999 rezultate për

veliaj

E PAPRITUR/ Veliaj humb një "thes" me vota në Tiranë edhe pse garoi vetëm Që prej mbëmjes së djeshme Erion Veliaj është duke sponsorizuar një lajm se numri i qytetarëve që shkuan për të votuar d
Nuk është Skënderi, ky kandidat po rivalizon më tepër Veliajn në Tiranë Qytetarët e kanë shprehur me vonë revoltën e tyre ndaj çuarjes me detyrim në kutitë e votimit dje krahas atyre që zgjodh
Vipat që treguan hapur votën e tyre (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në Shqipëri u mbajtën zgjedhjet lokale për 61 bashki. Shumë emra të njohur të ekranit si këngëtarë, m
Vijon numërimi në Tiranë, sa vota mori Veliaj Vijon procesi i numërimit në Tiranë ku deri më tani janë hapur 11 kuti. Nga votat e numëruara deri më tani, Veliaj u
"Tirana refuzon Erion Veliajn, 84% e qytetarëve nuk votojnë" Përfaqësuesi i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, ka deklaruar se shifrat e pjesëmarrjes të publikuara nga KQZ, janë t
Pas Keisit edhe Stresi i kthehet Veliajt: Më vjen keq për gruan tënde (VIDEO) Ditën e sotme bashkëshortja e reperit Stresi kishte shpërndarë një video në Instastory, ku shihej Erion Veliaj teksa kom
Veliaj shpërndan pamjet: Shikoni, po voton edhe Robert Ndrenika për mua (FOTO LAJM) Aktori Robert Ndrenika është parë sot në njërën prej qendrave të votimit në Tiranë për të votuar. Ndrenika ka shfryt
Veliaj voton bashkë me Ajolën dhe falenderon Arben Skënderin (FOTO LAJM) Kandidati për një mandat të dytë në krye të bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i shoqëruar nga bashkëshortja e tij votuan
PD nxjerr videon: Edhe pa kundërshtarë, Rama dhe Veliaj po blejnë vota (VIDEO) Partia Demokratike ka akuzuar maxhorancën se është e detyruar të blejë vota edhe në kushtet kur nuk ka kundërshtarë.
Veliaj: KiE të dielën në Tiranë Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj që kërkon një mandat të dytë në 30 Qershor i është përgjigjur kryetarit të
"Ty të kemi për ideologji", Rama kritikon lali Erin dhe bën batuta me Majkon Kryeministri Edi Rama zhvilloi pak më parë një takim me banorët e Njësisë Administrative nr.5 në Tiranë e njohur si një
Erion Veliaj publikon foton: Rama ik (FOTO LAJM) Kandidati i koalicionit të majtë Erion Veliaj ka ironizuar qëndrimin e mbajtur nga Lulzim Basha dhe opozita për zgjedhje
Si po ia hap gropën Erion Veliaj-Edi Ramës përmes besnikëve të tij në media dhe politikë Deklarata e djeshme në "Top Talk" e Ervin Bushatit duke e projektuar Veliajn kryeministër të vend të Ramës u mbulua nga
Erion Veliaj kryeministri i ardhshëm? (VIDEO) Dalja e përgjimeve të Bild ka tronditur në themele Edi Ramën dhe mazhorancën e tij. Këto përgjime dhe kriza politike
Të rinjtë e PD-së i çojnë plehrat te dera e bashkisë Veliajt (VIDEO) Të rinjtë i kanë çuar plehrat n[ë derën e bashkisë së Tiranës pas veprimit të kësaj të fundit për të zhvensdosur koshat
Veliaj ofendon ata që s'duan Ramën: Kope, debila ata që duan Berishën Kreu i Bashkisë së Tiranë ka menduar t'i vijë në ndihmë shefit të tij Edi Rama në këtë periudhë të vështirë, edhe pse në
Çfarë po ndodh mes këmbëve të Veliajt?! (FOTO LAJM) Kryebashkiaku aktual i Tiranës, Erion Veliaj e ka nisur vrullshëm fushatën për mandatin e dytë, por kjo duket se ka një
Sherri Rama-Xhafaj reflektohet edhe në takimin me Veliajn: Ish-ministri as që e vret mëndjen fare (VIDEO) Rama dhe Xhafaj janë në një konflikt të hapur mes tyre dhe kjo ka dalë në pah edhe gjatë një takimi të kryeministrit bas
"Sikur të kishte Shqiperia tre Erionë...": Ish-ministri socialist ironizon Veliajn Arben Malaj, ish-ministër dhe ish-deputet i PS-së, ka reaguar përmes një postimi në rrjet lidhur me një deklaratë të bër
Gaz Paja braktis dasmën dhe shkon në krah të Erion Veliajt, kërkon të hyjë në histori Pak pas celebrimit të dashurisë së tij në martesë, Gaz Paja është shfaqur krah Erion Veliajt në çeljen zyrtare të PS të