999 rezultate për

vellezer

Historia rrënqethëse, si u arratisën tre vëllezërit nga Srebrenica Hasan Hasanoviç e mban mend mirë se si dhe vëllezërit e tij nisën udhëtimin e tmerrshëm nga Srebrenica për t’iu arratisu
Veseli: Kriminelët serb do të përgjigjen për vrasjen e vëllezërve Bytyqi Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka thënë se kriminelët serb do të përgjigjen para drejtësisë për gjenocidin
E pranoi? Jonida Maliqi poston foto me vëllezërit (FOT LAJM) Prej kohësh është komentuar për lidhjen e këngëtares së njohur Jonida Maliqi me aktorin Romeo Veshaj. Por, dyshja e n
Dinamo, shkolla që po shuhet ditë pas dite Vazhdon vdekja klinike e Dinamos, një prej klubeve legjendare të futbollit shqiptar. Nëndetësja historike është e brakti
Jonida Maliqi dhe Bora Zemani konfirmuan lidhjen me vëllezërit binjakë (FOTO LAJM) Bora Zemani mbrëmjen e djeshme startoi emisionin e saj në bashkëpunim me vëllezërit Veshaj “3shat”. Ishte pikërisht ky e
Pas një sherri në lokal, si ndodhi konflikti me një të vrarë dhe 5 të plagosur Mesditën e sotme një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Kavajës, ku si pasojë e përplasjes së dy grupeve kriminale,
Breshëri plumbash dhe një viktimë, kush janë 2 vëllezërit autor të ngjarjes Një ngjarje e rëndë është regjistrar pak më parë në Kavajë ku si pasojë e përplasjes të dy bandave kriminale mbeti i vra
PSP do të ankimojë lirimin e vëllezërve Pavlloviç Prokurorja Elizabeta Josifovskaka thënë se PSP-ja do të ankimojë aktvendimin e shkallës së parë ku Dragan Pavloviq-Latas
Lirohen vëllezërit Pavlloviç për rastin e PSP-së “Lëndina” Në Gjykatën Penale po zhvillohet aktgjykimi për rastin e PSP-së “Lëndina” ku të akuzuar janë Dragan Pavlloviq – Llatas d
Shokë të Tafilajve, detaje të reja nga atentati i 2 vëllezërve në Elbasan Një krim i rëndë ka ndodhur dy ditë më parë në Elbasan ku si pasojë e atentatit kundrejt dy vëllezërve ka mbetur i vdeku
Ti je Klevi? Detaje rrëqethëse nga atentati ndaj dy vëllezërve në Elbasan Një ngjarje e rëndë ndodhi orët e para pas mesnate në qytetin e Elbasanit. U mësua se ndaj dy vëllezërve Baho u qëllu
Tmerri me një viktimë në Elbasan, si u qëllua me breshëri ndaj vëllezërve (VIDEO) Një krim i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Elbasan ku si pasojë e atentatit ka mbetur i vdekur njëri prej vëllezë
DETAJET/ Atentat 2 vëllezërve në Elbasan, vdes në spital 22 vjeçari (VIDEO) Policia jep informacionin e pare zyrtar pas atentatit te rende qe ndodhi gjate nates ne Elbasan, ku u qelluan dy velleze
U masakruan me levë dy vëllezërit nga komisionerët e PS-së, publikohen pamjet e para (VIDEO) Gjatë ditës së sotme është shënuar një incident në Klos ku një nga përfaqësuersit e Partisë Demokratike është qëlluar me
Rrëfimi i frikshëm i nënës shqiptare, pa 6 vdekje në ëndërr, të gjitha u bënë realitet Tragjedi pas tragjedie, historia e Bardhës i ngjan një filmi të frikshëm. Ndarja nga jeta e gjashtë pjestarëve të familj
Vëllezërit Xhaka në "Elbasan Arena", 1 në fushë 2 në stadium Granit Xhaka ka udhëtuar drejt Elbasanit për ta përkrahur vëllain e vet, Taulantin, në ndeshjen e Shqipërisë kundër Mold
Plagosje me armë në Vlorë Një ngjarje e rëndë është mësuar të ketë ndodhur në Kotë të Vlorës ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Ardi
Përplasen ashpër dy vëllezërit live në emision: Laj gojën kur përmend gruan time (VIDEO) Kjo është java e tretë që në këtë rubrikë shfaqet Qemal Bushi, diçka që nuk kishte ndodhur më parë në 7 vite transmetim
Një djalë i gjatë, me mjekër: Si u planifikua në detaj vrasja e vëllezërve Bilali Një person i gjatë, i dobët dhe me mjekër që besohet se është Ibrahim Lici, ka qëlluar mbi 21 herë në drejtim të vëllezë
Vëllezërit e masakrës së Pukës futen në grevë urie Tre vëllezërit, Sokol, Bardhok dhe Anton Permarkaj, të cilët vuajnë dënimin në burgun e Burrelit për vrasje, kanë nisur