999 rezultate për

veliajt

Përballë Veliajt për Bashkinë e Tiranës? Përgjigjet deputetja Jorida Tabaku Eshtë përfolur shumë se Fjorida Tabaku do të jetë deputetja e Partisë Demokratike përballë Veliajt për Bashkinë e Tiranë
I premtoi Veliajt, tropojani mban fjalën dhe prish dy ndërtesat pa leje tek Unaza e Re (FOTO LAJM) Ukë Idriz Çelkolaj nga Tropoja dy ditë më parë i premtoi kryebashkiakut Veliaj se nuk do të bëhej pengesë për zhvillimin
Rastësi? Xhafaj del në krah të Veliajt pas largimit nga detyra Një ditë më parë, gazeta prestigjoze britanike “The Guardian” i kushtoi një shkrim Tiranës dhe ndryshimeve që ka pësuar
"Kajan", cili është kuptimi i emrit të djalit të Veliajt (FOTO LAJM) Ditën kur erdhi në jetë i biri, vetë kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili mori pjesë në hapjen dhe startimin
Rama fillon çmontimin e Tahirit për t'i hapur rrugën Erion Veliajt në Tiranë Në morinë e deklaratave të bëra sot nga kryeministri Rama gjatë Asamblesë së PS-së, nuk mund të kalonte pa u rënë në sy
Rama shet për herë të parë Tahirin, në prani të Erion Veliajt Ditën e sotme kryeministri Edi Rama gjatë Asamblesë Kombëtare deklaroi se që3 sot duhet të nisë fushata zgjedhore për zg
Nard Ndoka shpall tre kandidatët e tij kundër Veliajt në Tiranë Nard Ndoka kreu i PDK-së, i kërkon liderit të opozitë s Lulzim Basha që t’i garantojë qytetarët që po largojmë një qever
Zbulohet fati i Veliajt: A do t'a kandidojë Rama sërish në Tiranë? Pak pas mesditës së të shtunës, ministrat dhe drejtuesit e lartë socialistë janë larguar nga ambientet e vilës qeveritar
"Lidhe rripin Kiki", mesazhi origjinal i Veliajt për drejtuesit e automjeteve Bëhet viral mesazhi i Bashkisë së Tiranes, që fton qytetarët të tregohen të kujdesshëm duke lidhur rripin e sigurimit, t
Akti i Metës dhe reagimi qesharak i Veliajt Ilir Meta ka kryer këtë të premte një akt të denjë për postin që mban. Ai e ktheu në kuvend ligjin skandaloz për shembje
Zjarri në Greqi, miratohet propozimi i Veliajt për 50 mijë euro ndihma Tirana solidarizohet plotësisht me Athinën dhe i ofron asaj ndihmë për përballimin e situatës që shkaktoi zjarri apokali
Gati për zgjedhje! Nard Ndoka i hap sfidë Veliajt për Bashkinë e Tiranës Çdo ditë e më shumë po afrohemi drejt zgjedhjeve ku kryebashkiakët do të provojnë punën e tyre përballë elektoratit.
Pritet betejë e ashpër, kanditati i PD-së kundër Veliajt është shumë i njohur Kush do të jetë rivali i PD për bashkinë e Tiranës? Ditën e sotme në mediat online është shpërndarë me shpejtësi laj
Aktorët ngrihen sërish kundër Veliajt: Çohuni në protestë! Aktori Neritan Liçaj nuk është aspak dakord për marrëveshjen e re të teatrit. Me anë të një postimi në Facebook ai ka
Veliaj i buzëqeshur bind aktorët kritikë: Arritëm marrëveshjen! Lufta për Teatrin Kombëtar ka mbaruar. Të paktën kështu ka deklaruar vetë kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj.
A do të jetë rivali i Veliajt për Tiranën? Flet imami Elvis Naçi A do të jetë imami Elvis Naçi rival i Veliajt në Bashkinë e Tiranës? Pas lajmeve të cilat qarkulluan në median onlin
Deputetja e PD-së kundër të vetëve: Përplasja në Komision i shërbeu Veliajt Deputetët demokratë patën një përplasje shumë të fortë sot në Komisionin e Mediave, me Erion vVeliajn. Ata janë përfs
Vajza e Azem Hajdarit, kundër deputetëve të PD: Nxjerrja jashtë e Veliajt, shfaqje koti (FOTO LAJM) Rudina Hajdari, vajza e ish-liderit të dhjetorit Azem Hajdari ka dalë kundër veprimit të deputetëve demokratë sot në Kuv
Momente kaosi, shihni përpasjen mes Flamur Nokës e Veliajt në Kuvend (VIDEO) Ditën e sotme në ka pasur tensione e debate të ashpra në Komisionin e Medias, kjo për shkak se kryetari i Bashkisë Erion
Noka s'i ndahet Veliajt, i prish dhe konferencën për mediat Pas shumë debatesh dhe përplasjesh, kryebashkiaku Erion Veliaj iku nga mbledhja e Edukimit. Pas daljes nga mbledhje, bre