999 rezultate për

veliajt

E FUNDIT/ Plas në Kuvend, PD kërkon të nxjerrë me forcë Veliajn (VIDEO) Rinis mbledhja e komisionit te medias. Kryetarja e komisionit te medias i kerkon gardes te nxjerre jashte kryetarin e ba
Derhemi ashpërson tonet përballë Veliajt: Nuk lejojmë te preket një centimetër Aktori i njohur Arben Derhemi ka marrë fjalën në mbledhjen mes Veliajt dhe aktorëve të teatrit. Derhemi është shprehu
"Kam vuajtur", Ndrenika i përvishet Veliajt për ndërtimin e teatrit "E dhashë shtëpinë tek një partneritet publik-privat dhe kam ndenjur tre vjet gjyqeve. Kam vajtur dhe tejk ish-ministri
Nga mbikalimi te Shqiponja, projektet e Veliajt për Tiranën Vera që vjen do ta gjejë Tiranën në një kantier të vërtetë të punëve infrastrukturore. Bashkia e Tiranës do të nisë një
Djalë apo vajzë? Zbulohet gjinia e fëmijës së Erion Veliajt dhe Ajola Xoxës Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj presin të sjellin në jetë një fëmije. Ajola është në muajin e gjashtë të shtatzënisë së s
"Me ty fshij b*thën", vazhdon sherri mes Çanit e Veliajt Moderatori i njohur Arian Çani ka qënë i ftuar mbrëmë në "Xing me Ermalin". Si rrallë herë më parë Çani ka folur gjë
Zbulohet pronari, plas sherri për kioskat e Veliajt në Tiranë (FOTO LAJM) Një numër i madh kioskash që shesin salçiçe janë instaluar këto ditë në Tiranë duke zënë edhe atë pak hapësirë që ka në
Gruaja e Shkëlzen Berishës shpërthen kundër Veliajt: Erion mjaft! Gruaja bukuroshe e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlani duket se ka vendosur që ti kthehet kundër Erion Veliajt, kryetarit
Aktivisti, thirrjet Erion Veliajt: Po mbroni oligarkët, hallexhitë i grabisni pa procesverbal Për muaj me radhë, në rrjetet sociale qarkullojnë video të policëve bashkiakë të Bashkisë së Tiranës duke dhunuar qyteta
Lali dhe Përbindëshi, 2 fytyrat e Veliajt Nga Koloreto Cukali Më në fund, shpëtimi erdhi andej nga nuk e prisnim, nga Fevziu. U desh vetëm 1 emision
Ylli me gjashtë cepa dhe dy kurthet e Veliajt ndaj gazetarëve (VIDEO) Erion Veliaj priste një debat të fortë gjatë mbrëmjes së djeshme në "Opinion" në lidhje me prishjen e Teatrit Kombëtar d
KQZ i jep mandatin e deputetit të Beratit, Astrit Veliajt Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur mbi mandatin e lënë prej deputetit të Partisë Demokratike Eduard Halimi. M
Gjebrea i bashkohet Veliajt, mbjellin pemë në Parkun e Farkës Autoriteti Mediave Audiovizive dhe kantautori e prezantuesi i dashur për publikun, Ardit Gjebrea, iu bashkuan aksionit t
Urimi i veçantë i Erion Veliajt për Pavarësinë e Kosovës (VIDEO) Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, me anë të një videomesazhi ka uruar të gjithë qytetarët për 10-vjetorin e Pavarës
8 vite luftë, Gjykata njeh suedezen si vajzën e Vehbi Veliajt Pas 8 vite gjyqe maratonë, dje gjykata e Apelit Tiranë ka vendosur të lerë në fuqi vendimin e shkallës së parë, duke njo
Ermal Mamaqi i bashkohet Veliajt për mbjelljen e pemëve Fëmijët e shkollave të Tiranës janë aleatët më të mirë të nismës “Dhuro një pemë”, e cila do të kulmojë në 21 Mars, në D
Klodiana Shala i kërkon publikisht shtëpi Erion veliajt: Po bie çatia mbi kokë Sportistja Klodiana Shala, e ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, deklaroi se i ka kërkuar një nder kryebashkiakut të
Zbulohet ku i blen dhe sa kushtojnë bluzat me drerë dhe babagjyshë të Veliajt (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj e ka merak shumë imazhin dhe kujdeset për veshjet dhe fotot e shumta që poston në
Dhjetra makina luksoze u gjobitën me nga 150-300 mijë lekë në Tiranë, organizatorët i sulen Veliajt (FOTO LAJM) Policia ka gjobitur një numër të madh makinash luksoze mbrëmë në Bulevardin e Ri në Tiranë pasi ato ishin mbledhur për n
PD reagon për buxhetin e Veliajt: 75 mijë lekë më shumë çdo familjeje Pas kalimit të paligjshëm të buxhetit 2018, një familje në Tiranë do t’i paguajë Bashkisë më shumë taksa! Për një fa