999 rezultate për

vellezer

Trafikonin kokainë nga Gjermania në Genova, shkatërrohet grupi i vëllezërve shqiptarë Policia e Genovas në koordinim me Drejtorinë Distriktuale Antimafia dhe Prokurorinë ka ekzekutuar mandatet e firmosura n
COVID-19 i mori 2 vëllezërit brenda 24 orëve, Osmani: Nuk na treguan si ishte situata, kishim gati avionin Afrim Osmani ka marrë një goditje shumë të rëndë, pasi ka humbur dy vëllezërit e tij për shkak të Covid-19. Dhimbja isht
Tragjedi në familje tiranase, COVID-19 u merr jetën dy vëllezërve brenda 1 dite Edhe ditën e sotme janë shënuar 8 viktima nga COVID-19 ndërkohë ka pasur një rënie të konsiderueshme të rasteve, sot vet
Italia ndalon festën e Krishtlindjeve, lejohet vetëm me prindër, vëllezër e motra Krishtlindjet në Itali në vitin 2020 do të jenë më ndryshe se zakonisht. Qeveria Italiane po përgatit masa mbrojtëse për
Shqiptari në Greqi jep alarmin: Me ndihmoni, vëllezërit e ish-gruas duan t'më vrasin! Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Mikonos të Greqisë. Një shqiptar bashkë me bashkëshorten e tij janë su
Upss! Vëllezërit Veshaj i zbulojnë njëri-tjetrit herën e tyre të parë Vëllezërit Veshaj, Romeo dhe Donaldi ishin të ftuar në puntatën e gjashtë të emisionit “Shiko Kush LUAN” me moderatore d
"Dole huq!", zbardhen mesazhet e dy vëllezërve të përfshirë në atentatin e biznesmenit Dhima Gjykata ka lënë në burg Gridi Lenon, Mariglen Matohitin, Enea Hoxhën dhe Altin Hoxhën, pasi akuzohen se kanë tentuar që
Treni i mori jetën vëllezërve shqiptarë, nëna e tyre në gjendje të rënduar psikologjike Dy vëllezër nga Komuna e Deçanit, banorë të Gjermanisë kanë ndërruar jetë pasi u goditën nga një tren në lëvizje. Hasan
Treni i mori jetën dy vëllezërve shqiptarë, shinat mbulohen me lule dhe qirinj Një ditë pas ngjarjes tragjike që u mori jetën dy vëllezërve me origjinë nga Kosova, Hasan dhe Blerian Arifaj, 17 dhe 13
Pacolli për vdekjen e dy fëmijëve në Gjermani: Ndodhi ajo që s'guxon të ndodhë Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli ka ngushëlluar familjen Arifaj nga Deçani pas tragjedisë që ndodhi në Gjermani, ku humb
Tragjike në Gjermani: Treni përplas për vdekje dy vëllezërit shqiptar të mitur Dy vëllezër nga Komuna e Deçanit, banorë të Gjermanisë kanë vdekur mëngjesin e ditës së sotme pasi janë goditur nga tren
Inter Miami bashkon vëllezërit Higuain Gonzalo Higuain do të ketë një figurë familjare përkrah tij në Inter Miami pasi skuadra e MLS nënshkroi me vëllain e mad
Koronavirusi i merr jetën dy vëllezërve në Dragash brenda tri ditëve Dy vëllezër nga fshati Bellobrad i Dragashit kanë humbur jetën brenda tri ditësh si pasojë e infektimit me COVID-19.
Bora i "tradhtoi", vëllezërit Veshaj e zëvëndësojnë me moderatoren bukuroshe (FOTO LAJM) Pas përfundimit të programit "Treshat" dhe largimit të Bora Zemanit në Top Channel, të gjithë janë sy e vesh se çfarë po
Zbardhen emrat, kush janë vëllezërit binjakë që u therën me thikë nga kushëriri Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali mes 3 shqiptarësh, ku kushëriri ka plagosur me thikë vëllezërit binjakë. Vikt
Kushëriri masakron dy vëllezërit binjakë shqiptarë: U kërkoi të dilnin nga lokali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali mes 3 shtetasish shqiptarë. Mësohet se dy vëllezër shqiptar, janë qëlluar me thi
Kush është VIP-i në këtë mes? Motrat dhe vëllezërit e famshëm që ngatërruan publikun Të famshmit shpesh shfaqen në publik me vëllezërit apo motrat e tyre. Disa prej tyre janë shumë të njohur dhe kanë m
Zëvëndësuan Borën? Vëllezërit Veshaj shfaqen me moderatoren shqiptare (FOTO LAJM) Pas përfundimit të programit "Treshat" dhe largimit të Bora Zemanit në Top Channel, të gjithë janë sy e vesh se çfarë po
Kishin mbjellë kanabis në shtëpi, pranga dy vëllezërve nga Bulqiza Dy vëllezër janë vënë në pranga në Bulqizë pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Specialistët për hetimin
Rrëfimi mes lotësh i Miss-it shqiptar: Nuk kishim bukë në shtëpi (FOTO LAJM) Pasditen e sotme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte e ftuar pjesëmarrësja në “Miss Universe”, Elsa Aliaj. Bukurosh