdojnë me fitore në Skoci. Duket se ky është sezoni i legjendës angle
Vendosi të kthehej te Roma, shtyhen testet mjekësore për El Shaarawyn pasi doli pozitiv me Covid-19 Janë shtyrë testet mjekësore të Stephan El Shaarawyt, i cili vendosi të kthehej te Roma. Kjo erdhi pasi ai ka rezultu
"Koha ime këtu mbaroi", mbrojtësi vendos të largohet nga Real Madrid Shumë ndryshime pritet të ndodhin në mbrojtjen e Real Madrid. Sergio Ramos është në vitin e fundit të kontratës, rinovim