999 rezultate për

veliajt

PD: Gjoba, falsifikim i pastër PD ka reaguar pas deklaratës së Kryetarit të Bashkisë, Erion Veliaj, në lidhje me fitimin e gjyqit, për protestën e 8 Dh
Rrëfimi i Erion Veliajt: Ja vesi im më i keq (VIDEO) Në intervistën 60 sekondëshe për “Prive’, Kreu i Bashkisë Erion Veliaj ka zbuluar disa të pathënë për jetën e tij. madje
KOMENT/ Si ia "vodhi" Tahiri-Veliajt spektaklin e 1 Qershorit Nga Albeu.com Sot ishte 1 Qershori dhe shumë institucione publike dhe private ishin të fokusuar në organizimin e
"Çmendet" Ilir Vrenozi: I uron Erion Veliajt 17 Majin (VIDEO) Korçari Ilir Vrenozi tashmë është kthyer në një fenomen nëpër rrjete sociale. Ai bën video të ndryshme ku kritikon qe
Olli: E papranueshme gjuha e Veliajt ndaj Nishanit! Kreu i Këshilltarëve të PD në Bashkinë e Tiranës, Leonard Olli, tha se Erion Veliaj ka sulmuar sërish institucionin e Pr
Nishani i përgjigjet Veliajt: Do ta padis në gjykatë Presidenti i Republikës Bujar Nishani në një deklaratë për mediat iu kundërpërgjigj Erion Veliajt duke u shprehur se ky
Përplasje mes Veliajt dhe Bozdos për ndërtimet në Tiranë Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj tha se është ftuar nga ana e Gjykatës së Apelit nesër lidhur me lejet e ndër
Ja si ia kthen Nishani kritikat Veliajt Kryebashkiaku i Tiranëa ka kritikuar ashpër kryetarin e Shtetit Bujar Nishani duke i thënë këtij të fundit se po merr ed
Mësuesja letër Veliajt: Mos ma përdorni djalin Një mësuese shprehet se kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj e ka përdoror djalin e saj teksa e paraqisnin atë në
Berisha: Ja inskenimet e Veliajt Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar Erion Veliajn se ka inskenuar gjithçka teksa shkoi në spital për të vëzhguar "p
Këshilltarja e Veliajt në konkurencë me Jolezën, ja gafa që të lë pa frymë Pas fenomenit Jolezë, ushtria e cila i mban ison e gafave vijon me radhë. Nga PS duket se nuk janë kohëra të arta, ndërs
Veliaj tregohet "zotëri" me Teuta Arifin, këshilltari i saj ia kthen me lëvdata (FOTO LAJM) Teuta Arifi, e cila ndodhej ne Tirane per Kongresin e PS-se, eshte takuar edhe me kryetarin e Bashkise Erion Veliaj, ku
Veliaj takon gjyshen e gjobës: Ke nis me ma lujt (VIDEO) Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka takuar "nënë Zylen" e cila u bë e famshme në rrjete sociale. "Gjyshja" i ka t
"Në luftë" për të paguar gjobën e shfaqjes së radhës (FOTO) Gjoba e famshme e gjyshes, u përhap në kohë reale në rrjetet sociale, ndërsa qytetarët të çdo grupmoshe u sensibilizuan
KOMENT/ E premtja e zezë e Erion Veliajt Sot ishte një ditë e keqe për Erion Veliajn. E keqe sa s’ka ku të shkojë më. Gjatë pasdites së sotme ai shihte se si ima
Skuadra e Tiranës, anëtarët e LSI-së i dërgojnë letër Erjon Veliajt (FOTO) Anëtarët e LSI-së në këshillin bashkiak të Tiranës i kërkojnë kreut të këshillit, Aldrin Dalipi që bashkia të përballojë
KOMENT/ Frika më e madhe e Ramës dhe Veliajt Dy ndër njerëzit më të pushtetshëm aktualisht në Shqipëri, Edi Rama dhe Erion Veliaj janë duke i përballuar me mjaft ner
Ja çfarë kënge këndojnë protestuesit kundër Erion Veliajt (VIDEO) Në këto momente protestuesit për Parkun tek Liqeni ndodhen përpara komisariatit nr.1 të Tiranës. Ato po presin jashtë
Spahiu i këndon Ramës dhe Veliajt: "Në ato maja rripa-rripa, një herë ma hipe njëherë ta hipa" Pak më herët, kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, ka dalë nga ambientet e komisariatit nr.1., ku u shoqërua për p
SHËNIM/ A ka një konflikt Kokëdhima-Veliaj dhe a nisi ai me “sabotazhin” tek UKT? Bashkia e Tiranës është në një presion të vazhdueshëm nga grupet e biznesit për shkak të rritjes së ndjeshme të taksave