999 rezultate për

vejsiu

Alketa Vejsiu mohon shtatzaninë e tretë Qarkulloi vetëm për 24 orë një lajm mbi shtatzëninë e tretë të bashkëproducentes së programit dhe drejtueses së tij Alke
Alketa Vejsiu "gjuan" talente Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka janë duke u përgatitur për shoun “X Factor Albania”, që do të transmetohet në TV Klan e
Alketa Vejsiu, në pritje të fëmijës së dytë Prezantuesja e famshme e spektakleve shqiptare, Alketa Vejsiu do të gëzojë shumë shpejt familjarët dhe të afërmit e saj