999 rezultate për

vellezer

Këta janë dy vëllezërit që ekzekutuan taksistin 71 vjeçar Këta që shihni në foto janë Arsil dhe Sajmir Shera, dy vëllezërit të cilët dyshohet se janë autorë të vrasjes së taksis
Ekzekutimi i taksistit të moshuar, arrestohen dy vëllezër Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor i koduar “Brothers” duke zbardhur ngjarjen e datës tre gusht ku mbet
U tha se vdiqën nga COVID-19, zbulohet e vërteta e ndarjes nga jeta e dy vëllezërve shqiptar Dy vëllezër nga Peja kanë ndërruar jetë në të njëjtën ditë dhe lajmi është përhapur në mediat shqiptare pasi u raportua
Kush është VIP-i në këtë mes? Motrat dhe vëllezërit e famshëm që ngatërruan publikun Të famshmit shpesh shfaqen në publik me vëllezërit apo motrat e tyre. Disa prej tyre janë shumë të njohur dhe kanë m
E dhimbshme, COVID-19 i merr jetën dy vëllezërve brenda një nate COVID-19 vazhdon të mbjellë dhimbje edhe mes shqiptarve. Dy vëllezër nga Peja kanë ndërruar jetë brenda një natë në f
Kush është "Flor Qorri", si ekzekutoi bashkë me të vëllain pronarin e diskos vite më parë Detaje të reja bëhen me dije nga vrasja e 40-vjeçarit Florian Lamçe. Mësohet se në muajin shkurt të këtij viti, i nd
"Hajde se na vrau", si u eliminua për një kalli misër 61 vjeçari U vra për misër. Përfundon në tragjedi një përleshje mes dy vëllezërve dhe hajdutit të misrave në Xhafzotaj të Shijakut.
Vëllezërit pikasën hajdutin në arën me misër, si ndodhi vrasja në Xhafzotaj Mbrëmjen e djeshme, shtetasi Fiqeri Çalliku mbeti i vrarë i qëlluar me një mjet prerës, nga hajduti që i kishte hyrë në
Bënë për te Trauma 40 vjeçarin, kapen dy vëllezërit Policia e Fierit ka arrestuar dy vëllezër të citët kanë dhunuar me mjete të forta një 40 vjeçar për motive të dobta.
EMRAT/ Të përfshinë në vrasjen e Emiljano Ramazanit, RENEA arreston 2 vëllezër Policia ka vënë në pranga dy vëllezër gjatë operacionit të sotëm në Peqin. Operacioni policor u zhvillua gjatë ditës
Vrasja e bujshme e vëllezërve Haxhia, merret vendimi për autorët Gjykata e Posacme Kundër Krimit dhe Korrupsionit, ka caktuar masën e sigurisë "arrest me burg" për Klevis Allën, Altin N
U kthye enkas nga Britania, si eleminoi autori dy vëllezërit në Kosovë Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e rëndë në Podujevë, ku kanë mbetur të vrarë dy vëllezër në fshatin Repë të Podujevë
Shpërndanin "mall", kapen dy vëllezërit në Tiranë Policia e Tiranës vijon goditjet ndaj veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, teksa së fundmi janë arrestuar dy
I zbërtheu dëshmitari: Katër vrasjet në dy muaj, të lidhura me grabitjen e bujshme në Rinas Zbulohet organizatori i vrasjes së dy vëllezërve Haxhia në Durrës, ngjarje e ndodhur më datë 27 prill të këtij viti.
Detaje nga ekzekutimi me breshëri plumbash i vëllezërve Haxhia: si vepronte grupi kriminal vepronte Akti i rëndë kriminal ku mbetën të vrarë dy vëllezërit Haxhia në Durrës, tashmë po mbikqyret nga SPAK. Talo Çela mësohet
E nxorrën zbuluar, kush është autori kryesor i vrasjes së vëllezërve Haxhia Zbardhen të tjera detaje nga hetimet për ekzekutimin e dy vëllezërve Haxhia në qytetin e Durrësit, ngjarje kjo e ndodhur
Plagosen rëndë dy vëllezër, në kërkim autori Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Bulqizë. Burimet bëjnë me dije se dy vëllezër janë plagosur me th
"Plas" sherri mes vëllezërve: Gruaja më bridhte me dashnorët dhe ti nuk më tregove Rubrika “Shihemi në gjyq” në Tv Klan solli ditën e sotme problematikën mes dy vëllezërve. Mynyri zbuloi një sekret për g
Abuzuan me vajzën me probleme mendore, burg për dy vëllezërit kuksianë Gjykata vendosi masën arrest me burg për dy vëllezërit, të akuzuar për përdhunimin e një 20 vjeçare me probleme mendore
Ngjarja e rëndë në Kukës, dy vëllezërit abuzuan me 20 vjeçaren kosovare Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në vendin tonë. Policia e Kukësit njoftoi dje arrestimin e dy vëllezërve, nën akuzën e ab