999 rezultate për

veliaj

Veliaj poston foton më të ëmbël 6 muaj pas lindjes së Kajanit (FOTO LAJM) Erion Veliaj ka postuar sëfundmi një foto të djalit të tij Kajan duke i festuar gashtë mujorin e lindjes. Veliaj e ka
Ndërtimi i 17 shkollave vlerësohet nga Samiti i Kryetarëve të Kryeqyteteve të Europës Juglindore Nisma e Bashkisë së Tiranës për ndërtimin e 17 shkollave të reja në kryeqytet u përzgjodh si një nga projektet më të mir
Gaz Paja i papërmbajtshëm: S'më plas fare çfarë thonë, do hyj në histori me Veliajn Aktori i njohur i “Portokalli”, Gaz Paja, ishte i ftuar në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, në Top Channel.
Shkrimtari bën premtim publik: Nëse fiton Veliaj do të largohem nga Shqipëria “Do të largohem përfundimisht nga Shqipëria nëse fiton sërish Erion Veliaj”. Ky është premtimi publik që bën shkrimtari
Veliaj sponsorizon lajme kundër kandidimit të Elvis Naçit për Tiranën Elvis Naçi është përfolur shpesh si një kandidat për bashkinë e Tiranës. Herë nga dëshira e mirë dhe herë me qëllime të
Veliaj i jep një "brryl" Tahirit në prag të fushatës Në prag të fushatës për zgjedhjet lokale, kandidati i PS Erion Veliaj ka lëshuar disa mesazhe të forta gjatë intervistës
Veliaj: Me Ramën jemi mish e thua Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka folur për marrëdhënien e tij e kryeministrin Rama. shpeshherë për të
Gaz Paja i futet politikës, pjesë e listës së këshilltarëve të Veliajt Pas zyrtarizimit të kandidaturës së kryebashkiakut Erion Veliaj për një mandat të dytë në Tiranë, qytetarët e kryeqyteti
Veliaj kërkon mandatin e dytë në Tiranë Erion Veliaj ka shpallur nga sheshi "Nënë Tereza" kandidaturën e tij për një mandat të dytë në krye të Bashkisë së Tiran
Veliaj kopjon Ramën në Samitin e PS, hyjnë në krahë të njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Prej disa minutash ka nisur në Pallatin e Kongreseve, Samiti i Partisë Socialiste. Ndërkohë në këtë Kongres ka mbërr
"Gëzuar kongresin e skllavërisë", aktori shpërthen kundër Veliajt Gjatë ditës së sotme kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj do të prezantojë rikandidimin e tij për këtë bashki. P
"Erioni është punëtor", Kryemadhi ndryshon qëndrim për Veliajn? Kryetarja e partisë Lëvizja socialiste për integrim Monika Kryemadhi i ka uruar të gjithë shqiptarëve festën e Sulltan N
PS hap fushatën për Tiranën te sheshi “Nënë Tereza”: Do të vijnë edhe shumë demokratë Kur na ndajnë 100 ditë nga data e zgjedhjeve, Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka ftuar qytetarët që të marr
"Veliaj u tha të më rrihnin!" Studenti tregon pse i hodhi bojë kryebashkiakut Studenti Gëzim Almeta ka folur për mediat një ditë pasi goditi me bojë Kryetarin e Bashkisë, Erion Veliaj. Në një lid
"Më tërhoqën zvarrë në bodrumin e Bashkisë", flet i riu qe qëlloi me bojë Veliajn Ditën e djeshme dy aktivistë të FRPD dhe LRI kanë tentuar që të qëllojnë me bojë kreun e bashkisë së Tiranës, Erion Veli
Momenti kur Veliaj qëllohet me bojë nga aktivistët e opozitës (FOTO LAJM) Në ditën që kryeqyteti festoi ditën e verës dhe në momentin që Veliaj mbajti fjalimin e tij para qytetarëve që i ishin b
Dy të rinj qëllojnë me bojë Erion Veliajn Dy të rinj që janë pjesë e LRI-së kanë tentuar të godasin me bojë kryetarin e Bashkisë, Erion Veliaj. Ndryshe nga sh
Rama "thumbon" nga Elbasani Erion Veliajn dhe Lulzim Bashën (VIDEO) Kryeministri Rama, "Ditën e Verës" ka preferuar që ta festojë në Elbasan nën shoqërinë e kreut të bashkiës, Qazim Sejdi
Veliaj kërkon të shtyjë Ditën e Verës: E festojmë me 17-të? E enjtja e ardhshme, 14 marsi, ndonëse zyrtarisht është Dita e Verës, sipas parashikimit të sinoptikanëve pritet të jetë
Dedikimi i veçantë i Veliajt për gratë dhe vajzat e Bashkisë Në ekipin e Bashkisë së Tiranës ka një numër të madh vajzash dhe grash të cilat janë pas vendimeve dhe punëve të këtij i