999 rezultate për

veliaj

Erion Veliaj si ndahet Bashës, dërgon padi të re në Gjykatë (FOTO LAJM) Kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka paditur sërish kreunb e PD-së Lulzim Basha, pasi sipas tij ka ndërtuar pa lej
"Pritet të plasë lufta Rama-Veliaj në PS, ushtritë janë gati" Në monologun e bere ne emisionin e tij “Provokacija”, Mustafa Nano bëri një parashikim se çfarë do të na sjellë viti 201
Veliaj padit Bashën dhe Jorida Tabakun për ndërtime pa leje Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka paditur në Gjykatën e Tiranës kreun e PD-së Lulzim Bashën dhe deputeten d
Veliaj dhe Ruseti shpërndajnë dhurata për fëmijët e qendrës sociale në Shkozë (FOTO LAJM) Festat e fundvitit erdhën me shumë dhurata për fëmijët e qendrës sociale në Shkozë. Bashkia e Tiranës shpërndau sot dhur
Veliaj zbulon udhëtimin e parë të djalit Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ishte i ftuari special i Krishtlindjeve në “Ftesë në Pesë”. Gjatë bisedë
Me video, si Rama dhe Veliaj firmosën për të zhvendosur shtratin e Lanës për Begon (VIDEO) Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, me anë të një postimi në profilin e tij zyrtar në TWitter, ka deklaruar se
Përballë Veliajt për Bashkinë e Tiranës? Përgjigjet deputetja Jorida Tabaku Eshtë përfolur shumë se Fjorida Tabaku do të jetë deputetja e Partisë Demokratike përballë Veliajt për Bashkinë e Tiranë
Rihapet Kalaja e Tiranës, një hapësirë e dytë për turizëm, traditë e prodhime artizane (FOTO LAJM) Nga sot, Kalaja e vjetër e Tiranës është hapësira më e re kulturore e tregtare e qytetit, ku qytetarët dhe turistët e sh
Nga 1 marsi, Tirana pastrohet nga club-et e striptizmit Prej 1 marsit, nga Tirana do të hiqen club-et e striptizmit, të cilat kishin mbirë si kërpudhat pas shiut në të gjitha r
Veliaj merr vendimin: Të hënën prishim ndërtimin pa leje të Lulzim Bashës (FOTO LAJM) Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zbuloi sot se kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, kur ishte kryetar i
Veliaj sfidon PD-në: Më gjeni një dokument që vërteton se kam dhënë leje për Begon dhe jap dorëheqjen Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka sfiduar demokratët duke i kërkuar që të gjejnë një dokument që vërteton se ai ka
Kryebashkiaku Veliaj merr mbështetjen e qeverisë japoneze për financimin e projektit të menaxhimit të ujërave të zeza Krahas menaxhimit të emergjencave civile dhe transportit publik, edhe menaxhimi i ujërave të zeza është një nga fushat e
Kryebashkiaku i Tiranës në Japoni, takime me ministrin e Jashtëm dhe Guvernatoren e Tokios Eksperienca japoneze në menaxhimin e emergjencave civile dhe fatkeqësive natyrore, si dhe një transport publik miqësor m
Veliaj - studentëve: Mos dëgjoni lacat e PD-LSI Veliaj - studentëve: Mos dëgjoni lacat e PD-LSI, shfrytëzoni përkrahjen e Kryeministrit dhe dialogoni Kryetari i Bash
Tirana mikpret seminarin e AVITEM, diskutohen sfidat e zhvillimit urbanistik Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj mori pjesë sot në seminarin e AViTeM, e organizuar në bashkëpunim me Ambasadën
Urë e re mbi Lanë, pranë Pallatit me Shigjeta, lehtësi për banorët E ndërsa një pjesë e banorëve të Unazës së Re vijojnë protestën, pasi kërkojnë dëmshpërblim të plotë për ndërtimet pa le
Zhvillohet Forumi Ekonomik i Tiranës, dhjetëra kompani vendase dhe të huaja shprehin interes Në kryeqytet u mbajt sot Forumi i parë Ekonomik i Tiranës ku aktorë vendimmarrës dhe të biznesit vendas e të huaj di
Kryebashkiaku Veliaj e nis ditën me një kafe me banorët te “Astiri”: Konsensus që projekti i Unazës do të bëhet Dita e punës sot ka nisur ndryshe për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Ai zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me
“Mendon se Veliaj do t’i zërë vendin Ramën?”, Majkon e kap e qeshura Ministri i Diasporës Pandeli Majko ka qenë i ftuar në News24 ku ndër të tjera është pyetur nëse Erion Veliaj po “rreziko
"Game of Thrones" për Bashkinë e Tiranës, plasin intrigat dhe spekulimet Kanë filluar tashmë të forta ethet për garën e zgjedhjeve lokale në Tiranë, me një Veliaj që i është imponuar Ramës me r