999 rezultate për

vejsiu

Dhimbje akoma e freskët, Alketa Vejsiu kujton me mall Ergi Dinin (VIDEO) Përmes një video-kolazhi moderatorja Alketa Vejsiu ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën ka kujtuar 4 edi
Deklarata e papritur e Robertit: Alketa Vejsiu është një monstër Robert Aliaj tashmë është bërë koleg me Alketën prej katër vitesh për shkak të bashkëpunimit në Dance With Me. Në du
Alketa Vejsiu shfaqet plot stil Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Por ajo është kujde
Alketa Vejsiu mahnit nga Miami: Tregon format super (FOTO LAJM) Ndonëse është treguar gjithnjë e rezervuar në lidhje me jetën e saj private, Alketa Vejsiu duket se dalëngadalë po fillo
Alketa Vejsiu me pantallona në vlerë prej më shumë se 500 euro Edhe Alketa Vejsiu shpenzon shumë për garderobë. Në njërën prej faqeve në Instagram ku po dalin çmimet marramendëse t
Zbulohet kur do të nis programi më i ri i Alketa Vejsiut ''Dance With Me'' mbaroi rrugëtimin e saj në javën e fundit të dhjetorit, por para se të përfundonte edicioni i katërt,
“Je kot të rrofshin fotot'', Alketa Vejsiu i kthehet komentueses (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është prezantuesja e njohur e cila shquhet për pamjen e saj të bukur por edhe suksesin e saj në këtë fushë
Alketa Vejsiu del nga vetja në ishujt ‘'Bahamas'’ (VIDEO) Moderatorja shumë e dashur e publikut shqiptar Alketa Vejsiu, pushimet e dimrit ka vendosur t’i kalojë në një vend ekzot
Alketa Vejsiu “sulmohet” nga peshkaqeni në Karaibe Moderatorja Alketa Vejsiu, ka zgjedhur t’i festojë ndryshe pushimet e fundvitit. Ajo ka ndarë me miqtë e saj pamje të mr
Pushimet luksoze të Alketa Vejsiut, e zhveshur në mes të dimrit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur shqiptare ka zgjedhur të shijojë pushimet dimërore në një vend të jashtëzakonshëm. Ndryshe nga p
Xhensila dhe Trimi rrëmbejnë çmimin e parë në “Dance With Me” Ka përfunduar me sukses edhe edicioni i katërt i "Dance ëith Me" në Tv Klan. Në një natë të mbushur plot supriza, kë
Kur do të bëhet baba? Erion Veliaj i jep përgjigjen epike Alketës (FOTO LAJM) Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa janë një ndër çiftet më sipmatikë në Shqipëri. Pavarësisht se tashmë kanë disa vite mart
Alketa Vejsiu shfaqet pa make-up! (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është një ndër femrat më të kuruara të ekranit shqiptar. Gjithmonë është dalluar për stilin e saj të v
Alketa Vejsiu ndihet krenare për vajzën e saj (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu, e ka mbajtur gjithmonë shumë hermetike jetën e saj private. Ajo ka folur shumë r
Alketa detyron Valbonën të kërcejë në skenë Gjatë mbrëmjes së të hënës në spektaklin “Dance with Me” bukuroshja Valbona Selimllari ka kërcyer vallen e Tropojës me f
Alketa sërish në Mediaset, ja çfarë do të bëjë në gjigantin televiziv italian! “Në kurthin e Piter Panit”, është emisioni më i ri, i cili pritet të fillojë së shpejti në Tv Klan. Qindra fëmijë nga
Po largohet nga Shqipëria? Alketa Vejsiu thyen heshtjen njëherë e mirë Lajmi qw Alketa Vejsiu mund të largohej nga Tv Klan u bw njw ndwr lajmet mw tw klikuara pak ditw mw parw. Pas shuwm zwra
Mes Shqipërisë dhe Italisë, zbulohen projektet "misterioze" të Alketa Vejsiut Vetëm pak ditë më parë bëri bujë një foto e Alketa Vejsiut në ambientet e televizionit italian "Mediaset". Por dy dit
Alketa Vejsiu dedikim të vëllait: "Jetonim në një familje të thjeshtë por ishim të gëzuar" Alketa është një prej personazheve më të famshëm të ekranit shqiptar, e cila tregohet mjaft e rezervuar për jetën e saj
Do të largohet apo jo nga Shqipëria? Alketa thyen heshtjen Pas një fotoje në ambientet e televizionit “Mediaset” në Itali dhe një urimi nga regjisorja Vera Grabocka, në mediat shq