999 rezultate për

veliaj

Veliaj: Po përmbushim pjesën tonë të Paktit për Universitetet Studentët e mjekësisë që jetojnë në Godinën Nr.1 në qendrën rezidenciale në rrugën “Dibrës” kanë tashmë ambiente më të m
Kartat e identitetit, kryebashkiaku Veliaj apel qytetarëve që ti japin prioritet atyre më në nevojë Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj e vlerësoi të shkëlqyer vendimin e marrë nga qeveria për t’u dhënë kohë qyt
Fino: E mbështes kandidimin e Veliajt, ka bërë gjëra të jashtëzakonshme Një nga figurat kryesore të Partisë Socialiste, ish kryeministri Bashkim Fino, shprehet pro rikandidimit të kryebashki
Përurohet lulishtja dhe këndi i ri i lojrave pranë stadiumit “Arena Kombëtare” Këndi i 40-të i lodrave në Tiranë ndodhet pranë stadiumit “Arena Kombëtare”. Një zonë e degraduar deri pak javë më p
Ish-luftëtari i UÇK-së i bashkohet nismës për mbjelljen e pemëve Njëzet vjet më parë, Artin Eljmazi u kthye nga emigrimi për t’iu bashkuar radhëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës e pë
Bashkia e Tiranës nderon figurën e themeluesit të shtetit shqiptar Bashkia e Tiranës, me rastin e 100-vjetorit të ndarjes nga jeta të atit të Pavarësisë së Shqipërisë, nderoi sot figurë
Konviktet e “Qytetit Studenti”, bizneset gati për rikonstruksionin Bizneset i janë përgjigjur thirrjes së Kryeministrit dhe Bashkisë së Tiranës për të dhënë një dorë në rikonstruksionin e
A duhet të rikandidohet Veliaj në Tiranë? Si përgjigjet Erion Braçe Edhe pse Rama e nënkuptoi rikandidimin e Veliajt pët Bashkinë e Tiranës, gjithnjë e më shumë po shtohen të njëtët zëra d
"Fondi i Komunitetit", rikonstruktohet një pallat tjetër në Njësinë 4 Nisma e suksesshme e Bashkisë së Tiranës, e cila u vjen në ndihmë qytetarëve për rikontruksionin e pallateve me “Fon
Rama dhe Veliaj inspektojnë punimet për rikonstruksionin e konvikteve në “Qytetin Studenti” I gjithë “Qyteti Studenti” është kthyer në një kantier ndërtimi ku po vijon intensivisht puna për rritjen cilësore të ku
A do rikandidojë Veliaj për Tiranën? Çfarë paralajmëroi sot Rama (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka rikonfirmuar kryebashkiakun Erion Veliaj për një mandat të dytë në krye të Bashkisë së Tiranës,
Hapen zyrat e reja të Njësisë 14, lehtësi shërbimesh Banorëve të zonës së Astirit, Unazës së Madhe dhe Kasharit nuk do t’u duhet të shkojnë deri në Kombinat për të marrë
Rikonstruktohet godina Nr. 5 në Qytetin Studenti, kushte më komode për studentët Pas konvikteve të Inxhinierisë së Ndërtimit dhe Mjekësisë, ka nisur puna për rikonstruksionin e godinës numër 5 në konvi
“Fondi i Komuniteteve”, rikonstruktohen edhe godinat e tjera të pallateve “Hawai” Veliaj: “Zgjidhni administratorin e pallatit dhe aplikoni; në 4 vjet janë bërë shumë punë” “Fondi i Komuniteteve” ësh
Pamje të rënda, humb jetën në mes të Tiranës 68-vjeçari (VIDEO) Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur mbrëmjen e sotme, ku një i pastrehë është ndarë nga jeta, pasi nuk ka përballuar dot
Ç'kërkonte në Bashki ish-këshilltarja e Berishës, fotoja e saj theu rrjetin (FOTO LAJM) Një foto e ish-këshilltares së Sali Berishës, Zana Guxholli, në krah të Erion Veliajt, ka bërë xhiron e rrjetit në 24-or
"Gruaja e Ramës qenka më kursimtare se mami i Veliajt" Dalja e Ramës përballë Mamaqit në emision ka nxitur një sërë reagimesh në rrjetet sociale dhe jo vetëm. Njëri nga kë
“Do të varet”, Rama sqaron deklaratën e fortë për Veliajn Kryeministri Edi Rama i ftuar në “Xing me Ermalin” ka sqaruar deklaratën ironike në lidhje me Erion Veliaj. Ai tha me
Rehabilitohet pas 60 vitesh blloku i banimit në Sauk Pas 60 vjetësh, një nga lagjet më të vjetra të Saukut është transformuar tërësisht. Bashkia e Tiranës ka përfunduar reha
Rama: Veliaj dhe Xhafa po komplotojnë në PS, do ta varim tek pema Kryeministri Rama ka zgjedhur t'i përgjigjet me ironi zërave se brenda PS-së është duke u zhvilluar një përplasje grupes