999 rezultate për

vellezer

Budina: Insistuan të më testonin, do ta ribëj tamponin në Itali Në një intervistë televizive, regjisori Edmond Budina ka treguar se si mund të jetë infekutar me koronavirus. Ai thek
Arrestohen dy vëllezër pasi abuzuan s*ksualisht me 20 vjeçaren me aftësi ndryshe Policia e Kukësësit ka arrestuar dy vëllezër, pasi dyshohet se kanë abuzuar me një 20-vjeçare nga Kosova e cila ishte me
Aktivistja bën akuzën e rëndë ndaj Ramës: Vëllezërit Budina nuk kanë COVID-19! Vëllezërit Edmond dhe Robert Budina, janë konfirmuar së fundmi të prekur nga COVID-19. Në lidhje me këtë çështje, një re
Ngjarje e rëndë në Vushtrri: 2 vellëzer vdesin brenda ditës, dyshohet se u helmuan me alkool Kosova ditëve të fundit është tronditur nga ngjarje të rënda. E një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytet
Dy vëllezërve shqiptarë u kapen mbi 1 milion euro kokainë e një "thes" me para Policia italiane ka sekuestruar 2 kg kokainë dhe rreth 70 mijë euro në kartëmonedha me emetime të ndryshme në shtëpinë
Si i shpëtuan vëllezërit Çilotaj drejtësisë, "perandoria" e biznesit dhe vrasja makabre e 24-vjeçares Dy nga personat e vene ne shenjester sot nga OFL jane vellezerit Çilotaj, Vladimir dhe Shpetimi. Por, si eshte histor
Rrahën deri në vdekje 24 vjeçaren, kush janë dy vëllezërit tutorë me 100 apartamente në pronësi Ditën e sotme dy vëllezër nga Fieri janë vënë në shënjestër nga OFL. Ata janë vellezerit Çilotaj, Vladimir dhe Shpëti
"Keni 15 vjet e s'na keni bërë gjë", si nisi konflikti që i mori jetën vëllezërve në Krujë Kostandin Pula, kushëriri i autorit të vrajses së dy vëllezërve Xhontil dhe Gramoz Bardhi në fshatin Gramëz në Krujë ka
Vrau vëllezërit për hakmarrje? Kushëriri i autorit zbulon si ndodhi ngjarja tragjike "Disa persona, dëshmitarë në vend na kanë thënë se Rolandi është provokuar në lokal nga vëllezërit Bardhi, duke i thënë:
15 konflikte të pashuara mes familjeve, si u ekzekutuan 2 vëllezërit në Krujë "Nuk ishin djem të këqij, dukeshin djem shumë të mirë, por të rinj janë dhe nuk e di sesi mund të ketë rrjedhur ngjarja.
Sherri nisi 15 vite më parë në fushën e sportit, këta janë dy vëllezërit të ekzekutuar mbrëmë në Krujë Këta që po shihni në foto, janë Gramoz dhe Xhentil Bardhi, 34 dhe 24 -vjeç dy vëllezërit të ekzekutuar mbrëmjen e djeshm
Si mori hasmëria jetën e dy vëllezërve në Krujë Një krim i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Krujë, ku dy vëllezër u ekzekutuan nga një person, i cili, sipas Polic
Ekzekutoi dy vëllezërit, policia identifikon në kohë rekord autorin dhe blindon zonën Mbrëmjen e sotme Kruja është tronditur pasi dy vëllezër në moshë të re, 34 dhe 24 vjec janë ekzekutuar me armë zjarri.
Hasmëria merr dy jetë, ekzekutohen në mesnatë vëllezërit në Krujë Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Krujë. Mësohet se dy vëllezër janë ekzekutuar me armë zjarri nga
Tentuan të ekzekutojnë biznesmenin e njohur, OFL u dërgon letrën vëllezërve nga Shijaku Ditën e sotme, OFL u ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë vëllezërve Morel dhe Enkel Kërtalli, Ilir Oshafi, Ge
Paralajmërimi i fortë i gazetarit: Persona të gatshëm për të vrarë shëtisin në Shkodër Gazetari investigativ Artan Hoxha ka bërë vetëm pak minuta më parë një postim në rrjetin social Facebook ku ka paralajmë
Njihuni me dy vëllezërit kosovarë, heronjtë e këtyre ditëve në Manhattan Duke u rritur në Kosovë, Genc Rrahami ëndërronte për që kur të rritej do të jetonte në New York City. “Mendoja që në SHB
Mori peng dy vëllezërit në Dukagjin, kapet i shumëkërkuari Policia e Shkodrës ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë. Në pranga ka rënë shtetasi Françesk Vala 26 vjeç nd
Ekzekutimi i vëllezërve Haxhia, jepet vendimi për vrasësit Gjykata e Durrësit ka vendosur masën “Arrest me burg” për autorët e vrasjes së dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia.
Vrasje, drogë dhe prostitucion në Belgjikë: Kush janë dy vëllezërit që ju sekuestruan 3.7 million € pasuri Pas një hetimi një vjeçar gjykata ka vendosur sekuestro preventive ndaj pasurive me vlerë 3.7 mln euro të dy vëllezërve