999 rezultate për

velipojes

Ngjarja e Velipojës, habit halla e të plagosurit: Mos jepni lekë.. Fatmira, halla e Hektor Zenunit, të riut që po merr trajtim mjekësor në Turqi pas shpërthimit të gazit në një lokal në V
Spitali i Shkodrës mbushet me të plagosurit e Velipojës, ja pamjet nga spitali (VIDEO) Një Zjarr i madh ka përfshirë mëngjesin e sotëm një kompleks turistik në Velipojë ku fatmirësisht nga ngjarja nuk ka vik
Shënohet viktima e dytë në plazhin e Velipojës Një tjetër viktimë është rregjistruar sot në plazhin e Velipojës. Mësohet se një pushuar ka humbur jetën mesditën e sotm
Shokuese, i riu godet me grushte ish të dashurën në mes të pazhit Një sherr ka ndodhur në plazhin e Velipojës, pasi mësohet se një 20-vjeçar ka rrahur ish të dashurën e tij 21 –vjeçare.
Mbytet një 74 vjeçar në plazhin e Velipojës Është mbytur një tjetër pushues në Velipojë. Ai është identifikuar si shtetasi Vebi Dini, 74 vjeç banues në Dobraç, Shko
Aksidenti i Velipojës/ Viktimat nuk kishin konsumuar alkool Asnjë prej viktimave të aksidentit të dy ditëve më parë në Velipojë, nuk kishte konsumuar alkool, përpara ngjarjes. Auto
Aksidenti i Velipojës, policia vendos këto mbrojtëse pas ngjarjes (FOTO) Dy ditë pas aksidentit tragjik të Velipojës, ku humbën jetën 4 të rinj, vazhdon të mbetet i paidentifikuar personi i kat
Aksidenti i Velipojës/ Dy nga viktimat do martoheshin më 14 gusht Aksidenti i tmerrshëm që ndodhi në orët e para sot në mëngjes në Velipojë merr përmasa edhe më tragjike. Kështu, sip
Zbardhen shkaqet e aksidentit tragjik të Velipojës Problemet me rrugët dhe mungesa e sinjalistikës janë kthyer shpesh në burim aksidentesh. Të dhënat e para flasin për mot
Aksident tragjik në Velipojë, humb jetën 24-vjeçari Një aksident tragjik ka ndodhur pranë Velipojës teksa një 24 vjeçar nga Shkodra ka mbetur viktimë e një aksidenti të tm
OSHEE lë pa energji debitorët në Velipojë OSHEE ka lënë pa energji të gjithë debitorët në Velipojë. Aksioni do të përfshijë të gjithë bregdetin, pasi kjo zonë ësh
"Rilindja e Qyteteve", Rama në aksion (FOTO LAJM) Në kuadër të programit "Rilindja e Qyteteve", kryeministri Rama zhvilloi një vizitë në Shkodër, ku inspektoi punimet e p
Denoncuesja: Kryepolici i Velipojës donte të më puthte në buzë Zbardhen detaje të tjera nga Prokuroria e Shkodrës lidhur me skandalin seksual në Stacionin e Policisë së Velipojës. Sip
Gjykata lë në burg shefin e Policisë së Velipojës Gjykata e Shkodres vendosi sot "arrest me burg" per shefin e policise së Velipojes, Ernest Paluku i cili akuzohet se i k
Banorët e Shkodrës kundër ndarjes së re territoriale Përfaqësuesit vendorë dhe qytetarët e komunës së Bërdicës dhe Velipojës protestojnë sot në rrugën kryesore që të çon në
Sherr në plazhin e Velipojës, dy familje rrihen me grushta e shkopinj (VIDEO) Një sherr masiv mes dy familjeve është shënuar në Velipojë. Mësohet se sherri ka nisur, pasi një djalë i ri ka ngacmu
Kosovari i këndon Berishës në plazhin e Velipojës (VIDEO) Një shqiptar nga Kosova i këndon me çifteli Kryeministrit në largim të Shqipërisë, Sali Berisha. Gazeta Shekulli shkr
Dy të mbytur në plazhin e Velipojës (FOTO LAJM) Dy persona janë mbytur dhe tre të tjerë kanë mbetur rëndë të lënduar në ujrat e Adriatikut në plazhin e Velipojës. Ng
Vendosja e linjës se re të tensionit, ndërprerje energjie në Velipojë Ndërprerjet e energjisë për shkak të vendosjes së linjës se re të tensionit të lartë nga CEZ po vë në rrezik turizimin n
Velipojë, prishen 40 ndërtime pa leje Rreth 40 objekte do të prishen në plazhin e Velipojës ndërsa operacioni për shembjen e tyre nga Inspektorati Ndertimor U