999 rezultate për

velipojes

Ndërron jetë në plazhin e Velipojës i moshuari nga Kosova Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në plazhin e Velipojës, ku një pushues nga Kosova ka ndërruar jetë. Shkak
Kush është portieri që i shpëtoi jetën kosovarit në plazhin e Velipojës? (FOTO LAJM) Portieri i Vllaznisë së Shkodrës, Eldi Hasani ka bërë një akt heroik, duke i shpëtuar jetën një pushuesi në plazhin e Ve
Momenti kur i riu shqiptar shpëton kosovarin në bregdetin e Velipojës (FOTO LAJM) Moti i keq ka përfshirë sot pjesë të ndryshme të vendit në Shqipëri. Më e theksuara është pjesa veriore, teksa ka rre
3 personave u kalon "vdekja para syve" në plazhin e Velipojës (FOTO LAJM) Ashtu si dhe çdo sezon tjetër veror në plazhet tona numri i të mbyturve është i lartë ku shkaku kryesor janë mungesa e v
Lejuan ndërtimet pa leje në zonën e Velipojës, arrestohen dy policë dhe një inspektor Velipojë – SHÇBA arreston 5 shtetas, që dyshohet se kanë lejuar ndërtime pa leje, mes tyre 2 punonjës policie Shërbim
Pamje të frikshme, çahet ura e Velipojës e ndërtuar një vit më parë (FOTO LAJM) Ura e mesit është një urë otomane, ndërtuar me gurë 250 vite më parë. Kjo urë është ende në funksion të banorëve të
Vdes gruaja në plazhin e Velipojës Një grua rreth 70 vjeçe ka vdekur në Velipojë. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme. Menjëherë në vendin e ngjarje
Të dielën duhej të festonte, zbardhet detaji prekës për të riun që sakrifikoi jetën I riu mbytet në tentativë për të shpëtuar të fejuarën dhe motrën. 29-vjeçari Ervid Palaj nga fshati Shirq i Shkodrës hu
Ndryshime në Policinë e Shkodrës, kush ikën Në policinë e Velipojës priten ndryshime të mëdha. Mësohet se shefi i këtij stacioni Behar Hyka pritet që të lëvizet
Nuk ia doli, ndërron jetë Noemi Tragjedia e Velipojës ka marrë përmasa edhe më të mëdha pasi sot ka ndërruar jetë edhe vajza 10-vjeçare e familjes Preka
Reperi i njohur flet pas aksidentit: Falenderoj Zotin që ma dha edhe një shans Në tunelin e Kalimashit ka ndodhur një aksident i rëndë rrugor që ka përfshirë edhe reperin e njohur shqiptar, Gjiko emr
Aksidentohet reperi i njohur, ja si është katandisur automjeti me të cilin po udhëtonte (FOTO) Në tunelin e Kalimashit ka ndodhur një aksident i rëndë rrugor që ka përfshirë edhe reperin e njohur shqiptar, Gjiko emr
Tragjedi në plazhin e Velipojës, mbytet vogëlushi nga Mitrovica Një i mitur është mbytur pak minuta më parë në plazhin e Velipojës. 13-vjeçari L.I nga Mitrovica është nxjerrë pa jet
Ngjarja e Velipojës, habit halla e të plagosurit: Mos jepni lekë.. Fatmira, halla e Hektor Zenunit, të riut që po merr trajtim mjekësor në Turqi pas shpërthimit të gazit në një lokal në V
Spitali i Shkodrës mbushet me të plagosurit e Velipojës, ja pamjet nga spitali (VIDEO) Një Zjarr i madh ka përfshirë mëngjesin e sotëm një kompleks turistik në Velipojë ku fatmirësisht nga ngjarja nuk ka vik
Shënohet viktima e dytë në plazhin e Velipojës Një tjetër viktimë është rregjistruar sot në plazhin e Velipojës. Mësohet se një pushuar ka humbur jetën mesditën e sotm
Shokuese, i riu godet me grushte ish të dashurën në mes të pazhit Një sherr ka ndodhur në plazhin e Velipojës, pasi mësohet se një 20-vjeçar ka rrahur ish të dashurën e tij 21 –vjeçare.
Mbytet një 74 vjeçar në plazhin e Velipojës Është mbytur një tjetër pushues në Velipojë. Ai është identifikuar si shtetasi Vebi Dini, 74 vjeç banues në Dobraç, Shko
Aksidenti i Velipojës/ Viktimat nuk kishin konsumuar alkool Asnjë prej viktimave të aksidentit të dy ditëve më parë në Velipojë, nuk kishte konsumuar alkool, përpara ngjarjes. Auto
Aksidenti i Velipojës, policia vendos këto mbrojtëse pas ngjarjes (FOTO) Dy ditë pas aksidentit tragjik të Velipojës, ku humbën jetën 4 të rinj, vazhdon të mbetet i paidentifikuar personi i kat