999 rezultate për

vejsiu

Alketa Vejsiu braktis Klanin, ja ku do ta shohim (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është ndër prezantueset më të dashura për publikun, figura e të cilës lidhet ngushtë me televizionin Klan
E papritur, Vera Grabocka konfirmon largimin e Alketa Vejsiut nga Tv Klan (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes Alketa Vejsiut dhe Vera Grabockës dihet prej të gjithëve se është shumë e ngrohtë. Por ka qenë pikër
Alketa Vejsiu poston si rrallëherë fotografi me djalin (FOTO LAJM) Edhe pse gjithmonë është e rezervuar përsa i përket familjes dhe bashkeshortit , Alketa e ka treguar se ata janë më të r
Alketa Vejsiut nuk i ndahet puna as në shtëpi (FOTO LAJM) Duket se ërkushtimi i ALketa Vejsiut shkon përtej orareve të unës. Moderatorja e njohur është mjaft e përqëndruar kë
Video e rrallë, kur Edi Rama kërcente vallëzim me Alketa Vejsiun Kryeministri Edi Rama është bërë pjesë e pandashme e medias dhe e publikut jo vetëm për faktin që është kryeministri i v
S’do ta besoni sa diferencë moshe ka Alketa Vejsiu me bashkëshortin e saj Alketa Vejsiu është padyshim një ndër personazhet publike më të dashura për shqiptarët. Ajo jo vetëm që është një mo
Alketa Vejsiu më sensuale se kurrë (FOTO LAJM) Është një nga moderatoret më të suksesshme në vendin tonë, megjithatë Alketa Vejsiun nuk e kemi parë shpesh në version s
Erdhi dhe kjo ditë, Vera Grabocka falenderon Alketa Vejsiun (FOTO LAJM) Të gjithë e dinë "batutën" e famshme të Alketës teksa nuk lë rast pa falenderuar bashkëpunëtoren e saj Vera Grabocka.
Alketa Vejsiu nuk thotë dot "mirupafshim" dhe ka të drejtë (FOTO LAJM) Të gjithëve na ka ndodhur që kur arratisemi diku me pushime të mos duam më të kthehemi pas në jetën e përditshme, punë
Alketa Vejsiu pushime si në përralla, nga deti në mal (FOTO LAJM) Ndoshta e keni ndjekur Alketa Vejsiun në rrjetet e saj sociale dhe e dini sesa shumë poo i shijon ajo këto pushime. M
Alketa Vejsiu sfidon verën, shfaqet me xhup në majë të malit (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu padyshim që është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar dhe që bën shumë vite në skenë.
Alketa Vejsiu shfaqet në televizionin shumë të njohur italian (FOTO LAJM) Eshtë fare pranë fillimit të sezonit të ri të Dance With Me por Alketa mesa duket ka synime të reja ndoshta më të mëdha
Alketa Vejsiu zhvishet nga komplekset, hedh prapë foto me rroba banje (FOTO LAJM) Padyshim që Alketa Vejsiu është një nga moderatoret më të pëlqyera dhe më të sukseshme në botën e televizionit shqiptar
Grimerja e njohur akuzon hapur Alketa Vejsiun për vjedhje (FOTO LAJM) Grimieres së njohur Elona Balaj i ka ndodhur diçka shumë e shëmtuar jo më larg se ditën e djeshme. Grimierja e sukse
Alketa Vejsiu i bën lajka këngëtares shqiptare (FOTO LAJM) ALketa Vejsiu padyshim që është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe që korr gjithnjë suksese. Duhet th
Alketa Vejsiu prezanton fëmijët (FOTO LAJM) Edhe pse gjithmonë është e rezervuar përsa i përket familjes dhe bashkeshortit , ALketa e ka treguar se ata janë më të r
Vëllai nxjerr fotografitë, kështu dukej Alketa Vejsiu kur ishte e vogël (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. POr ajo është kujdes
Marina Vjollca sfidon Alketa Vejsiun në "shtëpinë" e saj Aq shumë u diskutua largimi i Marina Vjollcës nga Top Channel sa të gjithë mezi po presin ta marrin vesh me çfarë do sh
Rudina Dembecaj i vodhi idenë Alketa Vejsiut? Rudina Dembecaj pasi u shkëput nga "Al Pazar" filloi një emision të sajin ku e moderon vetë. “Mos i fol shoferit”, ë
Alketa bën diçka që nuk e kishte bërë kurrë më parë (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu është një nga njerëzit më të rezervuar në mediat shqiptare. Ajo nuk hedh foto familjare a