999 rezultate për

veliaj

Veliaj sqaron situatën: Ja pse u rrënuan disa ndërtesa te Selvia Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka reaguar në lidhje me prishjen e disa objekteve pranë zonës së Selvisë në Tiranë
SMS e Veliajt për rivalin në garë Arben Skënderi: Njerëzit të lodhur me bllokime e sherre, duan debat qytetar Kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj shprehet i bindur se zgjedhjet e 30 qershorit do të jenë model dhe do të ketë nj
Nano dhe Bushati zihen me fjalë për Erion Veliajn Analisti Andi Bushati dhe Mustafa Nano, kanë debatuar në studion e emisionit “Të Paekspozuarit”, lidhur me daljen e opoz
97 % e të rinjve nuk besojnë tek Veliaj, 57% tek asnjëri politikan Qendra për vlerësimin dhe promovimin e politikave të fëmijëve dhe të të rinjve, "Child and Youth Policy Hub Albania", ka
"Në PS ka plasur lufta, Veliaj dhe ish-ministrat po planifikojnë largimin e Ramës" Nuk kanë qenë të pakta lajmet, se edhe brenda lidershipit të Partisë Socialiste shumë e kanë kuptuar se Edi Rama nuk po
Erion Veliaj bën lidhjen e protestës me serialin “Game of Thrones” Për protestën e opozitës ka reaguar edhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Teksa ka postuar një foto ku g
Dalin emrat e të gjithë kandidatëve të PS për bashkitë e vendit Ka përfunduar mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste për përcaktimin e kandidatëve të kësaj partie për zgjedhjet loka
E bujshme, Bashkia nxjerr në shitje aksionet e Tiranës Bashkia e Tiranës do të nxjerrë në shitje aksionet e saj që ka te klubi i Tiranës. Kryetari i këtij institucioni, Erion
Gent Zenelaj revoltohet me Veliajn: Që je hajdut e kam ditur por... Pas ‘vjedhjes’ që i’u bën gërmave të Teatrit Kombëtar, mes artistëve të revoltuar, Gentian Zeneli, nëpërmjet jë statusi
Gentjan Zenelaj-Veliajt: Të dija hajdut, por qënke edhe burrec (FOTO LAJM) Aktori dhe moderatori Gentjan Zenelaj ka reaguar ashpër ndaj heqjes së gërmave të Teatrit Kombëtar duke e bërë atë gati
Kokëdhima për Veliajn: Shqiptarëve do u duket lule Rama e Berisha nëse ai bëhet kryeministër Teksa ka qenë në emisionin “Zonë e lirë”, kryetari i “Zgjidhja”, Koço Kokëdhima që do kandidojë për bashkinë e Tiranës,
Kryemadhi: Rudina Hajdari mund të garojë në Tiranë kundër Erion Veliajt Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një emision ironizoi vendimin e deputetes Rudina Hajdari për futjen në zgjedhjet
Tahirin nuk e kam konsideruar rival! Veliaj përgjigjet me spond ndaj ish-ministrit Kryebashkiaku i Tiranës, në garë për një mandat të dytë, Erion Veliaj ka qenë i ftuar mbrëmë në "Debat", në Channel One.
Veliaj dhe Shahini prezantojnë kartën e studentit, çfarë përfitojnë dhe si të aplikojnë Bashkia e Tiranës është e para në rang vendi që ka gati Kartën e Studentit. Nga Ministria e Arsimit ku prezantoi modelin
Erion Veliaj flet për Saimir Tahirin: Nuk ka qenë asnjëherë konkurenti im në PS Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka folur për herë të parë për marrëdhëniet me Saimir Tahirin, dhe atë që ai
Rama dhe Veliaj: Bashkia e Tiranës do të rehabilitojë të gjithë godinat në Universitetin Bujqësor Menjëherë pas rikonstruksionit të konvikteve në qytetin Studenti, Bashkia e Tiranës do të nisë punën për rehabilitimin
Dalin pamjet, ky është momenti ku Erion Veliaj spërkatet me bojë (VIDEO) Ish-krymenistri, Sali Berisha së fundmi ka shpërndarë një video ku kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj spërkate
Erion Veliaj bën veprimin e papritur për ditëlindjen Ajola Xoxën Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa 6 muaj më parë u bënë prindër të një djali që
Veliaj tregon momentin kur e ka kuptuar se Ajola është e duhura për të Prej pesë vitesh, Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Duke folur për emisionin "
Erion Veliaj apo Elvis Naçi për Tiranën? Përgjigjen 4 200 shqiptarë (FOTO LAJM) Erion Veliaj është kandidati i konfirmuar i socialistëve për Tiranën, ndërkohë që e djathta nuk ka ende një emër, ndërko