999 rezultate për

veliaj

Festa e 7 Marsit, Veliaj dhe nxënësit e gjimnazeve mbjellin pemë për mësuesit Nxënësit e gjimnazeve “Ismail Qemali” dhe “Asim Vokshi” zgjodhën t’ia urojnë ndryshe festën e 7 Marsit mësuesve të t
Veliaj letër mësuesve: Mirënjohje, po ndërtojmë Tiranën që plotëson nevojat e gjeneratës tjetër Në këtë ditë të veçantë, mësuesit e shkollave të Tiranës kanë marrë edhe një letër falenderimi dhe frymëzuese nga krye
Socialistët të bindur: Veliaj meriton mandatin e dytë, do ta votojnë dhe demokratët Të hënën pasdite kryeministri Edi Rama u shpreh para asamblesë e PS-së së kryeqytetit se nuk kishte asnjë emër tjetë
“A keni ju kandidat tjetër?”, Rama konfirmon Veliajn për Tiranën Kryeministri Edi Rama gjatë Asamblesë Partisë Socialiste për Tiranën tek Katedralja e Kishës Ortodokse ka pranuar se Eri
Kantautori shqiptar Ermal Meta dhe "GnuQuartet" koncert në Pallatin e Kongreseve Pas suksesit të një viti më parë, Ermal Meta rikthehet me një tjetër koncert në Tiranë. Të gjithë adhuruesit e zërit t
Nis rehabilitimi i lagjeve në rrugën e Kavajës Një tjetër lagje në kryeqytet po transformohet tërësisht. Pas rehabilitimit të rrugës së Kavajës, një vëmendje i është k
Banda frymore koncerte në sheshet e Tiranës, Veliaj premton një pranverë plot me surpriza Kjo pranverë pritet që të vijë krejt ndryshe për qytetarët e Tiranës. Bashkia e Tiranës pritet që të organizojë në shesh
Banda frymore koncerte në sheshet e Tiranës, Veliaj premton një pranverë plot me surpriza Kjo pranverë pritet që të vijë krejt ndryshe për qytetarët e Tiranës. Bashkia e Tiranës pritet që të organizojë në shes
Kryebashkiaku Veliaj shpreh mbështetjen për forcat shqiptare në Komunën e Tuzit Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka shprehur mbështetjen për forcat shqiptare në Tuz të Malit të Zi që do të
Çfarë po ndodh? Edi Rama i "zë" zyrën Erion Veliajt (FOTO LAJM) Prej kohësh në korridoret e selisë rozë përflitet se mes kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të Bashkisë Tiranë, Erion
Rama publikon videon e transformimit te konviktet e inxhinierisë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Erion Veliaj e kanë nisur ditën e sotme me publikimin e pamjeve të godinave të
Investime për fëmijët edhe në periferi, këndi i 43 i lodrave ndodhet në Vaqarr Falë projektit të Bashkisë së Tiranës “Luaj Tirana”, i cili po shtrihet edhe në zonat rurale, fëmijët e Vaqarrit kan
Kryebashkiaku Veliaj pret në takim homologun e tij maqedonas, Petre Shilegov Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj priti sot në një takim homologun e tij, kryebashkiakun e Shkupit, Petre Shi
“Nuk më ndalon dot njeri”, ish-nënkryetarja e Bashkisë sfidon Veliajn Ish-nënkryetarja e Bashkisë së Tiranës, Kozeta Mesiti është pushuar nga puna pasi ka marrë pjesë në protestën e opozitë
Veliaj i "shkel syrin" Ramës, shkarkon dy zyrtarët e lartë në Bashki Mëngjesin e sotëm kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka firmosur shkarkimin e dy zyrtarëve të lartë të Bashkis
Shën Valentini, përurohet “Moli i Dashurisë” në Parkun e Madh të Liqenit Ky Shën Valentin ka ardhur ndryshe në Tiranë. Qindra çifte të reja dhe qytetarë iu drejtuan Parkut të Liqenit, ku krahas
Bashkia e Tiranës ndërton rrugën mbi Përroin e Gjerozës, hapësira çlodhëse për qytetarët Deri pak kohë më parë, hapësira në zonën e njohur si Përroi i Gjerozës në Qesarakë, ishte një nga më të degraduarat në k
Veliaj lë veten pas dore, ç'ka ndodhur me të (FOTO LAJM) Erjon Veliaj është përpjekur që të mbajë një trup në formë dhe të japë mesazhin e të ushtruarit të aktivitetit fizik tek
Hapen zyrat e reja për aplikimin e kartave të identitetit në Njësitë 1 dhe 2 Banorët e njësive administrative 1 dhe 2 kanë tanimë zyra të reja, ku mund të pajisen me kartat identiteti apo pasaporta
Hapet segmenti i dytë i Bulevardit të Ri në Tiranë Duke nisur nga sot, Bulevardi i Ri nga ish-Stacioni i Trenit deri te kryqëzimi me rrugët “Siri Kodra” dhe “Jordan Misja”