999 rezultate për

vellezer

Zëri i Amerikës për arrestimin e Henri Çilit: U përfshi nga vëllai i bashkëjetueses Në Shqipëri botuesi i njohur Henri Çili, pronar i Universitetit europian të Tiranës, një prej institucioneve arsimore më
Arrestimi i Henri Çilit dhe Seit Fishtës: 750 mijë euro për lirimin e vëllezërve Aliko Pas aksionit të zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Lazarat, u bë e mundur edhe arrestimi i botuesit Henri Çili si edhe bizn
E kishin kthyer lokalin në fole ku gëlonte "çokollata", kapen dy vëllezërit në Fier Dy vëllezër janë arrestuar pasi tregtonin lëndë narkotike dhe lokaline tyre e kishin kthyer në një fole ku gëlonte drog
Rrahën dy policët e bashkisë, dy vëllezërit në Lezhë e pësojnë keq Policia ka vënë në pranga dy vëllezër në Lezhë. Sipas informacioneve paraprake, dy vëllezërit, identietet e të cilëv
1.3 ton kokainë, zbulohen kush ishin vëllezërit që porositën kontenierët me banane Një sasi rekord kokainë është sekustruar pasditen e sotme në Maqedoninë e Veriut, në një fshat 10 kilometra larg Tetovës
Të akuzuar për eliminim në Itali, kush janë vëllezërit Kaçorri që OFL-ja i dërgoi sot kerkesën Forca e Ligjit dërgoi sot kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë, tre personave që janë subjekt i këtij ligji. - E. M.
Motivet e mundshme pse policja e Gjilanit vrau prindërit dhe vëllezërit Gjilan 4 pjesëtarë të familjes së saj dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi rreth orës 13.00 në lagjen “Bujanina”. Pu
Vrasja e 5-fishtë tronditi shqiptarët, kush janë dy vëllezërit që u ekzekutuan nga motra police Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kosovë ku një police qëlloi për vdekje 4 anëtarë të familjes, prindërit
Të shtënat që shkundën Korçën, si u konfliktuan dy vëllezërit me një person tjetër Korça u trondit ditën e sotme nga të shtënat me armë ndërkohë që Policia ka nxjerrë detaje të reja. Sipas informacion
Me mbiemër të ndërruar dhe të dënuar në Itali për trafiqe, kush janë dy vëllezërit nga Vlora Janë bërë publikë dy emrat e rinj të listës së zezë të OFL. Këtë herë agjentja e OFL-së bëri me dije se kërkesa për t
Sherr mes vëllezërve në emision: Ke 23 vite që mashtron, më jep lekët! Seanca e ndërmjetësimit në rubrikën “Shihemi në gjyq” në Tv Klan, solli sot konfliktin midis dy vëllezërve. Prej 23 vite
Shkëlqim Haklaj vrau vëllezërit Demaj, motra e tij kërkon sërish ndjesë për ngjarjen e rëndë Zylfie Haklaj ka folur në Top Story që nga Suedia. Ajo i kushtoji vëmendje vrasjes së vëllezërve Demaj, më 7 gushtit 199
Zylfie Haklaj tregon kush tentoi t'i fusë në kurth vëllezërit e saj (VIDEO) Forcat speciale do të zhvillonin një sërë aksionesh për kapjen e vëllezërve Hamdi dhe Shkëlqim Haklaj por pa rezultat. N
Morën peng për 16 kg të "bardhë", si i ndaloi RENEA dy personat në Shijak Super operacioni i RENEA-s gjatë mëngjesit të sotëm në Shijak ka nxjerrë në dritë detaje të reja. Burime bëjnë me dij
Plas sherri mes vëllezërve shqiptarë në Itali, 33 vjeçari goditen vëllain më të vogël me mjete të mprehta Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku pas një sherri për motive të dobëta, dy vëllezërit shqiptarë kanë përdorur d
S'ka më përçarje mes Harry-t dhe William! Meghan dhe Kate pajtojnë vëllezërit (FOTO LAJM) E dini se çfarë do të ishte mirë? Nëse vitin 2020 do ta kalonim pa ndonjë zënkë mbretërore! Dhe me sa duket mund të k
PISTA/ Prej 3 ditësh asnjë gjurmë, vëllezërit e të rrëmbyerit të dënuar për drogë në Angli Megjithëse kanë kaluar 3 ditë nga pengmarrja e 49-vjeçarit Jak Prenga, në Kamëz, policia nuk ka mundur të gjejë asnjë gj
Dy vëllezër plagosin me thikë të riun në Gjirokastër Një konflikt mes tre personash ka ndodhur gjatë mesnatës në lagjen “18 shtatori” në Gjirokstër. Burime për abcnews.al
Tronditet Shkodra, autorët që hapën zjarr dy vëllezër Policia ka reaguar në lidhje me breshëritë e plumbave të mesditës së sotme në drejtim të banesës së Gjergj Mhillaj, 63 v
Plagosi mes qytetit dy vëllezërit, arrestohet burrelsi Policia e Matit ka vënë në pranga një 28-vjeçar në Burrel pasi dyshohet se ka goditur me thikë dy vëllezër. Sipas nj