999 rezultate për

veliajt

Notat për ministrat e Ramës: Tahiri më i miri, Beqaj më i keqi (FOTO LAJM) Gazeta "Tirana Observer" online ka bërë bilancin e Qeverisë "Rama" gjatë këtij viti, duke u bazuar edhe tek votat që ka
A do ta paguajë PD gjobën e Veliajt?! Kryebashkiaku Erion Veliaj, i ftuar në emisionin "Tonight" të Ilva Tares ka përsëritur se PD do ta paguajë gjobën e vend
Gruaja e Veliajt pozon si modele për Kokëdhimën (FOTO LAJM) Ajola Xoxa është përzgjedhur dhe ka pranuar të jetë pjesë e koleksionit më të fundit "Attitude" të stilistes Bora Kokëdh
Basha ironizon me gjobën e Veliajt: Do i çoj një kastravec 163 mm të gjatë Mesa duket Partia Demokratike nuk do i paguajë gjobat e faturuara nga Bashkia e Tiranës për dëmet e protestës së djeshme
Fuga "ulëret" me të madhe ndaj Veliajt: O mashtrues ordiner, gjysma e Tiranës pa ujë Profesor Artan Fuga ka bërë një shkrim kritik, me tone të ashpra drejtuar Veliajt, ndërsa analizon një problematikë shum
PD: Proces gjyqësor për vendimin e parkimeve në Tiranë Këshilltarët e djathtë në Këshillin Bashkiak të Tiranës, do të ndjekin rrugën ligjore për moszbatimin e vendimit të Bash
Ja përgjigja e Veliajt për fotot e diktatorit Erion Veliaj i është kundërpërgjigjur deklaratave të ardhura nga Edi Paloka, Majlinda Bregu dhe politikanëve të tjerë ng
Ja nga se ka frikë këshilltarja 19-vjeçare e Veliajt (FOTO LAJM) Dejana Kallogjeroviç është këshilltarja më e re e Bashkisë së Tiranës, që është betuar para 4 ditësh mbi Kushtetutën e R
Shkëlzen Berisha i përgjigjet Veliajt për "taksën e qenve të luksit" Temë debati në mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak të Tiranës ka qenë dhe taksa për qentë e luksit. Ky debat ka kalu
Pas “kërcënimit” të Veliajt, kthehen 4 pllaka të vjedhura të Monumentit të Pavarësisë Pas “kërcënimit” publik që ka bërë Erion Veliaj, Monumentit të Pavarësisë në sheshin “Rinia” i janë kthyer 4 pllaka bron
Berisha “përgjon” fushatën e Veliajt?! (FOTO LAJM) “Jo fushates se luksit, kolltuqeve, tapeteve te qeveritarve makute qe vjellin ne sheshe mundin, djersen tuaj!”, – shkrua
Rama: Sulmet ndaj gruas së Veliajt, faqja e zezë e një partie të dëshpëruar Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me akuzat që Partia Demokratike ngriti ndaj bashkëshortes së kandidatit të ma
Kastriot Islami: Erion Veliaj fushatë prej oligarku, ja sa i kushton Nga Kastriot Islami - Fushatë prej oligarku e Veliajt që flet për varfërinë! Mashtrime dhe broçkulla që ksuhtojnë shtren
Finalja e Champions-it, ja batutat e Ramës, Majkos dhe Veliajt (FOTO LAJM) Atmosfera e finales së madhe të Champions League është ndjerë edhe në kryeqytet. Tifozë të shumtë janë mbledhur pranë kr
PD pyet gruan e Veliajt: Sa para more nga Dzanashvili? (FOTO LAJM) Në një deklaratë për mediat, deputeti Gerti Bogdani ka denoncuar përmes dokumentave atë që e cilësojnë si përfshirjen e
KOMENT/ Fiqtë e Erionit dhe pjeshkat e Halimit Koment nga Albeu Të dy kandidatët për Bashkinë e Tiranës e nisën fushatën duke uruar njëri-tjetrin, ndërsa tira
Berisha nuk ndalet, ja sulmi i radhës ndaj Veliajt (VIDEO) Ish kryeministri Sali Berisha nuk ndal akuzat ndaj Erion Veliaj, ku ndryshe nga fokusi për martesën, ai i referohet taki
Kosova i përgjigjet Veliajt: Nuk është koha për llafe boshe e batuta Kandidati i opozitës për Bashkinë e Tiranës, Halim Kosova i përgjigjet ftesës së rivalit të tij nga Partia Socialiste, E
KOMENT/ "Komuna e Parisit", si lakmus i miratimit të socialistëve ndaj Veliajt nga Albeu- Fitorja në Bashkinë e Tiranës është e gjitha një sfidë për Erion Veliajn si edhe pushtetin qendror. Po
KOMENT/ A do të futet Kosova në “fushën” e Veliajt? Lulzim Basha dhe Sali Berisha janë kthyer në një dhimbje koke për kandidatin demokrat për Bashkinë e Tiranës, Halim Koso