999 rezultate për

vejsiu

I përmendin jetën luksoze, shpërthen Alketa Vejsiu (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu gjithmonë ndaj me ndjekësit e saj foto nga e përditshmja dhe kështu ka bërë edhe ditën e sotme. "E die
Alketa si Jennifer Lopez, shfaqet në video pa pikë make-upi (VIDEO) Jennifer Lopez publikoi një video gjatë përgatitjeve të Oscars që u quajt shumë e guximshme. Ajo dukej pa ‘make up’,
Alketa Vejsiu, bëmë baba të të ngjajë Moderatorja shumë e dashur për publikun, ka treguar edhe një tjetër talent kahas moderimit ,shkruan Albeu.com Siç e
Për herë të parë, si dukej Alketa Vejsiu 5 muajshe shtatzënë (VIDEO) Alketa Vejsiu prej kohësh është kthyer në një nga moderatoret që preferohet nga të gjithë shqiptarët. Ajo është nënë
Askush nuk e dalloi, Alketa Vejsiu publikon pamjet 5 muajshe shtatzënë (VIDEO) Padyshim që ajo është një nga moderatoret më të mira të ekraneve shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Bëhet fj
Alketa Vejsiu uron Arbanën por ka edhe një “kunj” Që Arbana Osmanin e duan të gjithë, kjo nuk ka dyshim. Pikërisht këtë gjë mendon edhe Alketa Vejsiu. Në foton që Arba
Alketa Vejsiu nga Alpet e ftohta shpreh dëshirën e madhe: Dua të bëj një film! Si një pjesë e madhe e personazheve publikë, Alketa ka vendosur ta nisë vitin e ri me disa ditë pushimi pranë njerëzve m
Plazh ekzotik në dhjetor, Alketa Vejsiu nis pushimet (FOTO LAJM) Edhe pse në Shqipëri bën shumë fotohtë dhe prej disa ditësh temperaturat kanë shënuar disa gradë minus, moderatorja e n
Alketa Vejsiu shfaqet e mbrekullueshme, ekspozon gjoksin (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka befasur me postimet e saj më të fundit. Deri më tani ajo nuk ishte shfaqur kaq provokuese. Në prag fest
Alketa Vejsiu tenton të risjellë skandalin tek Ermali, por përgjigja e Robertit e lë "thatë" Një javë më parë, tek emisioni i Ermal Mamaqit pati një reagim në të qara e të dashurës së blogerit me famë botërore të
Si asnjëherë, Alketa Vejsiu shfaqet me fustan transparent (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka bërë një veprim që në shumë vite karrierë e ka shmangur. Ajo është shfaqur me një fustan që në pjesë
Vëllai i Alketa Vejsiut hesht në gjyq, si regoi i ati kur e pa me pranga Gjykata e Lezhës ka lënë në burg Endrit Vejsiun, vëllain e moderatores Alketa Vejsiu, i cili u arrestuan tri ditë më par
Alketa Vejsiu: Kur isha 19 vjeç i bleva shtëpi mamit dhe vëllait Fustani i kuq me pika të bardha, këmbët e zbathura, dorëzuar tokës së bereqetshme, vështrimi i tretur larg, por aspak i
O ma mos u mërzit! Mesazhi i vëllait të Alketa Vejsiut pasi e lanë në burg Gjykata e Lezhës ka dhënë masën e sigurisë "arrest" me burg gjatë paradites së sotme për Endrit Vejsiun, i cili u kap me
U kap me mina me telekomandë, çfarë ndodhi sot me vëllain e Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Gjykata e Lezhës ka lënë në burg Endrit Vejsiun i cili u kap me 4 mina dhe droge në automjetin e tij dy ditë më parë në
U arrestua me armë dhe mina, Alketa Vejsiu reagon për të vëllain I riu nga Tirana, të cilit iu kapën mina me telekomandë në makinë rezulton të jetë vëllai i moderatores së njohur Alketa
Ky është reagimi i Alketa Vejsiut pasi i arrestuan vëllain me mina të telekomanduara (VIDEO) Një i ri u arrestua dje duke i kapur katër mina me telekomandë në makinë. Ai është 29-vjeçari Endrit Vejsiu, vëllai i pr
Çfarë i kapën dhe si u arrestua vëllai i Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Policia ka arrestuar gjatë ditës së djeshmë një të ri nga Tirana, të cilit iu kapën mina me telekomandë në makinë. O
Arrestohet vëllai i Alketa Vejsiut, sa mina dhe armë iu gjetën (FOTO & VIDEO) I riu i arrestuar gjatë natës nga policia e Lezhës, pasi në makinën me të cilën lëvizte u gjetën 4 mina me telekomandë,
Alketa Vejsiu bën gafën LIVE, publiku shkrihet së qeshuri (VIDEO) Mbrëmjen e sotme ka nisur Dance With Me. Ka qenë Seldi ai që ka kërcyer mbrëmjen e sotme këngën e Elvana Gjatës, hiti